Įkainiai

Klientų dėmesiui!

Nuo 2016-12-01 galite pradėti naudotis „Swedbank" Paslaugų planais, kuriuose - neriboti populiariausi elektroniniai mokėjimai.
Nuo 2017-01-01 keisis kai kurie kiti įkainiai. Nebebus taikomi atskiri mokesčiai už pervedimų eurais, gautų iš Lietuvos ir Europos ekonominės erdvės bankų, įskaitymą bei už sąskaitų, nesusietų su mokėjimo kortele, tvarkymą. Sąskaitų atidarymas, tvarkymas ir uždarymas bei pervedimų įskaitymas bus įskaičiuoti į minimalų kasdienių paslaugų mokestį, kuris sieks 0,7 Eur/mėn. ir bus taikomas kiekvienai sąskaitai. Užsisakius bet kurį Paslaugų planą, minimalaus kasdienių paslaugų mokesčio mokėti nereikės.
Taip pat keisis kai kurie kiti įkainiai: įmokų mokėjimo interneto banke, operacijų grynaisiais pinigais banko padaliniuose ir kt. Daugiau informacijos rasite čia.

Jeigu ieškote įkainių verslo klientams, spauskite čiaBanko paslaugų ir operacijų įkainiai (galioja nuo 2017-04-10)


Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.