Saugus vaiko fondas

Kol vaikai maži, stengiamės juos apgaubti dėmesiu ir šiluma. Tačiau mūsų mažyliai taip greitai užauga, jie pradeda siekti savų tikslų, keičiasi jų poreikiai bei interesai, ir vien tik dėmesio dažnai nebepakanka.

Saugus vaiko fondas - tai būdas kaupti lėšas savo vaikų ateičiai ir pasirūpinti jais tada, kai Jūsų atžalos žengs pirmuosius savarankiško gyvenimo žingsnius.

Sudarykite sutartį nė neapsilankę banko padalinyje  – jums tereikia prisijungti prie „Swedbank“ interneto banko.
Pradėti sutarties sudarymą

Kiek reikia atidėti, norint sukaupti 12 000 Eur vaiko mokslams (po 1 500 Eur semestrui)?

Vaikui dabar yra ..... metų 1 3 5 8
Iki 18 liko ..... metų 17 15 13 10
turite skirti po ..... Eur per mėn. 45 Eur 54 Eur 65 Eur 90 Eur
su 5 proc. metine indeksacija 32 Eur 39 Eur 49 Eur 72 Eur

Apskaičiavimai atlikti pagal Saugaus vaiko fondo duomenis, įvertinus standartinius paslaugos mokesčius ir 6 proc. vidutinę metinę grąžą. Šis pavyzdys yra tik iliustracinio pobūdžio ir negali būti laikomas draudiko pasiūlymu ar draudiko įsipareigojimu sukaupti nurodytą sumą. Draudikas negarantuoja investicijų pajamingumo ir sukauptos sumos. Sutarties galiojimo metu sukaupta suma gali tiek didėti, tiek mažėti.

Kodėl verta rinktis Saugų vaiko fondą?

Kur galima sudaryti Saugaus vaiko fondo sutartį?

  • Jeigu esate mūsų banko klientas, tuomet sutartį galite sudaryti prisijungę prie „Swedbank" interneto banko.
  • Jeigu esate kito banko klientas arba nesinaudojate „Swedbank" interneto banku, tuomet galite atvykti į artimiausią „Swedbank" klientų aptarnavimo padalinį ir sudaryti sutartį susitikimo metu. Su savimi reikia turėti savo ir vaiko asmens dokumentą - pasą arba identifikavimo kortelę, vaiko gimimo liudijimą.

Taip pat galite paskambinti telefonu 1884 ir pasikonsultuoti, kaip sudaryti sutartį ar atlikti pakeitimus „Swedbank" interneto banke, taip pat susitarti dėl tikslaus susitikimo laiko artimiausiame banko padalinyje.

Saugus vaiko fondas - tai investicinio gyvybės draudimo sutartis, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Šios paslaugos teikėjas - „Swedbank Life Insurance SE" Lietuvos filialas.

Jei anksčiau esate įsigiję paslaugą „Vaiko fondas", visą reikiamą informaciją rasite prisijungę prie savo „Swedbank" interneto banko arba artimiausiame banko padalinyje

Interneto bankas privatiems

Skaičiuoklės

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.