Lizingas

Lizingas yra veiksmingas būdas atnaujinti arba papildyti Jūsų įmonės automobilių ar sunkiojo transporto parką, gamybinius įrengimus, lizingo bendrovei dalimis mokant įmokas už įgytą turtą. Įsigytu turtu galite naudotis iškart, iš pradžių sumokėję tik dalį pinigų, o likusią sumą investuoti į verslo plėtrą.

Finansinis lizingas – tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per nuomos laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas bei PVM, ir pasibaigus nuomos laikotarpiui tampa turto savininku.

Veiklos nuoma – tai nuomos sandoris, kai lizingo bendrovė įsigyja kliento pageidaujamą turtą ir perduoda jį klientui naudotis iki nustatyto termino. Klientas per sutarties laikotarpį moka nuomos įmokas, o pasibaigus sutarčiai, klientas gali pasirinkti: grąžinti turtą lizingo bendrovei, pratęsti nuomos sutartį ar sudaryti sutartį naujam turtui.

Lizingo produktai

Automobilių lizingas
Atnaujinkite arba papildykite Jūsų įmonės automobilių parką, pasinaudoję automobilių lizingo paslauga.Automobilių veiklos nuoma
Atnaujinkite arba papildykite Jūsų įmonės automobilių parką, pasinaudoję automobilių veiklos nuomos paslauga.

Komercinio transporto lizingas ir veiklos nuoma
Nesukite galvos dėl senos technikos keliamos rizikos, atnaujinkite savo komercinio transporto parką. Pasinaudoję šia paslauga galite įsigyti naujų bei naudotų sunkvežimių, vilkikų, puspriekabių, autobusų bei kitų krovininės ir specialiosios paskirties transporto priemonių.


Įrengimų ir specialios technikos lizingas ir veiklos nuoma
Jeigu jūsų įmonei reikia gamybos, statybos, žemės ūkio, biuro, medicinos, ryšių technikos ar panašių įrenginių, rinkitės įrengimų ir specialiosios technikos lizingą.

 

Kodėl finansavimui verta rinktis lizingą?

  • Paprastas, operatyvus ir patogus finansavimo būdas.
  • Nereikia papildomo užstato garantas yra pats turtas.
  • Lankstumas lizingo sąlygas pasirinksite pagal savo finansines galimybes patogus mokėjimo grafikas, laikotarpis ir pradinė įmoka.
  • Laisvos apyvartinės lėšos – neįšaldysite savo apyvartinių lėšų.
  • Galimybė efektyviai paskirstyti savo lėšas – mokėdami lizingo įmokas kas mėnesį, likusias pajamas galėsite investuoti priklausomai nuo Jūsų poreikių.
  • Galimybė naudotis turtu dar nesumokėjus visos jo kainos – nelaukiant, kol bus sukaupta visa suma.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Kaip gauti lizingo pasiūlymą?

Jei norite gauti lizingo pasiūlymą, paskambinkite telefonu 1633 arba parašykite mums.

Teiraukis dėl finansavimo

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.