Saugus pensijos fondas

Tai būdas savarankiškai kaupti sau papildomą pensiją ir užsitikrinti finansiškai aprūpintą senatvę.

Sudarykite sutartį nė neapsilankę banko padalinyje  – jums tereikia prisijungti prie „Swedbank“ interneto banko.
Pradėti sutarties sudarymą

Kaip pradėti kaupti pasirinkus Saugų pensijos fondą?

  • Jeigu esate mūsų banko klientas, tuomet sutartį galite sudaryti prisijungę prie „Swedbank“ interneto banko.
  • Jeigu esate kito banko klientas arba nesinaudojate „Swedbank“ interneto banku, tuomet galite atvykti į artimiausią „Swedbank“ klientų aptarnavimo padalinį ir sudaryti sutartį susitikimo metu. Su savimi reikia turėti savo asmens dokumentą – pasą arba identifikavimo kortelę.

Taip pat galite paskambinti telefonu 1884 ir pasikonsultuoti, kaip sudaryti sutartį ar atlikti pakeitimus „Swedbank“ interneto banke, taip pat susitarti dėl tikslaus susitikimo laiko artimiausiame banko padalinyje.

Saugus pensijos fondas – tai investicinio gyvybės draudimo sutartis, kai investavimo rizika tenka draudėjui. Šios paslaugos teikėjas – „Swedbank Life Insurance SE“ Lietuvos filialas.

Interneto bankas privatiems

Skaičiuoklės

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.