Mūsų požiūris

Tvarumas yra užkoduotas mūsų vertybėse, jį atspindi ir mūsų pagrindinis tikslas: skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Esame įsipareigoję tvariai plėtoti verslą. Tik taip galime užmegzti ilgalaikius santykius su savo klientais.

  • Mūsų vizija: sudaryti galimybę gyventojams, įmonėms ir visuomenei augti.
  • Mūsų vertybės: esame paprasti, atviri ir rūpestingi.
  • Mūsų tikslas: skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį.
Finansinis tvarumas

Mes rūpinamės bendruomenių poreikiais, susijusiais su paskolomis, taupymu bei mokėjimais, ir siekiame tvarios finansinės situacijos, kuri leistų ateities kartoms tenkinti savas reikmes.

Socialinis tvarumas

Mes aktyviai sprendžiame socialinius visuomenės iššūkius, rūpinamės visuomenės edukacija finansų klausimais – toks požiūris yra mūsų verslo idėjos dalis. Bankas yra sudėtinė visuomenės dalis ir veikia neatsiejamai nuo jos.

Aplinkosauginis tvarumas

Mes padedame saugoti gamtos resursus. Dirbame siekdami, kad būtų naudojama mažiau neatsinaujinančių pasaulio išteklių.

Daugiau informacijos apie mūsų tvarumo politiką verslo procesuose, ypač verslo kreditavimą, darbą su tiekėjais, žmogaus teisių užtikrinimo ir antikorupcijos srityse, skaitykite skiltyje Tvarumas verslo procesuose.

Kontaktai

Nuotraukų galerija

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.