Kredito kortelė – naudinga per šventes!

  • Net 180 dienų pirkinių draudimas galios daugeliui Jūsų pirkinių.
  • Dovanas patogiai gali pirkti internetu.
  • Nepritrūksite pinigų nei dovanoms, nei kitoms išlaidoms.
  • Jei švęsite užsienyje, kelionių draudimas galios Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2016 m. lapkričio 1 d. pasikeitė kredito kortelių draudimo sąlygos bei įkainiai. Plačiau sužinoti galite čia.

Bekontaktė Fiksuotų įmokų kortelėBekontaktė Fiksuotų įmokų kortelė yra tinkama, kai prireikia pinigų didesniam pirkiniui ar nenumatytoms išlaidoms. Šia kortele naudotis taip pat patogu, kaip vartojamąja paskola ar kitais kreditais. Tik kartą užsisakius ir atsiėmus šią kortelę banke, vėliau galėsite ja visada atsiskaityti ir savais pinigais, o jei jų pritrūks – patogiai pasinaudoti jums suteikto kredito lėšomis. Ypač rekomenduojama norintiems paprastumo ir pastovumo.
Plačiau

Bekontaktė Klasikinė kredito kortelė Bekontaktė Klasikinė kredito kortelė – norintiems efektyviau tvarkyti savo kasdienius finansinius reikalus. Naudinga „pritrūkus iki algos“ ar įsigyjant brangesnį pirkinį. Rekomenduojama dažniausiai atsiskaitantiems Lietuvoje.
Plačiau

Bekontaktė Auksinė kredito kortelė Bekontaktė Auksinė kredito kortelė – prestižinė kortelė už patrauklią kainą. Naudinga dažniau keliaujantiems į užsienį.
PlačiauPlatininė kredito kortelė Platininė kredito kortelėrodo ypatingą ją turinčio žmogaus statusą, užtikrina aukščiausios klasės aptarnavimą ir išskirtines privilegijas.
Plačiau


Papildoma nauda – e. taškai

Prekybos vietoje ar internetu už pirkinį sumokėdami kredito kortele, į savo e. taškų kaupimo sąskaitą gausite e. taškų, kuriuos kartą per mėnesį galėsite iškeisti į naudingus prizus.

Plačiau apie e. taškus

Kaip užsisakyti kortelę?

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui