Efektyvus laisvų ūkio lėšų panaudojimas

Laisvas lėšas galite įdarbinti su didesnėmis banko palūkanomis

Indėlio tipasLaikotarpisValiutaPalūkanos
Terminuotasis indėlis nuo 10 000 Eur Nuo 3 iki 12 mėn. Eurai + 0.2% prie standartinės sutarties pasirašymo dieną galiojančios palūkanų normos (sutartį sudarant „Swedbank“, AB padalinyje)

* taikoma pateikus galiojantį ūkininko pažymėjimą.

Palūkanos yra išmokamos paskutinę indėlio termino dieną. Indėlio sąskaitos papildyti negalima. Nutraukus indėlį anksčiau termino, palūkanos yra nemokamos už visą indėlio terminą

Šiuo metu galiojančios terminuotojo indėlio palūkanos.

Pagal Lietuvos Respublikos indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatymą visi banke laikomi indėliai yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas". Daugiau informacijos čia.

Daugiau informacijos apie laisvų pinigų panaudojimą rasite čia.

Vyriausybės taupymo lakštai

Taupymo lakštai - tai gyventojams ir pelno nesiekiančioms įmonėms skirta mažos rizikos investavimo priemonė, suteikianti galimybę patikėti savo lėšas Lietuvos Vyriausybei. Valstybė garantuoja, kad šie skolos vertybiniai popieriai bus išpirkti ir palūkanos sumokėtos laiku.

Taupymo lakštų savybės:

  • Saugi ir patikima investicija;
  • Minimali investuojama suma tik nuo 100 Eur;
  • Palūkanos, atspindinčios rinkos situaciją;
  • Išankstinio išpirkimo galimybė prireikus pinigų anksčiau laiko;
  • Jokių mokesčių už taupymo lakštų įsigijimą, saugojimą;
  • Nemokamas lėšų už taupymo lakštus išmokėjimas grynaisiais pinigais „Swedbank" padaliniuose.

Taupymo lakštus leidžia Lietuvos Respublikos Vyriausybė, o platina „Swedbank".

Daugiau informacijos apie taupymo lakštus rasite čia.

Taupymo lakštams galioja įsipareigojimų nevykdymo rizika. Išsamų skolos vertybinių popierių savybių aprašymą rasite čia.

Taupymo lakštai platinami iš anksto nustatytais laikotarpiais. Platinimo laikotarpio metu taupymo lakštų kaina kiekvieną dieną didėja, todėl įsigiję anksčiau sumokėsite mažesnę kainą ir uždirbsite daugiau palūkanų, nei įsigiję paskutinę platinimo dieną. Tiksli platinimo kaina priklauso nuo nustatytos palūkanų normos ir yra nurodyta kiekvienos taupymo lakštų emisijos sąlygose.

Norint įsigyti Vyriausybės taupymo lakštų, reikia turėti vertybinių popierių sąskaitą. Atidaryti vertybinių popierių sąskaitą

Įsipareigojimai investuotojams yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas" LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau.

Teiraukis dėl finansavimo

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.