Mokėjimo kortelės

Dabar itin palankus metas įsigyti kredito kortelę.
Užsisakę ją „Swedbank“ interneto banke, gausite puikią dovaną – 2 GB talpos USB atmintinę.

Akcija vyksta nuo 2008 m. lapkričio 24 iki 2009 m. vasario 28 dienos.
Paskubėkite – dovanų skaičius ribotas!

Kodėl verta?

  • Nereikia niekur eiti – užsisakydami kortelę interneto banke sutaupysite laiko.
  • Kredito kortelė jums suteiks daugiau patogumo kasdienėse situacijose ir keliaujant.

Ką daryti norint gauti USB atmintinę?

  • Užpildykite kredito kortelės paraišką savo interneto banke.
  • Atsiimkite kortelę ir pasirašykite kortelės sutartį banko padalinyje.

Dovana bus pristatyta per 2 savaites registruotu laišku jūsų nurodytu adresu.

Akcijoje dalyvauja visi privatūs klientai, įsigiję kredito mokėjimo kortelę „Visa Classic“, „MasterCard Standard“, „Visa Jaguar“, „Visa Subaru“, „Visa Citroen“, „Visa Renault“, „Visa Gold“ arba „MasterCard Gold“.

Akcijos organizatorius turi teisę keisti taisykles, apie tai iš anksto perspėjęs taip pat, kaip jos buvo paskelbtos. Akcija gali būti nutraukta anksčiau, jei turimos dovanos bus išdalintos.

Kredito kortelės

Kredito kortelė – tai patikima ir moderni mokėjimo priemonė, suteikianti daugiau galimybių kasdieniuose finansiniuose reikaluose. Kredito kortele patogu naudotis, kaip ir įprasta debeto kortele, tačiau ji ypač pravers pritrūkus pinigų neplanuotiems ar brangesniems pirkiniams. Kredito kortelę pravartu turėti, jei mėgstate keliauti po svečias šalis.

Debeto kortelės

„Debit MasterCard“ – patogu atsiskaityti už kasdienius pirkinius. Į sąskaitą, susietą su kortele, patogu gauti darbo užmokestį, stipendiją ar kitas pajamas eurais.

Kortelės moksleiviams ir studentams

Išsirink geriausiai tavo gyvenimo stilių atspindinčią kortelę: JUNIOR, YOUTH, WEB. Šviečiantis plastikas, šiurkštus paviršius, ir spalvingos iliustracijos suteikia kortelėms išskirtinumo. Su WEB kortele - pirk internetu ir išnaudok Europos jaunimo nuolaidų kortelės privalumus! Su bet kuria mokėjimo kortele galima patogiai atsiskaityti už pirkinius ir pramogas, o svarbiausia, kad kiekvienas atsiskaitymas virsta Jaunimo programos taškais, kuriuos galima lengvai iškeisti į vertingus prizus.

Papildoma nauda – e. taškai

Prekybos vietoje ar internetu už pirkinį sumokėdami mokėjimo kortele, į savo e. taškų kaupimo sąskaitą gausite e. taškų, kuriuos kartą per mėnesį galėsite iškeisti į naudingus prizus.

Plačiau apie e. taškus

Dėl atnaujintų kortelių atsiėmimo padalinyje

Atnaujintą debeto arba „Swedbank“ Jaunimo programos kortelę atsiimti banko padalinyje galima per 60 dienų nuo senosios kortelės galiojimo pabaigos. Ankstesnė tvarka, pagal kurią kortelę galima buvo atsiimti per 90 dienų, nustoja galioti 2015 m. lapkričio mėn. 29 d.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

parašykite mums

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui