Mokėjimo kortelės

Kredito kortelės

Bekontaktė kredito kortelė – tai patikima ir moderni mokėjimo priemonė, suteikianti daugiau galimybių kasdieniuose finansiniuose reikaluose. Kredito kortele patogu naudotis, kaip ir įprasta debeto kortele, tačiau ji ypač pravers pritrūkus pinigų neplanuotiems ar brangesniems pirkiniams. Kredito kortelę pravartu turėti, jei mėgstate keliauti po svečias šalis. Su šia kredito kortele taip pat galite atlikti bekontakčius mokėjimus.

Debeto kortelės

Bekontaktė „Debit Mastercard“ – skirta atsiskaityti Lietuvoje, užsienyje bei internetu ar pasiimti grynųjų pinigų. Į sąskaitą, susietą su kortele, patogu gauti darbo užmokestį, stipendiją ar kitas pajamas eurais. Su naująja kortele taip pat galite atlikti bekontakčius mokėjimus.

Kortelės moksleiviams ir studentams

Tapk „Swedbank“ jaunimo programos nariu ir jau šiandien turėk daugiau: mokėk stilingomis kortelėmis, valdyk finansus šiuolaikiškai, mokykis investuoti, kaupk taškus už kiekvieną kortele išleistą eurą ir keisk juos į prizus. Plačiau apie programą ir korteles skirtas jaunimui skaityk čia.

Papildoma nauda – e. taškai

Prekybos vietoje ar internetu už pirkinį sumokėdami mokėjimo kortele, į savo e. taškų kaupimo sąskaitą gausite e. taškų, kuriuos kartą per mėnesį galėsite iškeisti į naudingus prizus.

Plačiau apie e. taškus

Dėl atnaujintų kortelių atsiėmimo padalinyje

Atnaujintą debeto arba „Swedbank“ Jaunimo programos kortelę atsiimti banko padalinyje galima per 60 dienų nuo senosios kortelės galiojimo pabaigos. Ankstesnė tvarka, pagal kurią kortelę galima buvo atsiimti per 90 dienų, nustoja galioti 2015 m. lapkričio mėn. 29 d.

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

parašykite mums

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.