Kreditas daugiabučio namo atnaujinimui (modernizavimui) pagal JESSICA iniciatyvą

JESSICA
Šiuo metu visas „Swedbank“ skirtas finansavimo limitas jau paskirstytas ir užklausos naujoms Jessica paskoloms nepriimamos.
Informaciją atnaujinsime situacijai pasikeitus.

Atnaujindami daugiabutį namą sumažinsite būsto šildymo išlaidas, pagerinsite gyvenimo kokybę, aplinka taps komfortiškesnė. Investuodami į daugiabučio namo atnaujinimą didinate būsto vertę. Tai pajus ne tik visi namo gyventojai, bet ir jų šeimos nariai, vaikai ar vaikaičiai.

Daugiabučio namo (toliau – namo) atnaujinimo kreditas - tai kreditas, skirtas namo butų ir kitų patalpų (toliau – būsto) savininkams, atnaujinantiems senos statybos daugiabutį namą vadovaujantis LR Vyriausybės vykdoma programa pagal JESSICA iniciatyvą. Projektus pagal JESSICA programą inicijuoja, organizuoja ir įgyvendina namo valdytojas. Čia pateikta informacija padės namo valdytojams susipažinti su aktualia informacija ir sklandžiai įgyvendinti būsto atnaujinimą.

Namo atnaujinimo programa pagal JESSICA

Kredito grąžinimas

Privalumai vykdant namo atnaujinimą su „Swedbank“

Suteiksime jums profesionalias konsultacijas daugiabučio namo atnaujinimo finansavimo klausimais. Apsisprendusiems atnaujinti daugiabutį namą pasiūlysime patogius kredito administravimo būdus ir kokybišką aptarnavimą. Siūlome:

Pagrindiniai daugiabučio namo atnaujinimo žingsniai

Pagrindiniai daugiabučio namo atnaujinimo žingsniai

Praktiniai patarimai namo valdytojui

Jessica Praktiniai patarimai namo valdytojui
Dažniausiai būsto savininkų užduodami klausimai
Atsisiųskite elektroninę Daugiabučio namo atnaujinimo pagal JESSICA iniciatyvą žinyno versiją
Valstybės remiamų asmenų kredito gavėjo atmintinė

Interneto bankas privatiems

logo
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.