Fiksuotų įmokų kredito kortelė

„Mastercard Standard“

Mastercard Standard
Bekontaktė

Rekomenduojama, kai prireikia pinigų didesniam pirkiniui ar nenumatytoms išlaidoms. Šia kortele naudotis taip pat patogu, kaip vartojamąja paskola ar kitais kreditais.

  • Iki trijų darbo užmokesčių (bet ne daugiau kaip 3 000 Eur) dydžio kredito limitas.
  • Pasiskolintą sumą galite grąžinti lygiomis dalimis kas mėnesį.
  • Pirkinių draudimas, padės sumažinti nuostolius, jei prarasite ar sugadinsite apdraustą daiktą.
  • Mažesni nei kitų „Swedbank“ kredito kortelių mokesčiai.

Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2016 m. lapkričio 1 d. Fiksuotų įmokų kredito kortelei taikomas pirkinių draudimas bei pakeisti įkainiai. Plačiau sužinoti galite čia.

Prisijunkite prie „Swedbank“ interneto banko ir pateikite paraišką kredito kortelei gauti neišeidami iš namų.
Pildyti paraišką

Pagrindiniai įkainiai ir sąlygos
Kortelės išdavimo mokestis*  
    Atsiimant kortelę padalinyje
3 Eur
    Siunčiant kortelę paštu
2 Eur
Mėnesinis kredito limito sąskaitos aptarnavimo mokestis 0 Eur
Kredito limitas Nuo 300 iki 3 000 Eur (priklauso nuo gaunamų grynųjų pajamų ir turimų įsipareigojimų)
Grynųjų pinigų išmokėjimas bankomatuose ir kitose vietose, kur ši paslauga teikiama 2,5 proc., (mažiausiai 2,03 Eur)

Naudojantis šia kredito kortele, būtinai reikalinga papildoma banko sąskaita banke (nuo jos nurašomi mokesčiai), už naudojimąsi ja taikomas Banko nustatytas minimalus kasdienių paslaugų mokestis (0,70 Eur per mėnesį). Naudojantis šią papildoma banko sąskaita galioja ir kiti mokesčiai, su jais galite susipažinti čia.

Išsamiau susipažinti su kortelei taikomais įkainiais ir jų taikymo sąlygomis galite čia.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Imant 1 000 Eur kreditą Fiksuotų įmokų kredito kortelės turėtojui bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 22 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 1 235 Eur. Tai apskaičiuota remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito limito naudojimo terminas yra 36 mėn., jo grąžinimo terminas - 24 mėn., mokama 50 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taip pat taikoma fiksuota 19 % metinė palūkanų norma, mokamas Banko nustatytas minimalus kasdienių paslaugų mokestis (0,70 Eur per mėnesį) ir 3 Eur vienkartinis kortelės išdavimo mokestis.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito naudojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, kredito limito lėšos bus panaudotos už pirkinius atsiskaitant mokėjimo kortele (dažniausiai pasitaikančiu kredito limito lėšų panaudojimo būdu), metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

mastercard

Sklandžiai atsiskaitykite visame pasaulyje „Mastercard" ženklu pažymėtose vietose. Užsiregistravę programoje „Saugus atsiskaitymas internetu", galėsite saugiau pirkti interneto parduotuvėse, internetu užsisakyti kelionės bilietus, viešbučių ir automobilių nuomos paslaugas.

Informaciją apie operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarką, atsiskaitant mokėjimo kortele užsienyje rasite čia.


Įspėjimas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas. Kiti asmenys sužinoję kortelės duomenis ar PIN kodą gali pasinaudoti jūsų pinigais ar jums suteikto kredito lėšomis. Būkite apdairūs!

Verta žinoti

Kaip užsisakyti kortelę?

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.