Išskirtinis „Swedbank lizingo“ pasiūlymas naujo „Nissan“ automobilio lizingui

Turime Jums ypatingą lizingo pasiūlymą visiems naujiems „Nissan“ automobiliams!

  • Palūkanos: 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,95 %.

Riedėkite be rūpesčių! Išskirtinės „Swedbank“ Kasko draudimo sąlygos paketui „Elitinis“. Draudimo įmoką apskaičiuosite ir sutartį sudarysite internetu.

Pasiūlymas galioja sudarius lizingo sutartį su „Swedbank lizingu“ iki 2018-12-31.

Patogu! Pateikite lizingo paraišką ir mes susisieksime su Jumis per
1 darbo dieną.

Pildyti paraišką

Jeigu norėtumėte pasitarti, kviečiame susisiekti Jums patogiausiu būdu:

  • Kreipkitės tiesiogiai į savo banko vadybininką;
  • Susisiekite su mumis privačių klientų tel. 1884 arba verslo klientų tel. 1633.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms).

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 20 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 16 000 Eur, palūkanų norma – 6 mėn. EURIBOR (ne mažiau kaip 0 %) + 1,95 proc. (apskaičiuota metinė palūkanų norma – 1,95 proc.), sutarties mokestis – 200,00 Eur, mėnesio įmokos dydis – 280,79 Eur.
Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 2,58 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 17 051,14 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Informacija apie lizingo paslaugos potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Šis pasiūlymas nėra „Swedbank lizingas“, UAB, įsipareigojimas suteikti finansavimą - toks įsipareigojimas atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.

Teiraukis dėl finansavimo

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.