Asmeninis kelionių planavimas

Platininių ir Auksinių kredito kortelių šeimininkams tereikia besti pirštu į gaublį ir susikrauti kelioninį krepšį. Atsipalaiduokite, ilsėkitės, mėgaukitės įspūdžiais – visais pasiruošimo darbais pasirūpinta. Jūsų kelionę organizuoja profesionalus asmeninis kelionių konsultantas.

Asmeninis kelionių konsultantas

„Swedbank“ kelionių partnerio kelionių agentūros „West Express“ specialistas pasirūpins, kad Jūsų kelionė būtų maloni ir nepamirštama. Kelionių konsultantas – tai asmeninis pagalbininkas, kuriam galite patikėti visus kelionės organizavimo rūpesčius:

 • Kelionės idėja. Kad kelionė būtų turininga, verta jai skirto laiko ir išleistų pinigų, pirmiausia reikia geros idėjos. Savo norus ir idėjas aptarkite su asmeniniu kelionių konsultantu, o jis pasiūlys, kaip viską įgyvendinti.
 • Kelionės planas. Konsultantas sudarys asmeninį kelionės grafiką, maksimaliai atitinkantį Jūsų norus ir lūkesčius. Visus organizavimo rūpesčius palikite jam, o savo laiką skirkite malonumams ir poilsiui.
 • Kelionės dokumentai. Konsultantas sutvarkys vizas, rezervuos skrydžių ir tarpinių kelionių bilietus, išnuomos automobilius, viešbučius, užsakys renginių ir ekskursijų bilietus, parūpins gidus, žemėlapius ir t. t.
 • Informacija apie šalį. Konsultantas žino, ar keliaujant reikalingi skiepai, kokios šalies tradicijos, turistams taikomos taisyklės ir pan.
 • Pagalba kelyje 24/7. Įsigiję kelionę „West Express“ ir patekę į nenumatytą situaciją kelionėje, skambinkite pagalbos kelyje telefonu. Profesionalus kelionių vadybininkas pasistengs kuo greičiau išspręsti visus sunkumus.

SVARBU: atkreipkite dėmesį į tai, jog asmeninio kelionių konsultanto paslauga Jums nemokamai teikiama tada, kai kelionę užsakote kelionių agentūroje „West Express“.

Individualaus kelionių maršruto sudarymas

Jei norite unikalios ir išskirtinės kelionės, „WestExpress“ sudarys individualų kelionių maršrutą pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus.

Turintiesiems „Swedbank“ kredito korteles šiai paslaugai taikomos išskirtinės nuolaidos:

 • Klasikinei kredito kortelei – 30 % nuolaida;
 • Auksinei kredito kortelei – 50 % nuolaida;
 • Platininei kredito kortelei – 100 % nuolaida.

Specialūs kelionių pasiūlymai ir idėjos

Jei daug keliaujate, galbūt pritrūkote idėjų, kur keliauti toliau? „Swedbank“ kelionių partneris „West Express“ kredito kortelių turėtojams periodiškai pateikia tik jiems skirtų kelionių pasiūlymų ir idėjų. O Platininių kredito kortelių turėtojams nuolat atrenkami ypatingi, nekasdieniški pasiūlymai nestandartinėms, bet įspūdingoms kelionėms.

Kaip pasinaudoti Asmeninio kelionių planavimo paslauga?

 • Norėdami pasinaudoti paslauga, kreipkitės į kelionių agentūrą nurodytais kontaktais.
 • Paslauga teikiama tik „Swedbank“ Platininių ir Auksinių kredito kortelių turėtojams.
 • Paslauga bus teikiama visą laiką, kol turėsite vieną iš minėtų kredito kortelių.

Kelionių partneris

„West Express“ (UAB „Vestekspress“)
PPC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, 08105 Vilnius, Lietuva
Tel. (8 5) 219 5868 arba 1312
El. p. panorama@westexpress.lt
Darbo laikas: I–VII, 10–21 val.

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.