Saugus pirkimas internetu

Nuo 2016 m. sausio 4 d. įsigaliojo atnaujinta „Saugaus pirkimo internetu“ programa. Todėl atsiskaityti kortele internete galėsite tik įjungę saugų pirkimą interneto banke.
Plačiau
Kilus klausimų, skambinkite telefonu 1884.

Siekiame savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti dar patogiau ir saugiau. Pirkdami internetu galėsite atsiskaityti tik mokėjimo kortelėmis, registruotomis „Swedbank“ programoje „Saugus pirkimas internetu“. Šioje programoje rekomenduojame užregistruoti visas jūsų turimas korteles, kuriomis atsiskaitote ar ketinate atsiskaityti pirkdami internetu.

Kaip įjungti pirkimą internetu pasirinktai mokėjimo kortelei?

  • Prisijunkite prie „Swedbank“ interneto banko.
  • Kairiajame meniu spustelėkite „Mokėjimo kortelės“, toliau „Saugus pirkimas internetu“.
  • Pasirinkite kortelę, kurią registruosite saugių pirkimų internetu programoje.
  • įrašykite asmeninį pasisveikimo tekstą (maks. 40 ženklai), kurį matysite mokėjimo patvirtinimo lange, kai pirksite internetu.

Visuomet atkreipkite dėmesį, ar asmeninio pasisveikinimo tekstas interneto parduotuvės apmokėjimo lange yra būtent toks, kokį įrašėte. Jeigu tekstas neatitinka Jūsų sukurtojo, netvirtinkite mokėjimo.

Kaip veikia saugaus pirkimo internetu programa?

„MasterCard“ ir „Maestro“ kortelėms saugų pirkimą internetu užtikrina tarptautinė saugumo programa „MasterCard SecureCode“, „Visa“ kortelėms – „Verified by Visa“. Interneto parduotuvės, kurios dalyvauja šiose programose, išsiskiria matomais minėtų programų logotipais. Šios programos reikalauja, kad kiekvienas pirkimas internetu būtų patvirtintas du kartus.

  • Įrašę reikiamus kortelės duomenis apmokėjimo lange, Jūs pamatysite savo sukurtą asmeninio pasisveikinimo tekstą. Visuomet patikrinkite, ar tekstas yra tikslus. Jeigu jis skiriasi nuo Jūsų sukurtojo, netvirtinkite mokėjimo.
  • Patvirtinus mokėjimą Jūs būsite nukreipti į „Swedbank“ interneto banką, kur turėsite suvesti savo prisijungimo duomenis. Tam, kad tai padarytumėte, pasirinkite savo naudojamą prisijungimo priemonę (kodų kortelė / PIN generatorius / kt.) ir įrašykite prašomus duomenis.
  • Kai apmokėjimas bus sėkmingai patvirtintas, Jūs būsite nukreipti atgal į interneto parduotuvės puslapį, kur galėsite tęsti apsipirkimą.

Klausimai ir atsakymai

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui