Laisvų lėšų valdymas

Įmonės verslo plėtrai gali pagelbėti ne tik skolinimasis. Įmonė gali efektyviau panaudoti lėšas pritaikiusi savo veiklos pobūdžiui tinkamiausią lėšų valdymo sprendimą. Siūlome sprendimus, kaip įdarbinti laisvus įmonės pinigus ir taip efektyviau panaudoti įmonės finansinius išteklius.

Terminuotasis indėlis - tai investavimo produktas, leidžiantis Jums įdarbinti laisvas lėšas pasirinktam laikotarpiui ir gauti iš anksto žinomas palūkanas. Palūkanos yra išmokamos paskutinę indėlio termino dieną. Indėlio sąskaitos papildyti negalima. Nutraukus indėlį anksčiau termino, palūkanos yra nemokamos už visą indėlio terminą. Minimali indėlio suma 7-29 d. terminui - 14 000 EUR, 15 000 USD.  Minimali indėlio suma 30 d. ir ilgesniam terminui -  140 EUR, 150 USD. Sutartį galima sudaryti interneto banke verslui ir banko padalinyje.  Galimos valiutos :  eurai, JAV doleriai.

Terminuotas periodinis indėlis - tai produktas, leidžiantis Jums įdarbinti laisvas lėšas pasirinktam laikotarpiui ir gauti iš anksto žinomas palūkanas, kurios yra išmokamos kas mėnesį. Indėlio sąskaitos papildyti negalima. Nutraukus indėlį anksčiau termino, palūkanos yra nemokamos už visą indėlio terminą, o jeigu palūkanos jau buvo  išmokėtos, išmokėtų palūkanų suma bus išskaičiuojama iš indėlio sumos.  Minimali indėlio suma 30 d. ir ilgesniam terminui - 140 EUR, 150 USD. Sutartį galima sudaryti interneto banke verslui ir banko padalinyje.  Galimos valiutos : eurai, JAV doleriai.

Taupomasis  indėlis -  taupyti skirtas indėlis, suteikiantis galimybę bet kada papildyti indėlio sąskaitą norima pinigų suma. Be to, prireikus, bet ne dažniau kaip kas 3 mėnesius, galite atsiimti iki 50 proc. tuo metu esančio indėlio sumos ir neprarasti palūkanų (indėlio sąskaitoje turi likti minimali indėlio suma). Palūkanos yra išmokamos paskutinę indėlio termino dieną. Nutraukus indėlį anksčiau termino, palūkanos yra nemokamos už visą indėlio terminą. Minimali indėlio suma 90 d. ir ilgesniam terminui, sudarant sutartį interneto banke verslui - 5 EUR, 150 USD; sudarant sutartį banko padalinyje - 25 EUR, 150 USD. Galimos valiutos :  eurai, JAV doleriai.

Indėliai iki 100 000 eurų ir ekvivalentu užsienio valiuta yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.