Darbuotojų skatinimo sprendimai

Veikiausiai esate patyrę situacijų, kai perspektyvūs darbuotojai, į kurių kvalifikaciją nemažai investavote, vėliau buvo „pervilioti“ konkurentų arba paprasčiausiai nusprendė išvykti ieškoti laimės svetur.

Vis svarbesnės tampa priemonės, padedančios ne tik kelti darbuotojų motyvaciją, bet ir išlaikyti darbuotojus.

Darbuotojų išsaugojimo problemą padeda spręsti ilgalaikio lėšų kaupimo ir gyvybės draudimo paslaugos - su jomis sukursite ilgalaikio poveikio motyvacinę sistemą, kuri padės skatinti jūsų darbuotojų lojalumą įmonei.

Siūlome finansiškai skatinti savo darbuotojus - pasirinkti ilgalaikę darbuotojų motyvacijos programą:

  • Papildomos pensijos kaupimo programa. Rekomenduojama darbuotojams, galvojantiems apie savo ateitį ir siekiantiems turėti papildomų lėšų pensijai. Darbuotojams siūlome pasirinkti Saugų pensijos fondą, nes tai:
    • paprasta – nereikia priimti sprendimų, kokias investavimo kryptis pasirinkti ir kaip jas keisti viso sutarties galiojimo metu, – investavimo strategija pritaikyta kiekvienam individualiai ir priklauso nuo investavimo laikotarpio, kaip sutarties laikotarpio pradžioje daugiau investuojama į akcijas, siekiant uždirbti didesnę grąžą, o sutarčiai artėjant prie pabaigos didinama obligacijų dalis, siekiant užtikrinti stabilią grąžą ir išsaugoti sukauptas lėšas.
    • saugu - investuotai sumai suteikiama garantija. Jeigu sutarties pabaigoje sukaupta suma bus mažesnė už garantijos sumą, išmokėsime jums pastarąją

Šią investicinio gyvybės draudimo paslaugą teikia „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas.

Įmonės darbuotojams galima parinkti skirtingas motyvavimo programas. Skambinkite mums tel. 1633 arba parašykite mums. Aptarę jūsų įmonės tikslus ir poreikius, pateiksime konkrečių pasiūlymų.

Mūsų siūlomi darbuotojų motyvavimo sprendimai  - tai racionalus įmonės lėšų naudojimas:

  • Taupomas pelno mokestis - valstybė skatina šių priemonių naudojimą, pagal galiojantį Pelno mokesčio įstatymą (PMĮ 17 str. 1d. ) įmokos priskiriamos leidžiamiems atskaitymams.
  • Ekonominė nauda - darbuotojo naudai darbdavio mokamos įmokos pripažįstamos neapmokestinamosiomis gyventojo pajamomis, todėl netaikomas gyventojų pajamų mokestis (15 proc.) LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 17 str. ir nėra skaičiuojamos valstybinio socialinio draudimo įmokos (LR VSDĮ 8 str. 1 d. 22 p.) bei privalomojo sveikatos draudimo įmokos (SDĮ 17 str.).
  • Paprastas administravimas - jums reikia tik sumokėti įmoką už darbuotojus ir pateikti informaciją kaip ją paskirstyti. Gyvybės draudimo sutartį sudaro ir jos sąlygas keičia pats darbuotojas.
  • Darbuotojas žino, kaip jis yra motyvuojamas - darbuotojas „Swedbank“ interneto banke visada matys, kiek lėšų jam skiriate ir kiek lėšų yra sukaupta. Darbuotojas jaus finansinį saugumą ir žinos, jog jūs jais rūpinatės.

Svarbu. Sumokėtos įmokos pripažįstamos riboto dydžio leidžiamais atskaitymais, jeigu sudaroma sutartis yra ne trumpesnė nei 10 metų, o už kiekvieną darbuotoją įmonės per kalendorinius metus sumokėta įmokų suma neviršija 25proc. per mokestinį laikotarpį apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų (Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 17 str 1. 14 p.).

Kaip tai veikia?

Darbuotojas sudaro Saugaus pensijos fondo investicinio gyvybės draudimo sutartį, o jūs galite pasirinkti - ar mokėti visą, ar dalį draudimo įmokos,- tokiu atveju likusią įmokos dalį mokės pats darbuotojas.

Tarkime, jūs ketinate skirti 50 Eur mėnesinę įmoką į darbuotojo sudarytą Saugaus pensijos fondo sutartį.

Pateikiame pavyzdį kiek įmonė skirs lėšų per 10 metų ir tokią naudą gaus darbuotojas:

Mokant įmokas į darbuotojo sudarytą Saugaus pensijos fondo sutartį
Įmonė  per mėnesį skiria 50 Eur
Įmonė per 10 metų skirs 6 000 Eur
Darbuotojui po 10 metų  išmokama sukaupta suma * 7 305 Eur **

* Išmokama sukaupta suma nėra apmokestinama GPM. Vertinama, kad išmokos gavėjas yra sulaukęs minimalaus pensinio amžiaus ar vyresnis ir sutartis galiojo 5 metus ar daugiau. Minimalus pensinis amžius yra mažesnis nei 5 metai iki Lietuvos Respublikos valstybinio socialinio draudimo pensijų įstatymo nustatyto senatvės pensijos amžiaus (GPMĮ 17 str. 1 d. 9 p.).
** Paskaičiavimų pavyzdys yra pateiktas pagal investicinio gyvybės draudimo paslaugą Saugus pensijos fondas su 6 proc. prognozuojama vidutine metine grąžą įvertinus standartinius paslaugos mokesčius Tai yra prognozuojama sukaupti suma, kuri gali tiek didėti, tiek mažėti, atsižvelgiant įmokų mokėjimo periodiškumą, sumokėtų įmokų dydį, prisiimtą riziką ir faktinę investicijų grąžą.

Skambinkite mums tel. 1633 arba parašykite mums. Aptarę jūsų įmonės tikslus ir poreikius, pateiksime konkrečių pasiūlymų.

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.