Vertybiniai popieriai

Laisvas lėšas investuoti galite į banko indėlius ir kitus pasirinktus finansinius instrumentus. „Swedbank“ specialistai patars, koks investavimo būdas tinkamiausias, įvertins galimą riziką bei pelningumą.

„Swedbank“ galite pasinaudoti šiomis finansų maklerio paslaugomis:

Galimybės ir privalumai

  • Vertybinių popierių sąskaitą atidarysime nemokamai;
  • Patogi ir greita vertybinių popierių prekybos sistema internetu („Swedbank“ interneto banke „Investuotojas“), leidžia lengvai pasiekti vietines ir užsienio vertybinių popierių rinkas;
  • Galimybė pasirinkti patogų pavedimų pateikimo būdą: banko skyriuje, internetu arba telefonu;
  • Patikimas pavedimų vykdymas ir garantuojamas asmeninės informacijos konfidencialumas.

Kaip pradėti naudotis šiomis paslaugomis:

  • Reikia atsidaryti vertybinių popierių sąskaitą. Tai galite padaryti „Swedbank“ interneto banke. Jei neturite „Swedbank“ interneto banko, užsukite į artimiausią banko padalinį (su savimi būtinai turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą). Vertybinių popierių sąskaitą atidarysime nemokamai.
  • Prekiauti galite „Swedbank“ interneto banke (reikia būti pasirašius Elektroninių paslaugų teikimo sutartį) arba banko padaliniuose. Prekybos internetu komisiniai yra daug mažesni negu pateikiant pavedimus banko padaliniuose arba telefonu.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Įsipareigojimai investuotojams yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas" LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.