Mokėjimo kortelės

Kredito kortelės

Kredito kortelė – tai patikima ir moderni mokėjimo priemonė, suteikianti daugiau galimybių kasdieniuose finansiniuose reikaluose. Kredito kortele patogu naudotis, kaip ir įprasta debeto kortele, tačiau ji ypač pravers pritrūkus pinigų neplanuotiems ar brangesniems pirkiniams. Kredito kortelę pravartu turėti, jei mėgstate keliauti po svečias šalis.

Debeto kortelės

„Debit MasterCard“ – patogu atsiskaityti už kasdienius pirkinius. Į sąskaitą, susietą su kortele, patogu gauti darbo užmokestį, stipendiją ar kitas pajamas eurais.

Kortelės moksleiviams ir studentams

Išsirink geriausiai tavo gyvenimo stilių atspindinčią kortelę: JUNIOR, YOUTH, WEB. Šviečiantis plastikas, šiurkštus paviršius, ir spalvingos iliustracijos suteikia kortelėms išskirtinumo. Su WEB kortele - pirk internetu ir išnaudok Europos jaunimo nuolaidų kortelės privalumus! Su bet kuria mokėjimo kortele galima patogiai atsiskaityti už pirkinius ir pramogas, o svarbiausia, kad kiekvienas atsiskaitymas virsta Jaunimo programos taškais, kuriuos galima lengvai iškeisti į vertingus prizus.

Papildoma nauda – e. taškai

Prekybos vietoje ar internetu už pirkinį sumokėdami mokėjimo kortele, į savo e. taškų kaupimo sąskaitą gausite e. taškų, kuriuos kartą per mėnesį galėsite iškeisti į naudingus prizus.

Plačiau apie e. taškus

Dėl atnaujintų kortelių atsiėmimo padalinyje

Atnaujintą debeto arba „Swedbank“ Jaunimo programos kortelę atsiimti banko padalinyje galima per 60 dienų nuo senosios kortelės galiojimo pabaigos. Ankstesnė tvarka, pagal kurią kortelę galima buvo atsiimti per 90 dienų, nustoja galioti 2015 m. lapkričio mėn. 29 d.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

parašykite mums

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui