Fiksuotų įmokų kredito kortelė

„Mastercard Standard“

Mastercard

Rekomenduojama, kai prireikia pinigų didesniam pirkiniui ar nenumatytoms išlaidoms. Šia kortele naudotis taip pat patogu, kaip vartojamąja paskola ar kitais kreditais.

  • Iki trijų darbo užmokesčių (bet ne daugiau kaip 3 000 Eur) dydžio kredito limitas.
  • Pasiskolintą sumą galite grąžinti lygiomis dalimis kas mėnesį.
  • Mažesni nei kitų „Swedbank“ kredito kortelių mokesčiai.

Prisijunkite prie „Swedbank“ interneto banko ir pateikite paraišką kredito kortelei gauti neišeidami iš namų.
Pildyti paraišką

Pagrindiniai įkainiai ir sąlygos

Kortelės išdavimo mokestis* 2,03 Eur
Mėnesinis kredito limito sąskaitos aptarnavimo mokestis 0 Eur
Kredito limitas Nuo 300 iki 3 000 Eur (priklauso nuo gaunamų grynųjų pajamų ir turimų įsipareigojimų)
Grynųjų pinigų išmokėjimas bankomatuose ir kitose vietose, kur ši paslauga teikiama 2,5 proc., (mažiausiai 2,03 Eur)

Naudojantis šia kredito kortele, būtinai reikalinga papildoma banko sąskaita banke (nuo jos nurašomi mokesčiai), už naudojimąsi ja gali būti imamas ketvirtinis 0,87 Eur mokestis. Naudojantis šią papildoma banko sąskaita galioja ir kiti mokesčiai, su jais galite susipažinti čia.

Išsamiau susipažinti su kortelei taikomais įkainiais ir jų taikymo sąlygomis galite čia.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Imant 1 000 Eur kreditą Fiksuotų įmokų kredito kortelės turėtojui bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 22,4 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 1 214 Eur. Tai apskaičiuota remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito limito naudojimo terminas yra 36 mėn., jo grąžinimo terminas - 24 mėn., mokama 50 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taip pat taikoma fiksuota 19 % metinė palūkanų norma, mokamas banko nustatytas ketvirtinis fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestis ir 2,03 Eur vienkartinis kortelės išdavimo mokestis.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito naudojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, kredito limito lėšos bus panaudotos už pirkinius atsiskaitant mokėjimo kortele (dažniausiai pasitaikančiu kredito limito lėšų panaudojimo būdu), metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

mastercard.png

Sklandžiai atsiskaitykite visame pasaulyje „MasterCard" ženklu pažymėtose vietose. Užsiregistravę programoje „Saugus atsiskaitymas internetu", galėsite saugiau pirkti interneto parduotuvėse, internetu užsisakyti kelionės bilietus, viešbučių ir automobilių nuomos paslaugas.

Informaciją apie operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarką, atsiskaitant mokėjimo kortele užsienyje rasite čia.


Įspėjimas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas. Kiti asmenys sužinoję kortelės duomenis ar PIN kodą gali pasinaudoti jūsų pinigais ar jums suteikto kredito lėšomis. Būkite apdairūs!

Verta žinoti

Kaip užsisakyti kortelę?

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui