Kaip gauti LSP

Registracija

Registruokis svetainėje www.lsp.lt ir skiltyje „Asmeninė informacija“ įkelk savo nuotrauką. Elektroniniu paštu gausi pranešimą, kad Tavo aukštoji mokykla patvirtino Tavo duomenis.

LSP užsakymas

Gavęs pranešimą apie patvirtintus duomenis, prisijunk www.lsp.lt puslapyje ir skiltyje „Mano LSP“ pasirink „Užsakyti naują LSP“.

LSP atsiėmimas

Naujo LSP užsakymo metu pasirink „Swedbank“ padalinį, kuriame atsiimsi LSP, bei dieną ir laiką, kada atvyksi į „Swedbank“ padalinį atsiimti LSP. Sumokėk už LSP gamybą „Swedbank“ interneto banke (vadovaukis LSP sistemoje nurodyta nuoroda į atsiskaitymą per „Swedbank“). Atvykdamas atsiimti LSP*, pasiimk pasą ar asmens tapatybės kortelę.

Jei dar nesumokėjai už LSP gamybą, tai gali padaryti:

 • „Swedbank“ interneto banke - įmoka kainuos 0,23 Eur.
 • savitarnos erdvėse „Swedbank“ interneto banko terminale - įmoka kainuos 0,23 Eur.
 • banko padalinyje - įmoka gali kainuoti 2,32 Eur arba 1,45 Eur.

Svarbu: užsisakyti ir atsiimti pažymėjimą gali tik pats asmeniškai! Lietuvos studento pažymėjimas neišduodamas pagal įgaliojimą.

*Jei atsiimdamas LSP, ant jo pastebėsi netikslumų, apie tai iškart informuok banko darbuotoją ir nepriimk LSP.

Naudinga žinoti studentui

 • Prisijungęs www.lsp.lt tinklapyje, gali sužinoti savo LSP užsakymo būseną.
 • Naujo LSP išdavimas kainuoja skirtingai - priklausomai nuo Tavo studijų trukmės, 2,90 Eur už vienerius mokslo metus + banko taikomas įkainis už teikiamas mokėjimo paslaugas.
 • Sutaupyk. Mokėk už LSP vadovaujantis LSP sistemoje pateikiama nuoroda į atsiskaitymą per „Swedbank“. Tokiu būdu apmokėsi „Swedbank“ interneto banke: įvesk savo naudotojo ID, slaptažodžius ir patvirtink mokėjimo pavedimą. Taip sutaupysi palyginus su įkainiu, taikomu už įmokų mokėjimą grynaisiais „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinyje ar net mokant už įmoką tiesiogiai „Swedbank“ interneto banke:
  • Jei esi Jaunimo programos dalyvis ir priklausai J18+, Tau nebus taikomas Banko komisinis atlyginimas už mokėjimo pavedimą „Swedbank“ interneto banke.
  • Jei esi Jaunimo programos dalyvis ir priklausai J18, Tau kainuos tik 0,12 Eur už mokėjimo pavedimą „Swedbank“ interneto banke.
 • Informaciją apie „Swedbank“ galiojančius įkainius už įmokas bei mokėjimo pavedimus gali rasti www.swedbank.lt, apie Jaunimo programos įkainius Jaunimas.swedbank.lt ar paskambinus 1884.
 • Naudokis specialiais partnerių pasiūlymais! Nuolaidos taikomos pateikus galiojantį LSP.

Jei turėsi papildomų klausimų ar negalėsi užsiregistruoti LSP sistemoje, kreipkis į savo mokslo įstaigos studentų atstovybę. Joje Tau atsakys į visus klausimus.

Be to, gali skambinti banko telefonu 1884 arba rašyti. Mielai padėsime.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.