Susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais

 

Mums svarbus ilgalaikis ir tvarus bendradarbiavimas su mūsų klientais. Esame kartu ir sėkmingu laikotarpiu, ir tuomet, kai reikia įveikti iškilusius iššūkius ar sunkumus. Kasdien bendraudami su klientais, padedame jiems rasti atsakymus į pačius įvairiausius finansinius klausimus ar išspręsti kylančias finansines problemas. Žinome, kad norint įveikti laikinus sunkumus svarbiausia yra abipusis pasitikėjimas, atvirumas ir noras veikti kartu.

Šiame puslapyje rasite:

  • išeitis, kurias su sunkumais susidūrusiems klientams gali pasiūlyti bankas;
  • dažniausiai užduodamus klausimus apie paskolų pertvarkymą ir pavyzdžius, kokie sprendimai gali būti pritaikomi skirtingais atvejais.

Kaip elgtis susidūrus su paskolos grąžinimo sunkumais
Dažniausiai užduodami klausimai

Lietuvos banko patvirtintos „Įsiskolinimų, susidariusių klientams nesilaikant finansinių įsipareigojimų pagal kredito sutartis, valdymo gairės“ (galioja būsto paskoloms ir paskoloms įkeičiant nekilnojamąjį turtą) PDF formatu.

Suprantame, kad kiekvieno kliento situacija ir poreikiai yra individualūs. Todėl kviečiame visus, kuriems reikalinga pagalba, finansinė konsultacija ar sprendimas ilgai nedelsiant kreiptis į banko specialistus.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.