Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt yra taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Automobilių lizingas

Pasirinkę automobilių lizingo paslaugą, kelionėmis nauju automobiliu galėsite mėgautis jau šiandien. Jums nereikės kelerius metus taupyti lėšų automobiliui įsigyti.

Kodėl finansavimui verta rinktis lizingą?

  • Paprastas, operatyvus ir patogus finansavimo būdas.
  • Nereikia papildomo užstato garantas yra pats turtas.
  • Lankstumas lizingo sąlygas pasirinksite pagal savo finansines galimybes patogus mokėjimo grafikas, laikotarpis ir pradinė įmoka.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Perkant automobilį, „Swedbank“ jums gali pasiūlyti:

  • finansinį lizingą tai tokia lizingo rūšis, kai klientas per lizingo sutarties laikotarpį sumoka visą turto įsigijimo kainą, palūkanas ir pasibaigus lizingo sutarties laikotarpiui tampa turto savininku;
  • finansinį lizingą su likutine verte, kai dalis automobilio vertės mokėjimo nukeliama į paskutinį mokėjimą. Šis būdas itin tinkamas, jei automobiliu ketinate naudotis ne ilgiau kaip 3–5 metus, taip sumažėja mėnesio įmokų dydis. Pasibaigus lizingo sutarties laikotarpiui, turėsite sumokėti automobilio vertės likutį. Taip pat galėsite pateikti prašymą dėl lizingo sutarties pratęsimo. Paskutinės įmokos dydis yra nustatomas atsižvelgiant į lizingo terminą, planuojamą ridą ir atsižvelgus į būsimą rinkos vertę po lizingo laikotarpio.
  • paskola automobiliui - tai vartojimo paskola, kurios paskirtis yra automobilio pirkimas. Paskolą automobiliui siūlome, jei išsirinkote naudotą automobilį, kurio kaina yra iki 5000 Eur. Automobilio savininku tampama iškart! Plačiau susipažinti su paskola automobiliui galite čia.

Lizingo paslaugą jums teikia „Swedbank lizingas“, UAB, o paskolą automobiliui – „Swedbank“, AB.

Pasirinkę finansinį lizingą su draudimu, jūs ne tik sutaupysite laiko, bet ir pasinaudosite specialiomis, tik „Swedbank lizingas“, UAB klientams parengtomis draudimo sąlygomis. Draudimu „Swedbank lizingas“, UAB pasirūpins, pasirašant automobilio lizingo sutartį.  

Su lizingo paslaugų įkainiais ir bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdžiu galite susipažinti čia.

Daugiau informacijos apie finansavimo eigą ir sąlygas rasite čia.

Kviečiame pasikonsultuoti

telefonas telefonu 1884 arba
monitorius internetu, spustelėję čia.

Arba užpildykite  paraišką „Swedbank“ interneto banke.

Norėdami rasti informaciją apie lizingo paslaugas verslui, spauskite čia.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui