Mokėjimo pervedimai į Rusiją

Grįžti atgal

Tarptautiniai pervedimai Rusijos rubliais bus sėkmingai įvykdyti, jeigu bus nurodyti:

  • Jei Gavėjas juridinis asmuo - gavėjo mokesčių mokėtojo kodas arba INN-kodas (9-12 ženklų);
  • Jei Gavėjas fizinis asmuo - nurodyti gavėjo pavardę, vardą, tėvo vardą;
  • Gavėjo sąskaitą sudaro 20 skaičių ir prasideda skaičiumi 4;
  • Gavėjo banko identifikavimo arba BIK kodas (9 ženklai);
  • Gavėjo banko korespondentinės sąskaitos numeris Rusijos centrinio banko Atsiskaitymų valdyboje (20 ženklų)( sąskaita prasideda skaičiumi 3 , atskirais atvejais gali ir nebūti);
  • Mokėjimo paskirtis - turi būti nurodomas valiutinės operacijos (VO) kodas (5 skaičiai), kurį turi pasirinkti klientas, pagal tai, už ką moka iš kodų lentelės : "VO kodai". Jei pervedimas daromas iš Lietuvos, mokėtojas visada yra nerezidentas. Jeigu tai avansinis mokėjimas už prekes reikia rinktis iš skilties 10, jeigu galutinis apmokėjimas už prekes - kodas (VO13010). Jeigu moka už paslaugas, reikia rinktis iš skilties 20. Kodas rašomas mokėjimo paskirtyje (VOxxxxx), po to įrašomas tikslus žodinis mokėjimo paaiškinimas, sąskaitos faktūros ir sutarties numeris bei sutarties sudarymo data.

Išsiunčiant tarptautinius mokėjimo pavedimus RUB, rusišką tekstą reikia pildyti lotyniškomis raidėmis, naudojant transliteracijos lentelę: 

Vietiniai ir tarptautiniai mokėjimai

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

parašykite mums

Interneto banke privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.