Sąskaitos likutis telefonu

Sukate galvą, ar užteks pinigų pirkiniams?

Turint paslaugą „Sąskaitos likutis telefonu“ tereikia paskambinti tel. 1884 bet kuriuo paros metu savo mobiliuoju telefonu, o automatinis atsakiklis praneš jūsų sąskaitos likutį eurais.

Kiek kainuoja?

Paslaugos mokestis 0,00 Eur. Jums tereikės sumokėti už skambučius šios paslaugos numeriu pagal jūsų telekomunikacijų paslaugų teikėjo nustatytus įkainius.

Šia paslauga gali naudotis fiziniai asmenys, kurie naudojasi „Bitė Lietuva“, „Telia Lietuva“ ar „Tele2“ mobiliojo ryšio paslaugų teikėjų paslaugomis.

Kaip sudaryti „Sąskaitos likučio telefonu“ sutartį?

„Sąskaitos likučio telefonu“ sutartį galite lengvai sudaryti:

  • „Swedbank“ interneto banke;
  • užsukę į bet kurį mūsų klientų aptarnavimo padalinį;
  • paskambinus banko telefonu 1884 (tokiu būdu sutartis gali būti sudaroma su klientais, sudariusiais su „Swedbank" elektroninių paslaugų teikimo sutartį).

Jeigu turite kelias sąskaitas „Swedbank“, informacija bus teikiama apie tos sąskaitos likutį, kurią nurodėte paslaugos sutartyje.

Sudarydami sutartį galite nurodyti maksimalią sąskaitos likučio sumą - tokiu atveju:

  • jei sąskaitos likutis neviršys maksimalios sumos, sužinosite tikslų likutį;
  • jei sąskaitos likutis bus lygus maksimaliai sumai, išgirsite pranešimą: „Sąskaitos likutis lygus nustatytai maksimaliai pranešimo sumai“;
  • jei sąskaitos likutis viršys maksimalią sumą, išgirsite pranešimą: „Sąskaitos likutis viršija nustatytą maksimalią pranešimo sumą.“

Kaip ir kodėl patogu naudotis paslauga ,,Sąskaitos likutis telefonu“?

Skambinkite tel. 1884 savo mobiliuoju telefonu (išklausę meniu, spauskite 1) ir sužinokite sąskaitos likutį eurais.

  • Skambinti galite visą parą.
  • Skambinti galite ir iš užsienio tel. + 370 5 268 4444.
  • Sąskaitos likutį sužinosite skambindami tik iš to mobiliojo telefono numerio, kuris nurodytas paslaugos „Sąskaitos likutis telefonu“ sutartyje.

Kaip užtikrinti savo duomenų saugumą?

Svarbu saugoti savo SIM kortelę, kad ja ir / ar jūsų mobiliojo telefono numeriu negalėtų pasinaudoti tretieji asmenys.

Jei manote, kad kilo grėsmė, jog jūsų SIM kortele ir / ar mobiliojo telefono numeriu gali pasinaudoti tretieji asmenys arba praradote SIM kortelę ir / ar mobilųjį telefoną, prašome nedelsiant pateikti „Swedbank“ prašymą nutraukti „Sąskaitos likutis telefonu“ sutartį. Tai galite padaryti bet kuriame „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinyje, „Swedbank“ interneto banke arba tel. 1884 (arba + 370 5 268  4444, jei skambinate iš užsienio) darbo dienomis 8–20 val., šeštadieniais 9–16 val.

Pakeitę savo mobiliojo telefono numerį ar nutrūkus jūsų sutarčiai su mobiliojo ryšio paslaugų teikėju, nepamirškite nedelsiant nutraukti esamą ir sudaryti naują paslaugos „Sąskaitos likutis telefonu“ sutartį!

Siekdami dar labiau apsaugoti savo sąskaitos informaciją, galite pasirinkti maksimalią pranešamą sąskaitos likučio sumą.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.