Vietinis mokėjimo pervedimas

Per kiek laiko pervedami pinigai?

  • paprastas mokėjimo pervedimas EUR bus atliktas tą pačią dieną, klientui pavedimą pateikus iki 14:30 valandos, o USD – iki 14:00 valandos. Jei pavedimas pateikiamas po nurodyto laiko, mokėjimas atliekamas kitą darbo dieną. Pavedimai, pateikti AUD, BGN, HUF ir JPY valiutomis, priimami atliekami per dvi banko darbo dienas, o kita valiuta – per vieną banko darbo dieną, jeigu pateikti iki 15.30 valandos.
  • skubus mokėjimo pervedimas EUR bus atliekamas per 1 valandą, klientui pavedimą pateikus iki 15:00 valandos. Jei pavedimas pateikiamas po 15:00 valandos, mokėjimas atliekamas kitą darbo dieną.
  • jei pinigų gavėjo ir siuntėjo sąskaitos yra „Swedbank“, AB, pavedimas bus įskaitytas į gavėjo sąskaitą  ne vėliau kaip per 20 min, jei mokėjimas bus atliktas iki 22:00 valandos.
  • jeigu mokėjimo pavedimo suma 28 962 Eur (ar ekvivalentas kita valiuta) ar didesnė, tai mokėjimo pavedimo vykdymo terminas Banko iniciatyva gali būti pratęstas, bet ne ilgiau kaip iki LR Mokėjimų įstatyme numatytų terminų.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

parašykite mums

Interneto banke privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.