Privatus portfelis

Tai investicinio gyvybės draudimo paslauga, skirta norintiems aktyvų savo investicijų valdymą patikėti profesionaliems valdytojams. Paslaugą teikia „Swedbank Life Insurance SE" Lietuvos filialas.

Sudarykite sutartį nė neapsilankę banko padalinyje  – jums tereikia prisijungti prie „Swedbank“ interneto banko.
Pradėti sutarties sudarymą

Kodėl verta rinktis?

  • Profesionalumas - jūsų pinigus tvarkys „Swedbank" grupės specialistai.
  • Rizikos pasirinkimas - galite rinktis vieną iš penkių investavimo strategijų, atsižvelgę į investavimo rizikos toleranciją. Daugiau informacijos apie investavimo strategijas rasite Privataus portfelio strategijų prospekte.
  • Investavimo suma - galite pradėti investuoti nuo 2000 Eur vienkartinės įmokos arba periodiškai ne mažiau kaip po 30 Eur per mėnesį. Galiojant gyvybės draudimo sutarčiai bet kada galite sumokėti papildomas investicines sumas, kurių dydis ir mokėjimo dažnumas nėra ribojamas.
  • Lankstumas - sutartis sudaroma 99 metams, tačiau dalį investicinės vertės galėsite išsiimti bet kada. Minimali investicinės vertės išsiėmimo suma yra 280 Eur. Galiojančioje sutartyje investicinės vertės suma turi likti ne mažesnė nei 280 Eur.
  • Greitas reagavimas - iki 24 val. gautas jūsų prašymas (pakeisti investavimo strategiją, išsiimti dalį investicinės vertės, investuoti draudimo įmoką ar pan.) bus įvykdytas kitos darbo dienos investicinių vienetų kainomis. Kitą prašymą bus galima pateikti, kai bus įvykdytas prieš tai pateiktas prašymas.
  • Patogu ir paprasta tvarkyti - „Swedbank" interneto banke galėsite stebėti savo investicijų vertę, jų pasiskirstymą pagal valiutas, regionus ir turto klases, įmokų, sumokėtų mokesčių ir išsiimtų pinigų bei kitų atliktų operacijų istoriją. Galėsite keisti mokėjimo būdą, strategiją, naudos gavėjus, išsiimti dalį investicinės vertės bei atlikti kitas operacijas. Šioms investicijoms jums nereikės atidaryti vertybinių popierių sąskaitos, pateikti sutuoktinio sutikimo.
  • Galimybė naudotis gyventojų pajamų mokesčio lengvata - daugiau informacijos rasite čia.
  • Galimybė nurodyti naudos gavėją - apdraustojo asmens mirties atveju naudos gavėjui per trumpą laiką bus išmokėta investicinė vertė, nes kaupiamas turtas nėra įtrauktas į bendrą paveldėjimo procesą.

Pasirenkamosios investavimo strategijos (daugiau informacijos apie strategijas rasite čia)

Kapitalo išsaugojimo strategija

Kapitalo išsaugojimo strategija (100 proc. obligacijų portfelis)

Siekiama išsaugoti turtą – investuojama į skolos vertybinius popierius, turinčius palūkanų normos riziką. Investicijos diversifikuojamos.

Investavimo rizikos lygis – labai žemas.
Kapitalo tikrosios vertės strategija

Tikrosios vertės strategija (akcijų dalis – 10%)

Siekiama užtikrinti tam tikrą turto augimą, esant nedideliam rizikos lygiui – investuojama į skolos vertybinius popierius, turinčius palūkanų normos riziką, o nedidelė dalis (vidutiniškai 10 proc. turto) į akcijų riziką turinčius vertybinius popierius.

Investavimo rizikos lygis – žemas.Kapitalo subalansuota strategija

Subalansuota strategija (akcijų dalis – 40 proc.)

Siekiama apsaugoti turtą nuo infliacijos vidutiniu laikotarpiu – investuojama į akcijų riziką turinčius vertybinius popierius ir skolos vertybinius popierius, turinčius palūkanų normos riziką.

Investavimo rizikos lygis – vidutinis.Kapitalo augimo strategija

Augimo strategija (akcijų dalis – 75 proc.)

Siekiama investuotojams gauti infliaciją viršijančias pajamas vidutiniu ir ilguoju laikotarpiu – investuojama į akcijų riziką turinčius vertybinius popierius ir skolos vertybinius popierius, turinčius palūkanų normos riziką.

Investavimo rizikos lygis – aukštas.Agresyvaus augimo strategija

Agresyvaus augimo strategija (akcijų dalis – 100 proc.)

Siekiama užtikrinti investuotojams gauti didžiausią galimą pelną – investuojama į akcijų riziką turinčius vertybinius popierius.

Investavimo rizikos lygis – labai aukštas.

reikšmės

Kaip įsigyti?

Paskambinę telefonu 1884 galite pasikonsultuoti, kaip sudaryti sutartį ar atlikti pakeitimus „Swedbank" interneto banke, taip pat susitarti dėl susitikimo artimiausiame banko padalinyje.

 Privatus portfelis - tai investicinis gyvybės draudimas, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Investicijų vertė gali kilti arba kristi ir jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Praeities rezultatai negarantuoja ateities rezultatų, kuo kryptyje didesnė akcijų dalis, tuo rizika yra didesnė.

Pateikta informacija negali būti traktuojama kaip draudiko rekomendacija pasirinkti šią paslaugą. Jūs esate atsakingi už savo pasirinkimą, todėl, prieš priimdami sprendimą sudaryti investicinio gyvybės draudimo sutartį, turėtumėte susipažinti su išsamia informacija, kuri pateikta draudimo taisyklėse, investavimo krypčių aprašymuose, ir kita informacija, kurią galite rasti www.swedbank.lt.

Interneto bankas privatiems

Skaičiuoklės

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.