Kredito kortelės

Kiekvienam - savo

Kredito kortele patogu naudotis kasdien, kaip ir įprasta debeto kortele. Drauge ji turi ir papildomų pranašumų – kreditą, kuriuo patogu naudotis pritrūkus pinigų didesniam pirkiniui ar kasdienėms išlaidoms. Pirkinių draudimas padės sumažinti nuostolius, jei apdraustą pirkinį sugadinsite ar prarasite. Naudodamiesi kelionių draudimu, Asmeninio kelionių planavimo paslauga, „Priority Pass“ kortele pasaulį pažinkite patogiau ir saugiau. Paprastai atsiskaitykite už pirkinius internetu ar net telefonu. Dėl šių ir kitų kredito kortelių privalumų galite gyventi patogiau.

card1.pngFiksuotų įmokų kortelė yra tinkama, kai prireikia pinigų didesniam pirkiniui ar nenumatytoms išlaidoms. Šia kortele naudotis taip pat patogu, kaip vartojamąja paskola ar kitais kreditais. Tik kartą užsisakius ir atsiėmus šią kortelę banke, vėliau galėsite ja visada atsiskaityti ir savais pinigais, o jei jų pritrūks – patogiai pasinaudoti jums suteikto kredito lėšomis. Ypač rekomenduojama norintiems paprastumo ir pastovumo.
Plačiau

card2.jpg Klasikinė kredito kortelė – norintiems efektyviau tvarkyti savo kasdienius finansinius reikalus. Naudinga „pritrūkus iki algos“ ar įsigyjant brangesnį pirkinį. Rekomenduojama dažniausiai atsiskaitantiems Lietuvoje.
Plačiau

card3_plius.JPG Auksinė kredito kortelė – prestižinė kortelė už patrauklią kainą. Naudinga dažniau keliaujantiems į užsienį.
Plačiaucard4_plius.JPG Platininė kredito kortelėrodo ypatingą ją turinčio žmogaus statusą, užtikrina aukščiausios klasės aptarnavimą ir išskirtines privilegijas.
Plačiau


Papildoma nauda – e. taškai

Prekybos vietoje ar internetu už pirkinį sumokėdami kredito kortele, į savo e. taškų kaupimo sąskaitą gausite e. taškų, kuriuos kartą per mėnesį galėsite iškeisti į naudingus prizus.

Plačiau apie e. taškus

Kaip užsisakyti kortelę?

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui