Klasikinė kredito kortelė

Fiksuotų įmokų kortelė

„Mastercard Standard“

Tinkama norintiems efektyviau tvarkyti savo kasdienius finansus. Naudinga „pritrūkus iki algos“ ar įsigyjant brangesnį pirkinį. Rekomenduojama dažniausiai atsiskaitantiems Lietuvoje.

  • Atsiskaičius už pirkinį kortele kredito lėšomis, palūkanų skaičiavimas bus atidėtas 25 dienas.
  • Kelionių draudimas kortelės turėtojui ir kartu su juo vykstantiems šeimos nariams.
  • Pirkinių draudimas, padės sumažinti nuostolius, jei prarasite ar sugadinsite apdraustą daiktą.

Prisijunkite prie „Swedbank“ interneto banko ir pateikite paraišką kredito kortelei gauti neišeidami iš namų.
Pildyti paraišką

Pagrindiniai įkainiai ir sąlygos
Kortelės išdavimas 2,03 Eur
Kortelės aptarnavimo mokestis 0,88 Eur per mėnesį
Kredito limitas Priklauso nuo gaunamų grynųjų pajamų ir turimų įsipareigojimų, bet ne daugiau kaip 4 mėnesių grynųjų pajamų
Nemokamo kredito laikotarpis 25 dienų
Minimalus kredito limitas
300 Eur

Galite išsamiau susipažinti su kortelei taikomais įkainiais ir jų taikymo sąlygomis.

Naudojantis šia kredito kortele, būtinai reikalinga papildoma banko sąskaita banke (nuo jos nurašomi mokesčiai), už naudojimąsi ja gali būti imamas ketvirtinis 0,87 Eur mokestis. Naudojantis šią papildoma banko sąskaita galioja ir kiti mokesčiai, su jais galite susipažinti čia.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei imtumėte klasikinę kortelę, kuriai suteiktas 1 000 Eur kredito limitas, kai kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., kredito grąžinimo terminas 4 mėn., kurio metu mokama 250 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant fiksuotą 19 % metinę palūkanų normą, sumokant vienkartinį kortelės išdavimo mokestį 2,03 Eur, mokant 0,88 Eur mėnesinį kortelės aptarnavimo mokestį, mokant mėnesinį saugumo programos mokestį 0,56 Eur, Banko nustatytą ketvirtinį fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestį, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 23,6 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1 718 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, kredito limito lėšos bus panaudotos už pirkinius atsiskaitant mokėjimo kortele (dažniausiai pasitaikančiu kredito limito lėšų panaudojimo būdu), metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Kelionių draudimas

Kelionių draudimas apsaugos nuo netikėtų finansinių nuostolių, kuriuos galite patirti, jei keliaujant užsienyje sutriktų jūsų ar kartu keliaujančių šeimos narių sveikata. Paprasčiausias gripas ar apendicitas gimtojoje šalyje neatrodo baisus, tačiau netikėtai susirgus kelionės užsienyje metu už gydymą tenka mokėti patiems ir gana brangiai. Jei turite Klasikinę kortelę, šias išlaidas kompensuos Kelionių draudimas. Priklausomai nuo turimos Klasikinės kortelės ir jos išdavimo (ar atnaujinimo) datos šiek tiek skirsis Kelionių draudimo apsaugos. Apie Kelionių draudimą sužinokite daugiau.

Išskirtiniai kelionių pasiūlymai. Tai kelionių idėjos ir pasiūlymai, kurie taikomi tik jums – „Swedbank“ kredito kortelės turėtojui. Pasiūlymai galioja ribotą laikotarpį ir nuolat keičiasi – galiojantį pasiūlymą visada rasite prisijungę prie „Swedbank“ interneto banko, skiltyje „Pasiūlymai jums“.

Pirkinių draudimas automatiškai apdraudžia daugelį jūsų asmeniniam naudojimui, šeimos ar namų poreikiams perkamų daiktų, jei mokėdami už juos atsiskaitote kredito kortele. Draudimas galioja 90 dienų nuo atsiskaitymo už pirkinį. Apie Pirkinių draudimą sužinokite daugiau.

Kelionių ir Pirkinių draudimo paslaugas teikia negyvybės draudimo bendrovė „Swedbank P&C Insurance AS", Lietuvos filialas. Plačiau

Kreditas leidžia sklandžiai atsiskaityti už kasdienius ir stambesnius pirkinius, net jei pritrūksite savų lėšų. Atsiskaičius kortele, pasinaudojant kredito lėšomis, 25 dienas nebus skaičiuojamos palūkanos. Kol galios kortelė, panaudotą kreditą galėsite dengti jums patogiu metu - mėnesinių privalomų kredito grąžinimo įmokų nėra. Jei pasinaudosite kreditu reikės mokėti tik priskaičiuotas palūkanas, kurios bus automatiškai nurašomos iš jūsų nurodytos kitos sąskaitos banke. Kredito nenaudojant, palūkanos neskaičiuojamos.

mastercard.png

Sklandžiai atsiskaitykite visame pasaulyje „MasterCard" arba „Visa" ženklu pažymėtose vietose (priklausomai nuo turimos kortelės). Užsiregistravę programoje „Saugus atsiskaitymas internetu", galėsite saugiau pirkti interneto parduotuvėse, internetu užsisakyti kelionės bilietus, viešbučių ir automobilių nuomos paslaugas.

Informaciją apie operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarką, atsiskaitant mokėjimo kortele užsienyje rasite čia.

Įspėjimas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas. Kiti asmenys sužinoję kortelės duomenis ar PIN kodą gali pasinaudoti jūsų pinigais ar jums suteikto kredito lėšomis. Būkite apdairūs!

Kaip užsisakyti kortelę?

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui