Įmokų ir mokėjimų krepšelis

Visas įmokas, vietinius mokėjimo pervedimus ar mokėjimus pagal sąskaitas rekomenduojame atlikti naudojantis „Įmokų ir mokėjimų krepšeliu“. Taip atliksite keletą mokėjimų vienu kartu.

Nuo 2017-01-01 neužsisakius Paslaugų plano, įkainiai taikomi už kiekvieną įmoką atskirai pagal standartinius įkainius. Užsisakius paslaugų planą, reikia mokėti tik plano mėnesio mokestį. Papildomų mokesčių už atliekamas įmokas ir mokėjimus už paslaugas mokėti nereikia.
Apie Paslaugų planus

Kaip naudotis „Įmokų ir mokėjimų krepšeliu“?

  1. Savo interneto banke skyriuje „Kasdienės paslaugos“ suraskite skiltį „Įmokų ir mokėjimų krepšelis“.
  2. Dažniausiai atliekamus ir išsaugotus savo mokėjimų ruošinius rasite skiltyse „Įmokos, mokesčiai“ ir „Vietinių mokėjimų ruošiniai“. Šiose skiltyse pažymėkite pliuso ženklu mokėjimų ruošinius, kuriuos norėtumėte apmokėti ar mokate nuolat, ir jie persikels į „Mokėjimų krepšelį“.
  3. Mokėkite už visus mokėjimus vienu paspaudimu iš „Mokėjimų krepšelio“.
  4. „Mokėjimų krepšelį“ visada galėsite koreguoti – išimti arba įdėti įvairius mokėjimus.

P.S.: Įmokas ir mokesčius bei vietinius mokėjimo pervedimus taip pat kaip ir anksčiau galite mokėti ir atskirais mokėjimais skiltyse „Įmokos“ ir „Vietinių mokėjimų ruošiniai“.

Jei kyla klausimų, kaip susikurti savo „Mokėjimų krepšelį“, drąsiai skambinkite tel. 1884 – padėsime.

Interneto bankas privatiems

Įkainiai

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.