Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt yra taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Saugus atsiskaitymas internetu

Apsipirkti internetu mokėjimo kortele darosi taip pat įprasta, kaip ir nueiti į artimiausią prekybos centrą. Tačiau atsargesnis pirkėjas neatmeta galimybės, kad būna piktavalių, kurie gali pabandyti pasinaudoti jo mokėjimo kortelės duomenimis.

Siekiame savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti dar patogiau ir saugiau. Pirkdami internetu galėsite atsiskaityti tik mokėjimo kortelėmis, registruotomis „Swedbank“ programoje „Saugus atsiskaitymas internetu“. Šioje programoje rekomenduojame užregistruoti visas jūsų turimas korteles, kuriomis atsiskaitote ar ketinate atsiskaityti pirkdami internetu:

 • kredito korteles,
 • debeto korteles „Debit MasterCard“, „Maestro“,
 • Jaunimo programos korteles „MasterCard WEB“ bei „Visa WEB“
 • verslo mokėjimo korteles „Maestro Business“, „MasterCard Business“, „VISA Business“ ir „Visa Business Gold“.

Jeigu jūsų kredito ar debeto kortelės „Debit MasterCard“, „Maestro“, Jaunimo programos kortelės „MasterCard WEB“ ir „Visa WEB“, verslo kortelės „Maestro Business“ ar „MasterCard Business“, „Visa Business“ ir „Visa Business Gold“ nėra registruotos programoje, jomis negalėsite atsiskaityti už pirkinius interneto parduotuvėse. Nedelskite! Registruoti kortelę programoje „Saugus atsiskaitymas internetu“ galite savo interneto banke – tai nieko nekainuoja ir trunka vos keliolika sekundžių.

Neprisimenate, ar Jūsų kortelė jau registruota? Patikrinkite savo interneto banke (prisijungę rinkitės „Mokėjimo kortelės“, toliau „Saugus atsiskaitymas internetu“).

Užsiregistravusieji „Swedbank“ „Saugaus atsiskaitymo internetu“ programoje žino – kredito kortele, debeto „MasterCard Debit“ bei „Maestro“ kortelėmis, Jaunimo programos kortelėmis MasterCard WEB ir Visa WEB, verslo kortele „Maestro Business“, „MasterCard Business“, „Visa Business“ ar „Visa Business Gold“ pirkti internetu bus saugu. „Visa“ kortelėms saugų atsiskaitymą internetu užtikrina tarptautinė saugumo programa „Verified by Visa“, o „Maestro“ ir „ MasterCard“ kortelėms – „MasterCard SecureCode“. Šiose tarptautinėse programose registruojasi ne tik kortelių turėtojai, bet ir vis daugiau internetinių parduotuvių. Tai papildoma, tačiau veiksminga saugumo priemonė. Visa
MasterCard

Kaip užsiregistruoti „Saugaus atsiskaitymo internetu“ programoje?

„Saugaus atsiskaitymo internetu“ programa nemokamai teikiama visų „Swedbank“ kredito kortelių „Visa“ ir „MasterCard“, debeto kortelių „Debit MasterCard“, „Maestro“, Jaunimo programos kortelių „MasterCard WEB“ bei „Visa WEB“, verslo mokėjimo kortelių „Maestro Business“ ar „MasterCard Business“, „Visa Business“ ar „Visa Business Gold“ turėtojams.

Registruotis labai paprasta ir nieko nekainuoja

 • Spustelėję čia prisijunkite prie „Swedbank“ interneto banko.
 • Kairiajame meniu spustelėkite „Mokėjimo kortelės“, toliau „Saugus atsiskaitymas internetu“.
 • Pasirinkite kurią kredito ar debeto „Debit MasterCard“, „Maestro“, Jaunimo programos MasterCard WEB ar VISA WEB, verslo mokėjimo „Maestro Business“, „MasterCard Business“, „Visa Business“ ar „Visa Business Gold“ kortelę norite užregistruoti. Rekomenduojama registruoti korteles, kuriomis atsiskaitote ar ketinate atsiskaityti pirkdami internetu.
 • Sukurkite ir įveskite asmeninį pasisveikinimą.
 • Sukurkite ir įveskite slaptažodį.

Pamiršę slaptažodį, pasikeisti jį galite prisijungę prie „Swedbank“ interneto banko. Skiltyje „Mokėjimo kortelės“„Saugus atsiskaitymas internetu“ susiraskite reikiamą kortelę ir spauskite mygtuką „Keisti“.

Jei kyla neaiškumų, peržiūrėkite mūsų trumpą registravimo vadovą ir saugių atsiskaitymų demonstraciją.

Atsiskaitymas internetu – kasdienis patogumas ar bauginanti naujovė?

Saugus atsiskaitymas internetu

Internetas – viena didžiulė parduotuvė

Turite kredito, debeto „Debit MasterCard“ ar „Maestro“, Jaunimo programos MasterCard WEB ar VISA WEB, verslo mokėjimo „Maestro Business“, „MasterCard Business“, „Visa Business“ ar „Visa Business Gold“ kortelę – turite neribotas galimybes. Čia išnyksta atstumai, laiko juostos ir nebekyla susisiekimo problemų – norite apsipirkti madingiausiose parduotuvėse? Plačiau

Prašom – jums veriasi „Macy‘s“, „Debenhams“, „Fortnum&Mason“ ar „Harrods“ durys. O gal vilioja vintažinis, vos kelis eurus kainuojantis atvirukas iš „E-Bay“? Viskas pasiekiama ne ranka, o mygtuko paspaudimu!

Saugus atsiskaitymas internetu

Atsiskaitymas internetu tampa kasdieniu įpročiu

Mokėjimo kortele, debeto „Debit MasterCard“ kortele internetu ne tik perkame lėktuvo bilietus ar rezervuojame viešbutį užsienyje, bet ir pasinaudojame įvairiausiomis akcijomis ar nuolat atsiskaitome už prekes bei paslaugas. Anksčiau retai naudotas atsiskaitymas internetu tapo kasdieniu patogumu. Plačiau

O kasdieniai dalykai turi būti saugūs. Kai žinai, kad nekils nemalonių netikėtumų, atsiskaitymas internetu tampa saugia ir patikima rutina.

Saugus atsiskaitymas internetu

Įtampa atsiskaitant internetu – pažįstamas jausmas

Pirmą kartą pabandžius atsiskaityti internetu apima ir savotiškas slaptas didžiavimosi savo sumanumu bei šiuolaikiškumu jausmas. Tačiau ir naujokams, ir dažnai perkantiems nesvetimas netikrumas – ar tikrai viską darau teisingai, ar tikrai mano kredito kortelės sąskaita yra saugi? Plačiau

Atrodo viską padarėte gerai, bet net jei esate vienas namuose prie asmeninio kompiuterio, sukrebžda nesaugumo jausmas – toks pats, koks apima prie bankomato ar parduotuvėje, kai sudvejojate, ar niekas nepamatė įvedamo jūsų kortelės PIN kodo. Norisi būti tikram, jog padarėte viską, kad apsaugotumėte savo lėšas nuo piktavalių.

Saugus atsiskaitymas internetu

Paprasta tai, kas genialu

Dauguma mūsų internete apskritai jaučiamės saugūs – bendraujame socialiniuose tinkluose, naudojame elektroninį paštą, rašome tinklaraščiuose ar jungiamės į forumus.
Plačiau

Jaučiamės apsaugoję savo asmeninius duomenis tik dėl vieno paprasto dalyko – slaptažodžio. Jūsų elektroninio pašto adresą žino visi, tačiau prisijungti prie jo nepavyktų – juk slaptažodžio atspėti beveik neįmanoma.

Saugus atsiskaitymas internetu

Kaip veikia „Swedbank“ programa „Saugus atsiskaitymas internetu“?

Tokiu pat – slaptažodžio – principu veikia ir „Swedbank“ „Saugių atsiskaitymų internetu“ programa. Du paprasti žingsniai registruojantis, ir jūsų įprasti apsipirkimai internetu taps dar saugesni. Plačiau

 • Susikurkite asmeninį pasisveikinimą, kurį matysite kaskart atsiskaitydami internetu. Tai gali būti ir jūsų mėgstamos dainos ištrauka, ir bet kokia mintis ar įsimintinas posakis. Pirkdami internetu atpažinsite savo tekstą ir žinosite, kad perkate saugioje interneto parduotuvėje.
 • Susikurkite slaptažodį. Jo reikės pirkimo operacijai patvirtinti. Tai bus jūsų kortelės užraktas. Slaptažodį žinosite tik jūs. Net jei ir pamirštumėte, lengvai bet kada galėsite slaptažodį pakeisti.
 • Taigi tiek tereikia, kad jūsų susikurtas slaptažodis bei asmeninis pasisveikinimas saugotų ir jūsų kredito kortelės sąskaitą, ir jūsų pačių dvasios ramybę.

Naudingos nuorodos

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1633 arba parašykite mums.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui