Kelionių draudimo ir Pirkinių draudimo paslaugas teiks nauja draudimo bendrovė

nauja draudimo bendrovė

2011 m. rudenį pradėjo veiklą nauja draudimo bendrovė „Swedbank P&C Insurance AS", Lietuvos filialas. Nuo 2011 m. gruodžio 1 d. naujoji draudimo kompanija pradėjo teikti Kelionių draudimo ir Pirkinių draudimo paslaugas, kurios yra skirtos „Swedbank" kredito kortelių turėtojams. Iki 2011 m. lapkričio 30 d., kaip ir anksčiau, šias paslaugas teikė draudimo bendrovės „If P&C Insurance AS" filialas Lietuvoje.

Savo klientams siekiame užtikrinti aukščiausią kokybę, todėl tikimės, kad sulig naujos draudimo bendrovės veiklos pradžia pastebėsite ir įvertinsite:

  • patogiai teikiamas paslaugas. Visi finansiniai ir draudimo klausimai nuo šiol bus sprendžiami vienoje kompanijoje „Swedbank". Konsultuokitės ir gaukite daugiau informacijos paskambinę tuo pačiu telefono numeriu 1884 (iš užsienio skambinkite + 370 5 268 4444);
  • greitą, tikslų aptarnavimą. Finansinės ir draudimo paslaugos dažnai yra susijusios. Teikdami šias paslaugas kartu, galėsime geriau įvertinti jūsų poreikius ir pasiūlyti geriausiai situaciją atitinkančius sprendimus Galėsime greitai ir paprastai registruoti įvykius, įvertinti žalą ir išmokėti kompensacijas bei išmokas.

Džiaugiamės pranešdami, kad nuo 2011 m. gruodžio 1 d. pagerėjo Kelionių draudimo sąlygos:

  • Auksinių, Platininių ir „Visa Private Banking" (VIP Platinum) kortelių turėtojams teikiama nauja apsauga - kelionės atšaukimo vežėjo iniciatyva draudimas. Jei kelionė lėktuvu ar laivu bus atšaukta vežėjo iniciatyva, iki kelionės likus 4 valandoms ar mažiau, galite gauti išmoką iki 100 eurų;
  • Platininių ir „Visa Private Banking" (VIP Platinum) kortelių turėtojams padvigubinama bagažo praradimo draudimo išmokos suma nuo 1 000 iki 2 000 eurų.

Taip pat nuo 2011 m. gruodžio 1 d. visiemss naujų ir anksčiau išduotų Platininių bei „Visa Private Banking" (VIP Platinum) kortelių turėtojams bus teikiama nauja paslauga – Pirkinių draudimas.

Apgailestaujame, tačiau vykstantiems į Baltarusiją ar Rusijos Federaciją nuo 2011 m. gruodžio 1 d. nebegalime pasiūlyti nuolaidos ir papildomo draudimo poliso, kuris yra reikalingas keliaujant į šias šalis. Taip pat negalime pasiūlyti kelionių draudimo apsaugų praplėtimo vykstantiems profesionaliai sportuoti, nardyti ar užsiimti alpinizmu. Naujoji draudimo bendrovė neteikia papildomų praplėstų kelionių draudimo apsaugų padidintos rizikos veiklai.

Kitos kredito kortelių kelionių draudimo paslaugų sąlygos liko nepasikeitusios.

Susipažinkite su naujomis draudimo paslaugų sąlygomis, kurios įsigaliojo  2011 m. gruodžio 1 d.

Norėdami sužinoti daugiau

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.