Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt yra taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

El. prekyba

banklink

Elektroninė prekyba – viena pažangiausių ir perspektyviausių verslo sričių. Įmonėms ji suteikia galimybę patogiau ir pigiau paskirstyti savo prekes, atrasti naujas rinkas, užtikrinti efektyvią komunikaciją su savo klientais. Naujiems verslininkams – tai proga be didelių investicijų įgyvendinti savo idėjas ir pradėti veiklą.

Kodėl elektroninės prekybos partneriu verta rinktis „Swedbank“?

  • Patogų atsiskaitymą už prekes ir paslaugas jūsų interneto svetainėje užtikrins „Bank link“ sistema.
  • Atsiskaitymai bei lėšų surinkimas bus greitesnis ir pigesnis, nes didelė dalis jūsų verslo partnerių ir kolegų jau turi sąskaitas „Swedbank“ – jų pavedimai greitai pasieks jūsų sąskaitą ir bus pigesni.
  • Jūsų interneto svetainė bus viešinama / rodoma daugiau nei 1 mln. „Swedbank“ interneto banko vartotojų. „Swedbank“ interneto banke užregistruotas didžiausias internetinės bankininkystės vartotojų skaičius ~ daugiau kaip 1 mln. klientų – jiems bus reklamuojama jūsų interneto parduotuvė.
  • Patogesnė jūsų verslo plėtra užsienyje – pinigų, pervestų iš „Swedbank“ grupės bankų, administravimas nemokamas, o pavedimai pigesni.

Interneto bankas verslui

Naudingos nuorodos

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui