Gauti atlyginimą į
sąskaitą „Swedbank“ naudinga!2015 m. rugsėjo 23 d. – gruodžio 23 d. laikotarpiu pradėkite gauti darbo užmokestį į „Swedbank“, AB esančią sąskaitą ir naudokitės išskirtinėmis sąlygomis!

Mokėjimai banko viduje

Pinigų pervedimai eurais internetu į „Swedbank“, AB sąskaitas Lietuvoje NEMOKAMAI
Standartinis pinigų pervedimo eurais internetu į „Swedbank“, AB sąskaitas Lietuvoje mokestis 0,23 Eur

Mokėjimų įskaitymas

Į klientų sąskaitas pervestų lėšų eurais (išskyrus tarptautinius mokėjimus) administravimo mokestis NEMOKAMAI
Standartinis į klientų sąskaitas pervestų lėšų eurais (išskyrus tarptautinius mokėjimus) administravimo mokestis 0,35 Eur

Naudotis specialiais įkainiais galėsite nuo 2015 m. gruodžio 30 d., jei sutikimas dalyvauti akcijoje pateiktas iki 2015 m. gruodžio 23 d.

Mokėjimo kortelės

Klasikinė kredito kortelė „MasterCard“* Auksinė kredito kortelė „MasterCard“*
Kortelės išdavimo mokestis NEMOKAMAI
Standartinis kortelės išdavimo mokestis 2,03 Eur 2,90 Eur
Kortelės aptarnavimo mokestis NEMOKAMAI
Standartinis kortelės aptarnavimo mokestis 0,88 Eur per mėn. 2,91 Eur per mėn.

* Galite užsisakyti vieną Klasikinę arba Auksinę kredito kortelę akcijos sąlygomis banko padalinyje.

Išskirtinės sąlygos galioja iki 2016 m. kovo 31 d. Akcijos taisykles rasite čia.


Kaip pasinaudoti pasiūlymu?

Kaip pasinaudoti pasiūlymu?
1. Informuokite mus Jums patogiu būdu: 2. Užpildykite darbo užmokesčio pervedimo į „Swedbank“ prašymą ir įteikite jį įmonės buhalterijai. 3. Iki 2016 m. sausio 31 d. pradėkite gauti darbo užmokestį į savo sąskaitą „Swedbank“.
  • „Swedbank“ interneto banke – prisijungę prie savo sąskaitos rasite pasiūlymą pervesti darbo užmokestį į savo sąskaitą „Swedbank“. Susipažinkite su pasiūlymu ir paspauskite „Sutinku“.

Daugiau informacijos telefonu 1884 arba klientų aptarnavimo padalinyje.Kiti naudingi pasiūlymai gaunantiems darbo užmokestį į „Swedbank“ sąskaitą

Gyventojų turto draudimas

10 % nuolaida paslaugos įmokoms pirmam draudimo liudijimui
Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“, Lietuvos filialas, per atstovą „Swedbank“, AB. Su draudimo taisyklėmis prašome susipažinti čia

Kasko draudimas

10 % nuolaida paslaugos įmokoms pirmam draudimo liudijimui
Draudimo paslaugas teikia „Swedbank P&C Insurance AS“, Lietuvos filialas, per atstovą „Swedbank“, AB. Su draudimo taisyklėmis prašome susipažinti čia

Vartojamoji paskola / asmeninė kredito linija

1 procentiniu punktu mažesnės palūkanos
Palūkanos yra nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui, todėl jūsų pageidaujamam vartojimo kreditui taikomos palūkanos gali skirtis nuo šiame pasiūlyme pateiktų dydžių.

Būsto paskola

50 % nuolaida paskolos aptarnavimo mokesčiui, jeigu turtas perkamas iš banko nekilnojamojo turto partnerių.
Standartinis „Swedbank“ taikomas mokestis yra 0,3 proc. nuo paskolos sumos (min. 130,33 Eur).


Specialaus pasiūlymo taikymo Klasikinės ir Auksinės kredito kortelių sąlygos
  • Pasiūlymas galioja tik naujai užsakomoms kortelėms, kurioms netaikomi kiti specialūs pasiūlymai, nuolaidos ar akcijos.
  • Klientas neturi ir paskutinius 6 mėnesius iki akcijos pradžios neturėjo „Swedbank“ Klasikinės ar Auksinės kredito kortelės.
  • Klientas gali užsisakyti tik vieną Klasikinę arba Auksinę kredito kortelę akcijos sąlygomis banko padalinyje.
  • Pasiūlymai netaikomi keičiamoms kortelėms, jei keičiama dėl pametimo, pamiršto PIN kodo, keičiamas pavadinimas „Visa” į „MasterCard” ir pan.

Standartiniai bendros kredito kainos metinės palūkanų normos apskaičiavimo pavyzdžiai:
Imant 1 500 Eur kreditą kredito kainos metinė norma bei bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma Klasikinės kredito kortelės turėtojui būtų 22,7 % ir 2 518 Eur, Auksinės kredito kortelės turėtojui – 24,6 % ir 2 592 Eur, o vartojimo paskolos gavėjui – 20,8 % ir 2 298 Eur. Kredito kortelėms šie dydžiai apskaičiuoti remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., mokama 375 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taip pat taikoma 19 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas ketvirtinis fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestis (0,87 Eur per ketvirtį), mėnesinis kortelės aptarnavimo mokestis, vienkartinis kortelės išdavimo mokestis ir 0,56 Eur saugumo programos mokestis. Vartojimo kreditui šie dydžiai apskaičiuoti remiantis šiomis kredito sąlygomis: kredito grąžinimo terminas – 5 metai, 18 % metinė fiksuotų palūkanų norma, mokamas ketvirtinis fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestis (0,87 Eur per ketvirtį), 14,48 Eur vienkartinis sutarties aptarnavimo mokestis (imant vartojimo paskolą „Swedbank“ interneto banke), mėnesio įmoka 38 Eur (anuiteto metodas). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos darant prielaidas, kad bankas visą kredito sumą kredito gavėjui išmoka kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus kredito sutarties šalys vykdo pagal kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos.

Įspėjame, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Būsto paskola turi buti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu.
Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Su „Swedbank“ paslaugų įkainiais galite susipažinti čia.

Išskirtinės sąlygos galioja iki 2016 m. kovo 31 d.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui