„Swedbank“ investiciniai fondai

Pirmiausia nusistatykite investavimo tikslą – norite sukaupti senatvei, sutaupyti didesniam pirkiniui ar tiesiog gerokai padidinti savo turtą.
Tada nuspręskite, ar jums patogiau mokėti periodines, ar vienkartines įmokas.
Pasirinkite jums priimtiną rizikos lygį. Kuo didesnė rizika prisiimama, tuo didesnį tikėtiną nuostolį galite partirti, tačiau susidarius palankiai situacijai rinkose, prisiimta didesnė rizika leidžia tikėtis didesnės investicinės grąžos.
Pasirinkite jums tinkamą investicinį fondą.

Informuojame, kad valdymo įmonė „Swedbank Investeerimisfondid AS“ atliko savo valdomų fondų prospektų ir taisyklių pakeitimus, kurie įsigalios nuo 2017 m. spalio 1 d. Daugiau informacijos apie pasikeitimus pateikiama valdymo įmonės pranešime investuotojams.

„Swedbank“ Rusijos akcijų fondas

Fondo valdytojas – Swedbank Investment funds
Fondo tikslas – maksimalus ilgalaikis kapitalo augimas. Fondo turtas yra investuojamas į Rusijos akcijų rinką, dalį fondo investicijų gali sudaryti terminuotieji indėliai arba grynieji pinigai. Fondas gali investuoti ir į užsienio bendroves, kurios nėra registruotos Rusijoje, tačiau kurių verslo sėkmė priklauso nuo investicinių procesų Rusijoje. Fondas tinka investuotojams, toleruojantiems aukštesnę nei vidutinę investicijų riziką, taip pat tinka kaip papildoma investicija diversifikuojant investicijų portfelį.
Rekomenduojama investavimo trukmė – 5 metai ir ilgiau.
Fondo prospektas (įsigalioja nuo 2018-05-14)
Fondo prospektas
Pagrindinė informacija investuotojams
Fondo taisyklės
Fondo praėjusio mėnesio ataskaita

„Swedbank“ Rytų Europos akcijų fondas

Fondo valdytojas – Swedbank Investment funds
Fondo tikslas – ilgalaikis kapitalo augimas, investuojant į Rytų Europos bendrovių akcijas. Taip pat fondas gali investuoti į kitose šalyse įsikūrusių bendrovių vertybinius popierius, jei jos didelę dalį pajamų uždirba Rytų Europoje.
Rekomenduojama investavimo trukmė – 5 metai ir ilgiau.
Fondo prospektas (įsigalioja nuo 2018-05-14)
Fondo prospektas
Pagrindinė informacija investuotojams
Fondo taisyklės
Fondo praėjusio mėnesio ataskaita

Kiek pinigų reikia turėti?

Galite rinktis: investuoti nedidelėmis sumomis periodiškai arba mokėti didesnes vienkartines įmokas.
Minimali periodinės įmokos suma – 28,96 euro.
Rekomenduojama vienkartinės įmokos suma – nuo 350 eurų.

Kaip investuoti?

Įsigyti investicinį fondą galite bet kuriame „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinyje, arba „Swedbank“ interneto banke. Tam reikia turėti vertybinių popierių sąskaitą, kurią nemokamai atsidarysite:

Fondo vienetų vertė gali tiek kilti, tiek kristi laikui bėgant. Fondo pajamingumo istorija negarantuoja panašaus pajamingumo ateityje ir nerodo kitimo tendencijų ateityje. Investuojantys į fondus asmenys ne visada apsaugoti nuo pagrindinių rizikos tipų, tokių kaip rinkos rizika, likvidumo rizika ir kredito rizika. Investuojant į užsienio kapitalą galima patirti valiutų riziką. Detalios fondų savybės yra išdėstytos fondų prospektuose.

Visos rekomendacijos yra bendro pobūdžio. Asmeninės rekomendacijos pateikiamos investavimo konsultacijos metu. Užsiregistruoti asmeninei konsultacijai galite paskambinę tel. 1884.

Įsipareigojimai investuotojams yra apdrausti VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas" LR indėlių ir įsipareigojimų investuotojams draudimo įstatyme nustatytomis sąlygomis. Plačiau.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Interneto banke privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.