Prekyba skolos vertybiniais popieriais

Skolos vertybiniai popieriai – tai vertybiniai popieriai, pagal kuriuos jų išleidėjas tampa skolos vertybinių popierių savininko skolininku ir prisiima įsipareigojimus iš anksto nustatytais terminais išmokėti pagrindinę skolos sumą – nominalą ir palūkanas, jeigu jos buvo numatytos skolos vertybinių popierių išleidimo sąlygose.

Privalumai ir galimybės:

Naudojantis „Swedbank“, AB interneto banku (skiltis „Skolos vertybiniai popieriai“) arba tarpininkaujant banko specialistams galite įsigyti:

  • Lietuvos Respublikos Vyriausybės vertybinius popierius ir Lietuvos įmonių skolos vertybinius popierius.
  • Užsienio rinkose išleistus vyriausybių ir įmonių skolos vertybinius popierius įvairiomis valiutomis.
  • Investuojantysis turi galimybę žinoti, kokių pajamų gaus išlaikęs skolos vertybinius popierius iki jų išpirkimo.
  • Investuojantysis gali pasirinkti įvairaus termino (nuo keleto dienų iki 30 metų), valiutos bei pelningumo skolos vertybinius popierius, kurie geriausiai atitinka jo poreikius.
  • Skolos vertybinius popierius galima parduoti nesulaukus jų išpirkimo ir papildomai uždirbti iš teigiamo kainų pokyčio, jei rinkoje susiklosto palanki situacija.

Visada galima kreiptis į maklerius dėl investicinių pasiūlymų į skolos vertybinius popierius.

Rizikos:

  • Už skolos vertybinių popierių išpirkimą ir palūkanų mokėjimą garantuoja jų išleidėjas, todėl investuotojas prisiima išleidėjo bankroto riziką.
  • Jei skolos vertybiniai popieriai parduodami anksčiau išpirkimo termino, galima patirti nuostolį dėl kainos kritimo rinkoje.
  • Skolos vertybinių popierių kainos svyruoja daug mažiau nei akcijų kainos.

Nuorodos:

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.