Taupymas ir investavimas

Taupykite – kaupkite rezervą sunkiai dienai

Taupomasis indėlis – paprastas būdas kaupti lėšas nenumatytiems atvejams. Taupomojo indėlio sąskaitą galima bet kada papildyti norima pinigų suma – tokiu būdu galite kaupti nuolat.

Terminuotasis indėlis – pasirinkę šį būdą įdarbinti laisvas lėšas termino pabaigoje garantuotai uždirbsite palūkanų.

vertybiniai popieriai

Investuokite į savo saugią ateitį

Užtikrinta senatvė

„Swedbank“ pensija – tai galimybė jums patiems kaupti papildomą pensiją iš „Sodrai“ mokamų valstybinio socialinio draudimo įmokų dalies ir gauti didesnes pajamas senatvėje.

Saugus pensijos fondas - savanoriškai kaupiama papildoma pensija sau. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad kaupiamas lėšas valdytų profesionalai, o kaupimo laikotarpio pabaigoje būtų suteikta apsauga nuo investicijų neigiamos grąžos ir taip užsitikrinta finansiškai aprūpinta senatvė.

„Swedbank" pensija plius  - savanoriškai kaupiama papildoma pensija sau. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie patys nori valdyti kaupiamas lėšas ir tikisi uždirbti daugiau, taip siekdami užsitikrinti finansiškai aprūpintą senatvę.  

Aprūpinta šeima

Saugus vaiko fondas – puikus būdas kaupti lėšas savo vaiko ateičiai, pavyzdžiui, studijoms ar savarankiško gyvenimo pradžiai.

Šeimos pajamų apsauga – paprastas ir greitas būdas apsaugoti pačius brangiausius žmones nuo netikėto šeimos pajamų sumažėjimo, netekus artimojo.

Šeimos pajamų apsauga plius - tai sprendimas, leidžiantis apsaugoti brangiausius žmones nuo netikėto šeimos pajamų sumažėjimo netekus artimojo, ir finansinė parama sau gyvenimo kokybei palaikyti negalios atveju.

Gyvybės draudimas – tai ne tik patikima finansinė apsauga atsitikus nelaimei, bet ir naudinga investicija. Apsidraudę būsite ramūs dėl tų, kuriuos mylite, ir sukaupsite lėšų savo ateities planams įgyvendinti.

Kitos investavimo galimybės

Dirbantys pinigai

Vyriausybės taupymo lakštai – galimybė uždirbti palūkanų iš savo santaupų, patikint jas Lietuvos Vyriausybei.

Investicinis indėlis suteikia galimybių uždirbti didesnes nei terminuoto indėlio palūkanas. Indėlio palūkanos priklauso nuo atitinkamo finansinio turto (akcijų kainos, akcijų indeksai, akcijų fondai), su kuriuo indėlis yra susietas, vertės svyravimo.

Privatus portfelis – puikus sprendimas, jei norite aktyvų investicijų valdymą perduoti profesionaliems valdytojams ir naudotis investavimo per gyvybės draudimą pranašumais.

Investiciniai fondai – viena iš labiausiai pasaulyje paplitusių investavimo formų. Tai daugelio investuotojų sutelkti pinigai, kuriuos profesionalūs fondo valdytojai investuoja į akcijas, obligacijas ir kitą finansinį turtą.

Išvestinės finansinės priemonės – tai sprendimai, leidžiantys apsidrausti nuo žaliavų, vertybinių popierių, valiutų kursų bei kito finansinio turto kainos svyravimo rizikos. Naudodami šias priemones galėsite tiksliai planuoti savo pajamas bei išlaidas.

parašykite mums

Interneto bankas privatiems

Skaičiuoklės

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
Sužinokite, kuo pensijų reforma nuo 2019 m. bus naudinga Jums.

Sužinokite, kuo pensijų reforma nuo 2019 m. bus naudinga Jums.

Registruokitės konsultacijai arba skambinkite 1884.