Ne gyvybės draudimas

Kelionių draudimas
Draudžiamojo įvykio atveju atlygins netikėtus
nuostolius kilusius dėl kelionėje patirtų pagrįstų
medicininių išlaidų, dingusio bagažo ar kitų
neplanuotų netikėtumų.

Gyventojų turto draudimas
Atlygins nuostolius, kuriuos jūsų namams ir juose esančiam namų turtui sukels nelaimės. Taip pat siūlome pasirūpinti ir civilinės atsakomybės draudimu, kuris padės išvengti papildomų išlaidų, jei padarysite žalos kitam žmogui.

Kasko draudimas
Užtikrins, kad patirti nuostoliai dėl automobilio ar jame esančių daiktų būtų kuo mažesni ir kelyje turėtumėte kuo mažiau rūpesčių.

Kredito kortelės įsipareigojimų draudimas
Apdrauskite panaudotą kredito kortelės limitą ir gaukite draudimo išmoką, jei netikėtai tapsite nedarbingas dėl ligos, nelaimingo atsitikimo ar neteksite darbo.

Pirkinių draudimas
Pravers, jei už pirkinius atsiskaitote kredito kortele. Šiuo draudimu apdrausime visus jūsų asmeniniam naudojimui, šeimos ir namų poreikiams skirtus pirkinius.

Senjoro kortelės draudimas
Neleis nerimauti, kad galite netekti grynųjų pinigų vos tik išėmus juos iš bankomato. Draudimas atlygins ne tik grynuosius pinigus, jei jų netektumėte apiplėšimo metu, bet ir su tuo susijusias papildomas išlaidas dokumentams, kortelėms ar naujai piniginei.

Ligos ir nedarbo apsauga Ligos ir nedarbo apsauga
Jeigu turite vartojamąją ar būsto paskolą, ši paslauga palengvins Jūsų finansinę naštą Jums netikėtai tapus nedarbingu dėl ligos, nelaimingo atsitikimo ar netekus darbo.

Kredito kortelių kelionių draudimas
Skirtas kredito korteles turintiems po užsienį keliaujantiems asmenims. Šis draudimas galios ne tik jums, bet ir kartu keliaujantiems šeimos nariams.

Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“ Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank“, AB.

Pranešti apie įvykį

Patyrėte žalą?

Pranešk internetu

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.