Užtikrinta senatvė

Ar pagalvojote, kaip sektųsi gyventi, jei nuo rytojaus gautumėte iki 40 proc. savo šiuo metu gaunamų pajamų? Patirtis rodo, kad tokio dydžio pajamos dažniausiai gaunamos išėjus į pensiją, todėl apie būsimą savo pensiją pradėkite galvoti jau šiandien!

Užsitikrinti didesnes pajamas išėjus į pensiją gali kiekvienas, priėmęs sprendimą dalyvauti pensijų kaupimo sistemoje.

Pensijų kaupimo sistemą sudaro trys pakopos, kurių tikslas – suteikti žmogui galimybę užsitikrinti finansiškai aprūpintą senatvę ir pačiam sukaupti savo pensiją.

I pakopa
„Sodros“
pensija
Valstybinio socialinio draudimo pensija, mokama iš „Sodros“ surenkamų įmokų.
II pakopa
Papildoma pensija, kaupiama II pakopos pensijų fonde. Kaupimo įmoka gali susidėti iš trijų šaltinių.
III pakopa
Savarankiškai kaupiama pensija, sudarius investicinio gyvybės draudimo sutartį, kuriai gali būti taikoma gyventojų pajamų mokesčio lengvata.

Tik įveikę visas tris pensijos kaupimo pakopas, galite tikėtis finansiškai aprūpintos senatvės, nes jūsų pensija gali siekti apie 70 proc. buvusių pajamų.

pensijos A3 grafikas

Siūlome neatidėlioti sprendimo ir pradėti kaupti pensijai jau dabar. Norite sužinoti daugiau ar pasikonsultuoti su specialistu? Skambinkite telefonu 1884 arba užsukite į artimiausią banko padalinį. Jūsų patogumui kviečiame iš anksto užsiregistruoti į nemokamą konsultaciją telefonu 1884.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.