Investicinės bankininkystės paslaugos

Investicinės bankininkystės paslaugas „Swedbank“ teikia „Swedbank“ Finansų rinkų tarnybos, kurioje dirba daugiau kaip 700 darbuotojų. „Swedbank“ Investicinės bankininkystės padalinys veikia Švedijoje, Norvegijoje bei Baltijos šalyse ir yra vienas didžiausių regiono investicinių bankų.

Investicinės bankininkystės paslaugos

  • Konsultavimas ir tarpininkavimas įmonių pardavimo, susijungimo ir įsigijimo sandoriuose;
  • Kapitalo pritraukimo ir pirminių viešųjų akcijų pasiūlymų („IPO“) organizavimas;
  • Motyvacinių darbuotojų akcijų programų organizavimas;
  • Kiti su akcininkų nuosavybe susiję projektai.

Investicinės bankininkystės padalinys yra sukaupęs didelę patirtį dirbant su vidutinio dydžio įmonėmis Švedijoje ir Norvegijoje bei stambiomis ir vidutinio dydžio įmonėmis Baltijos šalyse, todėl yra patikimas patarėjas įmonių finansų klausimais. „Swedbank“ akcijų analizės padalinys (apžvelgiantis 90% Stokholmo vertybinių popierių rinkos kapitalizacijos) bei turimas verslo ryšių tinklas Skandinavijos ir Baltijos šalyse leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus savo klientams.

Kartu su „First Securities“, pirmaujančiu Norvegijos investiciniu banku, ir „Swedbank“, veikiančiu Baltijos šalyse, „Swedbank“ užima stiprias pozicijas Baltijos jūros regione. Banko tikslas - būti pirmaujančiu finansiniu patarėju vidutinio dydžio įmonėms Švedijoje ir didžiausioms įmonėms Baltijos šalyse.

Mūsų paslaugų kokybę garantuoja patyrę ir profesionalūs darbuotojai, sukaupta kompetencija kapitalo rinkose, komandinis darbas bei puikus klientų verslo ir poreikių supratimas.

1997 - 2007 m. „Swedbank“ Investicinės bankininkystės padalinys tarpininkavo sandoriuose, kurių vertė siekė 18 mlrd eurų.

2007 m. įtakingas leidinys „Euromoney“ pripažino „Swedbank“ Investicinės bankininkystės padalinį Lietuvoje geriausiu patarėju įmonių finansų klausimais.

Papildomos informacijos jums mielai suteiks investicinės bankininkystės specialistai. Skambinkite mums:

Lietuvoje: +370-5 268 4362, +370-5 268 4259
Latvijoje: +371-6 744 4690, +371-6 744 4698
Estijoje: +372-6310 310, +372-888 6660
Švedijoje: +46 8-585 918, +46 8-585 910 25

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1633 arba parašykite mums.

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.