Draudimas

Nuo 2016 m. tiesioginio debeto paslauga Lietuvoje negai būti teikiama, nes ji neatitinka SEPA reikalavimų. Tiesioginio debeto paslaugą pakeitė elektroninės sąskaitos (e. sąskaitos):
  • Jei esate apsidraudę gyvybės draudimu ir naudojotės „Swedbank" tiesioginio debeto paslauga - e. sąskaitos Jums pradėtos siųsti nuo 2015 m. lapkričio 17 d. Jei naudojatės kitų bankų tiesioginio debeto paslauga - nuo 2016 m. sausio 4-8 d.
  • Jei esate apsidraudę ne gyvybės draudimu, e. sąskaitos Jums pradėtos siųsti nuo 2015 m. gruodžio 17 d.
Plačiau

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas

Gyvybės draudimas - tai ne tik patikima finansinė apsauga atsitikus nelaimei, bet ir kaupimas saugiai ateičiai ar naudinga investicija. Apsidraudę būsite ramūs dėl tų, kuriuos mylite, ir sukaupsite lėšų savo ateities planams įgyvendinti.

Plačiau »Ne gyvybės draudimas

Ne gyvybės draudimas

Ne gyvybės draudimas - pasirūpinę savo namų ar automobilio draudimu, jausitės saugūs ir užtikrinti, kad dėl atsitikusių nelaimių jūsų patirti finansiniai nuostoliai nesukels jums papildomų rūpesčių. O turėdami "Swedbank" kredito kortelę būkite ramūs kelionėje ar dėl įsigytų naujų pirkinių - mes pasirūpinsime kelionių ir pirkinių draudimu.

Plačiau »


Draudimo paslaugas teikia „Swedbank Life Insurance SE" Lietuvos filialas ir „Swedbank P&C Insurance AS" Lietuvos filialas per atstovą „Swedbank", AB.

TV klipas

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui