Kredito kortelės

Kiekvienam – savo

Bekontakte kredito kortele patogu naudotis kasdien, kaip ir įprasta debeto kortele. Drauge ji turi ir papildomų pranašumų – kreditą, kuriuo patogu naudotis pritrūkus pinigų didesniam pirkiniui ar kasdienėms išlaidoms. Pirkinių draudimas padės sumažinti nuostolius, jei apdraustą pirkinį sugadinsite ar prarasite. Naudodamiesi kelionių draudimu, Asmeninio kelionių planavimo paslauga, „Priority Pass“ kortele pasaulį pažinkite patogiau ir saugiau. Paprastai atsiskaitykite už pirkinius internetu. Su šia kredito kortele taip pat galite atlikti bekontakčius mokėjimus. Dėl šių ir kitų kredito kortelių privalumų galite gyventi patogiau.

Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2016 m. lapkričio 1 d. pasikeitė kredito kortelių draudimo sąlygos bei įkainiai. Plačiau sužinoti galite čia.

Bekontaktė Fiksuotų įmokų kortelėBekontaktė Fiksuotų įmokų kortelė yra tinkama, kai prireikia pinigų didesniam pirkiniui ar nenumatytoms išlaidoms. Šia kortele naudotis taip pat patogu, kaip vartojamąja paskola ar kitais kreditais. Tik kartą užsisakius ir atsiėmus šią kortelę banke, vėliau galėsite ja visada atsiskaityti ir savais pinigais, o jei jų pritrūks – patogiai pasinaudoti jums suteikto kredito lėšomis. Ypač rekomenduojama norintiems paprastumo ir pastovumo.
Plačiau

Bekontaktė Klasikinė kredito kortelė Bekontaktė Klasikinė kredito kortelė – norintiems efektyviau tvarkyti savo kasdienius finansinius reikalus. Naudinga „pritrūkus iki algos“ ar įsigyjant brangesnį pirkinį. Rekomenduojama dažniausiai atsiskaitantiems Lietuvoje.
Plačiau

Bekontaktė Auksinė kredito kortelė Bekontaktė Auksinė kredito kortelė – prestižinė kortelė už patrauklią kainą. Naudinga dažniau keliaujantiems į užsienį.
PlačiauBekontaktė Naujoji VISA Platinum Bekontaktė Naujoji VISA Platinumrodo ypatingą ją turinčio žmogaus statusą, užtikrina aukščiausios klasės aptarnavimą ir išskirtines privilegijas.
Plačiau


Kaip užsisakyti kortelę?

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.