Saugaus pirkimo internetu patarimai

Stenkitės naudotis tik tomis interneto parduotuvėmis, kurios pažymėtos Verified by Visa  ar Mastercard SecureCode logotipu. Jeigu naudojatės interneto parduotuvės paslaugomis, kuri nėra įdiegusi Verified by Visa ar Mastercard SecureCode paslaugos, patariame:  

  • įsitikinkite, ar atsiskaitymas kortele vyksta saugioje aplinkoje. Sąsaja turi būti koduota: tai galite suprasti iš adreso, prasidedančio raidėmis https://. Naršyklės lango apačioje turite matyti spynelės piktogramą Saugaus atsiskaitymo internetu patarimai . Tai yra Verisign sertifikato ženklas.
  • Pasirūpinkite savo kompiuterio saugumu ir atnaujinkite operacinę sistemą ir naršyklę, kad turėtumėte nuolat aptinkamų saugumo klaidų pataisas.
  • Naudokitės tik gerai žinomų ir patikimų interneto parduotuvių paslaugomis.
  • Saugokite visus internetinių užsakymų, patvirtinimų ir kitų pranešimų įrašus, įskaitant ir interneto adresus. Daugelis interneto parduotuvių siunčia savo klientams el. laiškus nurodydami pirkinio detales – išsaugokite juos.
  • Visada išsiaiškinkite pirkinio pristatymo ir grąžinimo sąlygas. Ar pirkinys gali būti grąžintas ir kokiomis sąlygomis? Kokį laikotarpį paslauga yra teikiama nemokamai ir kaip jos atsisakyti, jeigu nenorima mokėti paslaugos mokesčių? Visos šios sąlygos paprastai nurodomos interneto parduotuvės svetainėje.
  • Interneto parduotuvės svetainėje būtinai turi būti nurodomi pristatymo ar kiti papildomi mokesčiai ir atsiskaitymo valiuta.
  • Susiraskite telefono numerį ar el. pašto adresą pasiteiravimui, jeigu turėtumėte klausimų, susijusių su užsakytomis prekėmis ir jų apmokėjimu.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1633 arba parašykite mums

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.