Gaukite darbo užmokestį į „Swedbank“ esančią sąskaitą ir naudokitės privalumais iš karto!Naudokitės geriausiais banko pasiūlymais

Paslaugų planas „Patogu“ darbo užmokesčio gavėjams


Standartiniai įkainiai
nuo 2017-01-01
Paslaugų planas „Patogu“
darbo užmokesčio gavėjams*
Mėnesio mokestis   0,90 EUR
Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, kuris apima sąskaitos atidarymą, tvarkymą, uždarymą bei į sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimą banke** 0,70 Eur/mėn. už vieną sąskaitą apima visas Jūsų sąskaitas
banke Jums pasirinkus norimą Paslaugų planą, minimalus kasdienių paslaugų mokestis nebus taikomas visoms Jūsų turimoms sąskaitoms banke.
Naujos kartos bekontaktė „Debit Mastercard“ kortelė Į Paslaugų planą įtraukiama viena debeto kortelė („Maestro“, „VISA Electron“, „Debit Mastercard“ kortelė ar bekontaktė „Debit Mastercard“ kortelė). Bankas pats parinks ir priskirs Paslaugų planui vieną iš Jūsų turimų debeto kortelių (kliento prašymu Paslaugų planui gali būti priskirta kita turima debeto kortelė), kuri vėliau bus atnaujinama į Paslaugų plane nurodytą kortelę. Jūsų debeto kortelei, priskirtai Paslaugų planui, netaikomos jokios kitos nuolaidos, išskyrus, jei bankas nurodo kitaip. 0,70 Eur/mėn.
Grynųjų pinigų išsiėmimas „Swedbank“ bankomatuose 580 Eur/mėn. nemokamai Išgryninus daugiau nei 580 Eur per mėnesį, taikomas 0,4% mokestis nuo didesnės nei 580 Eur sumos. Mokestis nurašomas kito mėnesio 15 dieną. 580 Eur/mėn. nemokamai Išgryninus daugiau nei 580 Eur per mėnesį, taikomas 0,4% mokestis nuo didesnės nei 580 Eur sumos. Mokestis nurašomas kito mėnesio 15 dieną.
Kodų kortelė prisijungimui prie interneto banko

Pinigų pervedimai eurais interneto banke Paprasti pinigų pervedimai, periodiniai mokėjimai, e. sąskaitų apmokėjimai įprastu pavedimu. 0,23 Eur/vnt. „Swedbank“ viduje neriboti
0,41 Eur/vnt. į kitus bankus Lietuvoje ir europiniai mokėjimai Pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.
Smulkūs mokėjimai iki 30 Eur (eurais), atliekami išmaniojoje programėlėje arba mobiliajame interneto banke Smulkus mokėjimas – tai paprastas vietinis mokėjimo pervedimas, kurio suma neviršija 30 Eur, pateiktas registruotu mobiliuoju prietaisu naudojant „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba mobiliąją „Swedbank“ interneto banko versiją, ir patvirtintas „Sutikime dėl smulkių mokėjimų“ nustatyta tvarka, t.y. papildomai neįvedant identifikavimo kodo. 0,07 Eur/vnt. „Swedbank“ viduje neriboti
0,41 Eur/vnt. į kitus bankus Lietuvoje
Įmokų priėmimai interneto banke 0,23 Eur/vnt. neriboti

* Šį paslaugų planą gali užsisakyti tik klientai (fiziniai asmenys), gaunantys darbo užmokestį ar kitas reguliarias pajamas į savo sąskaitą Banke. Darbo užmokesčiu laikome: darbo užmokestį, pajamas, gaunamas pagal autorines ar kitas sutartis ir kitas reguliarias pajamas. Jei klientui užsisakiusiam Paslaugų planą, darbo užmokestis ar kitos reguliarios pajamos nėra pervedamos 3 mėnesius iš eilės, tai nuo kito mėnesio klientui paslaugų plano „Patogu“ darbo užmokestį gaunantiems klientams teikimas nutraukiamas ir klientui pradedami taikyti standartiniai „Swedbank“ paslaugų ir operacijų įkainiai.

** Į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimas apima: į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais „Swedbank“, AB viduje administravimą, į Jūsų sąskaitas pervestų lėšų eurais iš „Swedbank“ grupės bankų ir iš kitų Lietuvoje registruotų bankų administravimą bei į sąskaitas pervestų europinių mokėjimų lėšų administravimą. Europiniai mokėjimai – tai pinigų pervedimai eurais į ES šalis, Islandiją, Lichtenšteiną, Norvegiją ir Šveicariją; mokesčiai dalimis (SHA), kai nurodytas gavėjo banko SWIFT(BIC) kodas, o gavėjo sąskaita nurodyta IBAN formatu.

Paslaugų planą galite užsisakyti čia

„Swedbank“ pasiūlymas darbo užmokesčio gavėjams

Bekontaktė Klasikinė arba Auksinė kredito kortelė „Mastercard“ su 50 % nuolaida administravimo mokesčiui pirmus 6 mėn.

 • Klasikinės kortelės administravimo mokestis pirmus 6 mėn. – 0,72 Eur
  (standartinė kaina – 1,44 Eur);
 • Auksinės kortelės administravimo mokestis pirmus 6 mėn. – 1,74 Eur
  (standartinė kaina – 3,47 Eur);
 • Išdavimo mokestis kortelę siunčiant paštu Lietuvoje – 0 Eur.

Specialaus pasiūlymo taikymo kredito kortelėms sąlygos

 • Pasiūlymas galioja tik naujai užsakomoms kortelėms, kurioms netaikomi kiti specialūs pasiūlymai, nuolaidos ar akcijos.
 • Pasiūlymas negalios užsisakant pagrindinę kortelę, jei ją užsakantis asmuo turi ar per 6 mėn. iki užsakymo dienos turėjo:
  • užsakant Klasikinę kortelę – bet kokią kitą galiojančią pagrindinę kortelę, išskyrus Fiksuotų įmokų kortelę.
  • užsakant Auksinę kortelę – galiojančią pagrindinę Auksinę, Platininę, „Visa Private Banking” („VIP Platinum“) kortelę.

Tipinis bendros kredito kainos metinės palūkanų normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei imtumėte 1500 Eur kreditą, kai kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., mokama 375 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taip pat taikoma 19 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas Banko nustatytas minimalus kasdienių paslaugų mokestis (0,70 Eur per mėnesį) ir:

 • Klasikinės kredito kortelės mėnesinis administravimo mokestis 1,44 Eur, vienkartinis išdavimo mokestis 3 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (MN) būtų 23%, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2552 Eur.
 • Auksinės kredito kortelės mėnesinis administravimo mokestis 3,47 Eur, vienkartinis išdavimo mokestis 5 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (MN) būtų 24,9%, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 2627 Eur.

Pasiūlymas galioja iki 2018 vasario 28 d.

Gyventojų turto draudimas

10 % nuolaida Gyventojų turto draudimo metinei įmokai. (Nuolaida taikoma tik naujai sudaromoms gyventojų turto draudimo sutartims, pirmiesiems draudimo sutarties galiojimo metams.)
Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“, Lietuvos filialas, per atstovą „Swedbank“, AB. Su draudimo taisyklėmis prašome susipažinti čia

Kasko draudimas

10 % nuolaida Kasko draudimo metinei įmokai.
Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“, Lietuvos filialas, per atstovą „Swedbank“, AB. Su draudimo taisyklėmis prašome susipažinti čia

Pasiūlymas galioja iki 2018 vasario 28 d.

Vartojimo paskolos administravimo mokestis – 0 Eur

Sąlyga taikoma pateikus vartojimo paskolos paraišką „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje.

30 Eur nuolaida automobilių lizingo sutarties administravimo mokesčiui

Nuolaida taikoma naujos sutarties atveju nuo jos pasirašymo metu galiojančių įkainių.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys vartojimo paskolai
Jei imtumėte 3 000 Eur vartojimo kreditą pateikę paraišką „Swedbank“ išmaniojoje programėlėje, sutarties trukmė (ir kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 16 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 0 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 74 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 17,7 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 4420 Eur.

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys automobilių lizingui (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms)
Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 15 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 12 000 Eur, palūkanų norma – 3 proc., sutarties mokestis – 150 Eur (mėnesio įmokos dydis – 215,62 Eur).
Siekdamas gauti vartojimo kreditą klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank“, AB, ir mokėti banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį „Swedbank lizingui“ priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 3,7 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 13 098,49 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Įspėjimas apie potencialią riziką
Svarbu žinoti, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos Jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas, o jei lizingo sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Pasiūlymas galioja iki 2018 vasario 28 d.


Nuo ko pradėti?

Nuo ko pradėti?
1. Užpildykite darbo užmokesčio
pervedimo  į „Swedbank“ prašymą.
2. Įteikite prašymą darbovietėje. 3. Susitvarkykite savo kasdieninius finansus taip, kad jums būtų paprasta, patogu ir saugu naudotis.

Daugiau informacijos telefonu 1884 arba klientų aptarnavimo padalinyje.


Norite sužinoti daugiau?Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.