Asmeninis kelionių planavimas

Platininių ir Auksinių kredito kortelių šeimininkams tereikia besti pirštu į gaublį ir susikrauti kelioninį krepšį. Atsipalaiduokite, ilsėkitės, mėgaukitės įspūdžiais – visais pasiruošimo darbais pasirūpinta. Jūsų kelionę organizuoja profesionalus asmeninis kelionių planuotojas.

  • „Esu laisvos dvasios žmogus, mano hobis – jėgos aitvarai. Tad kartais tenka keliauti spontaniškai – dažnai šauna beprotiškiausių idėjų kur „pagauti gerą vėją“, tačiau ne visada užtekdavo laiko ar žinių jas įgyvendinti. Tarp taško A ir taško B kartais būna tiek rūpesčių, kad nepakaktų ir visų abėcėlės raidžių kiekvienam sužymėti! Kol nesinaudojau kredito kortelės Asmeninio kelionių planavimo paslauga, būdavo, rankos ima ir nusvyra, nes šauni kelionė nebeatrodo viliojanti, kai reikia suderinti skrydžius, viešbučių rezervacijas ar transportą. O dabar man belieka tik susikrauti sporto įrangą ir tikėtis gero vėjo!” (Vilius, 34 m.)
  • „Platininę kredito kortelę įsigijau prieš keturis metus, bet tik neseniai patyriau, kas yra Asmeninio kelionių planavimo paslauga. Teko keliauti į vestuves Novosibirske. Iš pradžių mane, nepatyrusią keliautoją, kvietimas net išgąsdino – kaip ten nusigauti? Tačiau niekuo pačiai nereikėjo rūpintis: mano planuotoja pasiūlė maršrutą, užsakė bilietus ir sudarė patogų kelionės planą. Ne tik pradžiuginau draugus apsilankymu, bet ir pailsėjau, daug pamačiau. Dabar žadu išpildyti seną svajonę ir pakeliauti po Pietų Ameriką!“ (Indrė, 45 m.)

Asmeninis kelionių planuotojas

„Swedbank“ kelionių partnerio – kelionių agentūros „West Express“ specialistas pasirūpins, kad jūsų kelionė taptų maloni ir nepamirštama. Kelionių planuotojas – tai asmeninis pagalbininkas, kuriam galite patikėti visus kelionės organizavimo rūpesčius:

  • Kelionės idėja. Kad kelionė būtų turininga, verta sugaišto laiko ir išleistų pinigų, pirmiausia reikia geros idėjos. Aptarkite su asmeniniu kelionių planuotoju savo norus, idėjas, o jis pasiūlys, kaip juos įgyvendinti.
  • Kelionės planas. Planuotojas sudarys asmeninį kelionės grafiką, leidžiantį paimti iš kelionės viską, kas įmanoma. Visus organizavimo rūpesčius palikite jam, o savo laiką skirkite malonumams ir poilsiui.
  • Kelionės dokumentai. Planuotojas sutvarkys vizas, rezervuos skrydžių ir tarpinių kelionių bilietus, išnuomos automobilius, viešbučius, užsakys renginių ir ekskursijų bilietus, parūpins gidus, žemėlapius ir t.t.
  • Informacija apie šalį. Planuotojas žino, ar keliaujant reikalingi skiepai, kokios šalies tradicijos, turistams taikomos taisyklės ir pan.
  • Pagalba kelyje 24/7. Įsigiję kelionę „West Express“ ir patekę į nenumatytą situaciją kelionėje, skambinkite pagalbos kelyje telefonu. Profesionalus kelionių vadybininkas pasistengs kuo greičiau išspręsti visus sunkumus.

Specialūs kelionių pasiūlymai ir idėjos

Jei daug keliaujate, galbūt pritrūkote idėjų, kur keliauti toliau? „Swedbank“ kelionių partneris „West Express“ kredito kortelių turėtojams periodiškai pateikia tik jiems skirtų kelionių pasiūlymų ir idėjų. O Platininių kredito kortelių turėtojams nuolat atrenkami ypatingi, nekasdieniški pasiūlymai nestandartinėms, bet įspūdingoms kelionėms.

Kaip pasinaudoti Asmeninio kelionių planavimo paslauga?

  • Norėdami pasinaudoti paslauga, kreipkitės į kelionių agentūrą nurodytais kontaktais.
  • Paslauga teikiama tik „Swedbank“ Platininių ir Auksinių kredito kortelių turėtojams.
  • Paslauga bus teikiama visą laiką, kol turėsite vieną iš minėtų kredito kortelių.

Kelionių partneris

„West Express“ (UAB „Vestekspress“)
PC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, 08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 219 5868
El. p. swkeliones@westexpress.lt
Darbo laikas: I–VII, 10–22 val.

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui