„Mano biudžetas“ – kas tai?

mano biudžetas

„Mano biudžetas" - tai įrankis „Swedbank" interneto banke, kuriuo yra paprasta ir patogu tvarkyti savo asmeninius, bendrus šeimos ar kelių asmenų finansus.

Ką galite daryti skiltyje „Mano biudžetas“?

Kaip pradėti naudotis?

Prisijunkite prie mūsų interneto banko ir kairėje juostoje spustelėkite „Naujiena! Mano biudžetas“, kurią rasite po skiltimi „Kasdieninės paslaugos“. Toliau spauskite „Pradėti tvarkyti biudžetą!“

mano biudžetas

Pasirinkite sąskaitą (-as), kurios (-ių) duomenys bus naudojami tolesniems apskaičiavimams. Visos pasirinktų sąskaitų piniginės operacijos bus automatiškai paskirstytos į atskiras pajamų bei išlaidų grupes.

mano biudžetas

Jei skilties „Kasdienės paslaugos“ sąskaitos išraše esate nusistatę grupavimo taisykles, šiuos nustatymus galite perkelti ir į „Mano biudžetą“. Tai neturės įtakos informacijos grupavimui sąskaitos (-ų) išrašuose.

mano biudžetas

Nusistatykite kiekvienos išlaidų grupės mėnesio limitą, kad galėtumėte stebėti, kaip jų laikotės. Jas pakeisti galėsite bet kada.

mano biudžetas

Jūsų asmeninės finansinės situacijos įvertinimas yra pirmas žingsnis norint sėkmingai tvarkyti savo pinigus, planuoti saugią ateitį ar įgyvendinti svajones.

Tai yra pirmoji įrankio „Mano biudžetas“ versija, ji bus nuolat tobulinama, diegiamos naujos funkcijos. Kviečiame išbandyti naująjį įrankį ir toliau jį kurti kartu su mumis. Labai laukiame jūsų atsiliepimų ir pasiūlymų, kuriuos galite pateikti interneto banko skiltyje „Mano biudžetas“.

Interneto bankas privatiems

Įkainiai

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.