Platininė kredito kortelė

Platininė kredito kortelė

„Mastercard Platinum“, „Visa Platinum“

Naujos kortelės nebeišduodamos nuo 2017-04-06. Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2018-04-30 šio tipo kortelės nebus atnaujinamos ar keičiamos ją praradus, sugadinus ar kliento prašymu. Vietoje šių kortelių siūlome įsigyti Naująją VISA Platinum - su atnaujintomis draudimo sąlygomis bei papildomomis Priority Pass galimybėmis.

Prestižinė kredito kortelė, parodanti jūsų ypatingą statusą ir suteikianti aukščiausios klasės aptarnavimą bei išskirtines privilegijas visame pasaulyje.

  • Išskirtinės kelionių draudimo sąlygos, asmeninis kelionių planuotojas ir „Priority Pass" kortelė pavers jūs

    Naujos kortelės nebeišduodamos nuo 2017-04-06. Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2018-04-30 šio tipo kortelės nebus atnaujinamos ar keičiamos ją praradus, sugadinus ar kliento prašymu. Vietoje šių kortelių siūlome įsigyti Naująją VISA Platinum - su atnaujintomis draudimo sąlygomis bei papildomomis Priority Pass galimybėmis

  • ų išvykas „kelionėmis pirmąja klase".
  • Palankios kredito sąlygos suteikia daugiau finansinės laisvės.
  • Platininis lygis užtikrina kokybišką aptarnavimą, ypatingą dėmesį ir paslaugas.

Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2016 m. lapkričio 1 d. Platininių kredito kortelių pirkinių draudimas galioja dar ilgiau - net 180 dienų (buvo 90 dienų). Plačiau apie pirkinių draudimą galite sužinoti galite čia

Prisijunkite prie „Swedbank“ interneto banko ir pateikite paraišką kredito kortelei gauti neišeidami iš namų.
Pildyti paraišką

Pagrindiniai įkainiai ir sąlygos
Kortelės išdavimas 10,14 Eur
Kortelės aptarnavimo mokestis  115,85 Eur per metus
Kredito limitas Priklauso nuo gaunamų grynųjų pajamų ir turimų įsipareigojimų, bet ne daugiau kaip 4 mėnesių grynųjų pajamų
Nemokamo kredito laikotarpis 35 dienos
Minimalus kredito limitas
2 000 Eur

Galite išsamiau susipažinti su kortelei taikomais įkainiais ir jų taikymo sąlygomis.

Naudojantis šia kredito kortele, būtinai reikalinga papildoma banko sąskaita banke (nuo jos nurašomi mokesčiai), už naudojimąsi ja gali būti imamas ketvirtinis 0,87 Eur mokestis. Naudojantis šią papildoma banko sąskaita galioja ir kiti mokesčiai, su jais galite susipažinti čia.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei imtumėte platininę kredito kortelę, kuriai suteiktas 2 500 Eur kredito limitas, kai kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., kredito grąžinimo terminas 4 mėn., kurio metu mokama 625 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant fiksuotą 18 % metinę palūkanų normą, sumokant vienkartinį kortelės išdavimo mokestį 10,14 Eur, mokant metinį kortelės aptarnavimo mokestį 115,85 Eur, mokant mėnesinį saugumo programos mokestį 0,56 Eur, BanBanko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 26,3 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 4 441 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, kredito limito lėšos bus panaudotos už pirkinius atsiskaitant mokėjimo kortele (dažniausiai pasitaikančiu kredito limito lėšų panaudojimo būdu), metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Kelionių draudimas

Kelionių draudimo paketas galios kortelės naudotojui ir kartu keliaujantiems šeimos nariams. Su Platinine kortele suteikiamas platus apsaugos paketas: medicininių išlaidų draudimas, nelaimingų atsitikimų draudimas, civilinės atsakomybės ir teisinių išlaidų draudimas, bagažo ir kelionės vėlavimo draudimas, bagažo praradimo draudimas, kelionės atšaukimo ir nutrūkimo draudimas. Keliaukite ramiai ir saugiai.

Kelionių draudimo apsaugos paketas Išmokų sumos, Eur
Medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas 85 000 Eur
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 21 000 Eur
Civilinės atsakomybės ir teisinių išlaidų draudimas 100 000 Eur
Bagažo ir kelionės vėlavimo draudimas 40 Eur/val., didžiausia suma 500 Eur
Kelionės atšaukimas vežėjo iniciatyva 100 Eur
Kelionės atšaukimo ir nutrūkimo draudimas 2 000 Eur
Vėlavimo išvykti draudimas 1 000 Eur
Bagažo praradimo draudimas 2 000 Eur

Apie kelionių draudimą sužinokite daugiau

Pirkinių draudimas draudimas automatiškai apdraudžia daugelį jūsų asmeniniam naudojimui, šeimos ar namų poreikiams perkamų daiktų, jei mokėdami už juos atsiskaitote Platinine kredito kortele. Draudimas galioja 180 dienų nuo atsiskaitymo už pirkinį. Apie Pirkinių draudimą sužinokite daugiau.

Kelionių ir Pirkinių draudimo paslaugas teikia negyvybės draudimo bendrovė „Swedbank P&C Insurance AS", Lietuvos filialas. Plačiau

Asmeninis kelionių planavimas - Jums tereikia žinoti, kur norite nukeliauti, ką pamatyti, o pasiruošimo darbus patikėkite profesionaliam asmeniniam kelionių planuotojui. Mūsų partnerių „West Express“ specialistai padės išgryninti kelionės idėją, sudarys ir su Jumis suderins asmeninį kelionės planą, sutvarkys vizas ir kitus kelionės dokumentus, užsakys skrydžius, viešbučius, suteiks informaciją, kurią turėtumėte žinoti apie lankomą šalį, o nutikus nenumatytiems įvykiams užsienyje konsultuos Jus ir teiks visapusišką pagalbą. Jeigu nuspręsite užsisakyti kelionę pas „West Express“, už kelionės plano sudarymą mokėti nereikės. Sužinokite daugiau apie Asmeninį kelionių planavimą

priority pass kortele

„Priority Pass" kortelė atveria duris į specialias ypač svarbiems klientams skirtas laukimo sales daugiau nei 600 oro uostų visame pasaulyje. Šiose svarbiems klientams skirtose zonose galite naudotis kompiuteriu, internetu, faksu, net konferencijų sale, mėgautis užkandžiais, patogiomis poilsio vietomis, tarptautine spauda ir televizija, dušais ir kitais privalumais. Daugiau informacijos apie šias paslaugas teikiančius oro uostus ir privalumus sužinosite www.prioritypass.com

Išskirtiniai kelionių pasiūlymai. Tai kelionių idėjos ir pasiūlymai, kurie taikomi tik jums – „Swedbank“ kredito kortelės turėtojui. Pasiūlymai galioja ribotą laikotarpį ir nuolat keičiasi – galiojantį pasiūlymą visada rasite prisijungę prie „Swedbank“ interneto banko, skiltyje „Pasiūlymai jums“. Ypatingi pasiūlymai taikomi tik Platininių kredito kortelių turėtojams.

Didelis kreditas suteikia galimybę sklandžiai atsiskaityti už kasdienius ir stambesnius pirkinius. Atsiskaičius kredito lėšomis, 35 dienas nebus skaičiuojamos palūkanos. Kortelės galiojimo metu kreditą galėsite dengti jums patogiu metu - nėra jokių privalomų kredito įmokų. Reikės periodiškai mokėti tik sukauptas palūkanas, kurios bus automatiškai nurašomos iš jūsų nurodytos kitos sąskaitos banke.

mastercard.png

Sklandžiai atsiskaitykite visame pasaulyje „Mastercard" ar „Visa" ženklu pažymėtose vietose (atitinkamai pagal turimą kortelę). Užsiregistravę Saugaus atsiskaitymo internetu programoje, galėsite ramiai apsipirkti internetinėse parduotuvėse, internetu užsisakyti kelionės bilietus, viešbučius ir nuomotis automobilius.

Informaciją apie operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarką, atsiskaitant mokėjimo kortele užsienyje rasite čia.

Įspėjimas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, o susidarius įsiskolinimui gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas. Kiti asmenys sužinoję kortelės duomenis ar PIN kodą gali pasinaudoti jūsų pinigais ar jums suteikto kredito lėšomis. Būkite apdairūs!

Kaip užsisakyti kortelę?

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.