„Swedbank“ interneto bankas verslo klientams

Smart ID verslo vidinis

Tai įmonių poreikiams pritaikyta interneto banko aplinka, kurioje patogu gauti susistemintą informaciją apie valdomą turtą ir turimus įsipareigojimus, atlikti kasdienes finansines operacijas ar tiesiog parašyti bankui žinutę rūpimu klausimu.

Kuo gali būti naudingas „Swedbank“ interneto bankas verslui?

  • Galimybės verslui – „Swedbank" interneto bankas verslui išsiskiria savo funkcionalumu. Finansinius įmonės reikalus galite tvarkyti internetu 24 val. per parą.
  • Greiti mokėjimai pinigai pervedami iš karto, jei lėšų gavėjas yra kitas „Swedbank" klientas. Pinigai pervedami tą pačią dieną, jei lėšų gavėjas yra kitas „Swedbank" grupės banko klientas ir pervedimas buvo pateiktas iki 15 val. Plačiau.
  • Mažesni mokesčiai, nei atliekant pervedimus banko padalinyje. Galite pasirinkti tinkamiausią kainų paketą.
  • Patogu Baltijos šalyse veikiančioms įmonėms. Turėdami sąskaitų „Swedbank" grupės bankuose Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje, visas šias sąskaitas Interneto banke verslui galite valdyti tomis pačiomis identifikavimo priemonėmis ir tuo pačiu prisijungimu.
  • Asmeninės ir įmonės sąskaitos - vienu prisijungimu. Turėdami asmeninių ir įmonės sąskaitų, jas galėsite valdyti privačių ir verslo klientų interneto banko aplinkose tomis pačiomis identifikavimo priemonėmis. Galite naudotis tiesioginiu perėjimu tarp šių aplinkų be pakartotinio savo slaptažodžių įvedimo.
  • Saugu „Swedbank" interneto banke verslui įdiegti visi pažangiausi saugumo sprendimai, naudojama trijų lygių apsaugos sistema. Plačiau.
  • Privatu – galėsite sukurti pasisveikinimą ir slapyvardį, sudaryti dažniausiai lankomų puslapių nuorodų sąrašą „Mano nuorodos", taip pat sukurti savo sąskaitų pavadinimus.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1633 arba parašykite mums.

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.