„Senjorų programa“ – tai vyresnio amžiaus klientams sukurta „Swedbank“ programa, kuria siekiama padėti kasdienius finansus tvarkyti paprastai ir saugiai.Nuo 2017-01-01 mokestis už dalyvavimą „Senjorų programoje“ – 0,70 Eur/mėn. Paslaugų planu „Patogu“ „Senjorų programos“ dalyviams Jūs galite naudotis nemokėdami jokio mėnesinio mokesčio. Su visais šiuo metu galiojančiais „Senjorų programos“ įkainiais galite susipažinti čia.
Taip pat nuo 2016-12-01 įsigalioja nauja „Senjorų programos“ taisyklių redakcija. Pakeitimai yra redakcinio pobūdžio, susiję su aukščiau minėtais įkainių pokyčiais.

Prisijungę prie „Senjorų programos“ galėsite:

  • naudotis Paslaugų planu „Patogu“ „Senjorų programos“ dalyviams, nemokėdami mėnesio mokesčio;
  • įsigyti „Senjoro kortelę“ su draudimu nuo apiplėšimo;
  • gauti papildomą 0,05 proc. terminuotųjų indėlių palūkanų priedą prie standartinės indėlio sutarties pasirašymo metu galiojančios palūkanų normos;
  • patogiai naudotis specialiai Jums sukurta „Swedbank“ interneto banko aplinka.

Už dalyvavimą „Senjorų programoje“ yra taikomas 0,7 Eur mokestis per mėnesį. Su visais „Senjorų programos“ įkainiais galite susipažinti čia.

Paslaugų planas „Patogu“ „Senjorų programos“ dalyviams


Standartiniai įkainiai
nuo 2017-01-01
Paslaugų planas „Patogu“
„Senjorų programos“ dalyviams
Mėnesio mokestis   0 EUR
Mėnesinis mokestis už dalyvavimą „Senjorų programoje“ – 0,70 EUR
Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, kuris apima sąskaitos atidarymą, tvarkymą, uždarymą bei į sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimą banke* 0,70 Eur/mėn. už vieną sąskaitą apima visas Jūsų sąskaitas
banke Jums pasirinkus Paslaugų planą, minimalus kasdienių paslaugų mokestis nebus taikomas visoms Jūsų turimoms sąskaitoms banke.
„Senjoro“ kortelė 0,29 Eur/mėn.
Grynųjų pinigų išsiėmimas „Swedbank“ bankomatuose 580 Eur/mėn. nemokamai Išgryninus daugiau nei 580 Eur per mėnesį, taikomas 0,4% mokestis nuo didesnės nei 580 Eur sumos. Mokestis nurašomas kito mėnesio 15 dieną. 580 Eur/mėn. nemokamai Išgryninus daugiau nei 580 Eur per mėnesį, taikomas 0,4% mokestis nuo didesnės nei 580 Eur sumos. Mokestis nurašomas kito mėnesio 15 dieną.
Kodų kortelė prisijungimui prie interneto banko

Pinigų pervedimai eurais interneto banke Paprasti pinigų pervedimai, periodiniai mokėjimai, e. sąskaitų apmokėjimai įprastu pavedimu. 0,23 Eur/vnt. „Swedbank“ viduje neriboti
0,41 Eur/vnt. į kitus bankus Lietuvoje ir europiniai mokėjimai Pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.
Smulkūs mokėjimai iki 30 Eur (eurais), atliekami išmaniojoje programėlėje arba mobiliajame interneto banke Smulkus mokėjimas – tai paprastas vietinis mokėjimo pervedimas, kurio suma neviršija 30 Eur, pateiktas registruotu mobiliuoju prietaisu naudojant „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba mobiliąją „Swedbank“ interneto banko versiją, ir patvirtintas „Sutikime dėl smulkių mokėjimų“ nustatyta tvarka, t.y. papildomai neįvedant identifikavimo kodo. 0,07 Eur/vnt. „Swedbank“ viduje neriboti
0,41 Eur/vnt. į kitus bankus Lietuvoje
Įmokų priėmimai interneto banke 0,23 Eur/vnt. neriboti

* Į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimas apima: į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais „Swedbank“, AB viduje administravimą, į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais iš „Swedbank“ grupės bankų ir iš kitų Lietuvoje registruotų bankų administravimą bei į sąskaitas pervestų europinių mokėjimų lėšų administravimą. Europiniai mokėjimai – tai pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.

Su visais „Senjorų programos“ įkainiais galima susipažinti čia.

Su „Senjoro kortele“ galite:

  • atsiskaityti Lietuvoje ir užsienyje – ten, kur priimamos „Maestro“ kortelės;
  • pasiimti grynųjų pinigų iš bankomato;
  • jaustis saugiai, nes Jūsų kortelė turi draudimą nuo apiplėšimo.

„Senjoro kortelei“ netaikomas aptarnavimo mokestis. Kortelė galioja  4 metus.

„Senjoro kortelę“ gali įsigyti tik „Senjorų programos“ dalyviai. „Senjorų programos“ mokestis 0,7 Eur/mėn. Su visais „Senjorų programos“ įkainiais galite susipažinti čia.

„Senjorų programos“ dalyviu galite tapti, jeigu:

  • Jūs esate sulaukęs Lietuvos Respublikos valstybinių socialinio draudimo pensijų įstatyme nustatyto senatvės pensijos amžiaus.

Norint prisijungti prie „Senjorų programos“, Jums tereikia:

  • Pasiimti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir atvykti į artimiausią „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinį.
  • Pasirašyti sutikimą tapti „Senjorų programos“ dalyviu.

Su „Senjorų programos“ taisyklėmis, sutikimo tapti dalyviu sąlygomis bei įkainiais galite susipažinti čia:

Kasdienių finansų patarimai
Kaip tvarkyti kasdienius finansus naudojantis bankomatais, mokėjimo kortele bei interneto banku, paprastai ir trumpai pasakojame TV laidose. Šių laidų įrašus rasite čia.

Norite sužinoti daugiau?
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.