Įmokų ir mokėjimų krepšelis

Nuo šiol visas įmokas, vietinius mokėjimo pervedimus ar mokėjimus pagal sąskaitas rekomenduojame atlikti naudojantis „Įmokų ir mokėjimų krepšelio“ pagalba. Taip atliksite keletą mokėjimų vienu kartu.

Nuo 2017-01-01 neužsisakius Paslaugų plano, įkainiai taikomi už kiekvieną įmoką atskirai pagal standartinius įkainius. Užsisakius paslaugų planą, reikia mokėti tik plano mėnesio mokestį. Papildomų mokesčių už atliekamas įmokas ir mokėjimus už paslaugas mokėti nereikia.
Apie Paslaugų planus

Kaip pradėti naudotis „Įmokų ir mokėjimų krepšeliu“?

  1. Savo interneto banke Kasdienės paslaugos skyriuje suraskite skiltį „Įmokų ir mokėjimų krepšelis“.
  2. Dažniausiai atliekamus ir išsaugotus savo mokėjimų ruošinius rasite skiltyse „Atsiskaitymo knygelė“, „Įmokos, mokesčiai“ ir „Vietinių mokėjimų ruošiniai“. Šiose skiltyse pažymėkite žvaigždute mokėjimų ruošinius, kuriuos norėtumėte apmokėti ar mokate nuolat, ir jie persikels į „Mokėjimų krepšelį“.
  3. Mokėkite už visus mokėjimus vienu paspaudimu iš „Mokėjimų krepšelio“. Sistema parodys, kiek iš viso kainuos paslauga.
  4. „Mokėjimų krepšelį“ visada galėsite koreguoti – išimti arba įdėti įvairius mokėjimus.

P.S.: Įmokas ir mokesčius bei vietinius mokėjimo pervedimus taip pat kaip ir anksčiau galite mokėti ir atskirais mokėjimais skiltyse „Atsiskaitymo knygelė“, „Įmokos“ ir „Vietinių mokėjimų ruošiniai“.

Jei kyla klausimų, kaip susikurti savo „Mokėjimų krepšelį“, drąsiai skambinkite tel. 1884 – padėsime.

Interneto bankas privatiems

Įkainiai

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui