Automobilių lizingas

Lizingas ir paskola automobiliui:
naujai ir naudotai transporto
priemonei įsigyti

Automobilio įsigijimo būdai

  Lizingas Paskola automobiliui
Finansuojama suma Nuo 7 000 Eur Nuo 3 000 iki 20 000 Eur
* Paskoloms iki 3 000 Eur prašome pildyti standartinę vartojimo kredito paraišką.
Terminas 6–84 mėn. 6–84 mėn.
Avansas Nuo 10 proc. įsigyjamos transporto priemonės vertės Nėra
Pajamos Atskaičius mokesčius, ne mažesnės nei 500 Eur/mėn. Atskaičius mokesčius, ne mažesnės nei 400 Eur/mėn. (arba ne mažiau nei 800 Eur/mėn., jeigu paskolą imate su bendraskoliu)
Kasko draudimas Privalomas visu lizingo laikotarpiu Neprivalomas
  Automobilis registruojamas lizingo bendrovės vardu, ši bendrovė sumoka pinigus tiesiogiai automobilio pardavėjui. Pinigai pervedami tiesiai į kliento sąskaitą, už juos klientas įsigyja automobilį, kurį registruoja savo vardu.
Finansuotojas „Swedbank lizingas“, UAB „Swedbank“, AB
  Pateikite paraišką neišeidami iš namų – „Swedbank“ interneto banke.
Pildyti paraišką
Pateikite paraišką neišeidami iš namų – „Swedbank“ interneto banke.
Pildyti paraišką

Lizingo sąlygos

 • Finansuojama automobilio vertė – ne mažiau kaip 7 000 Eur.
 • Pakankamos pajamos lizingo įmokoms mokėti (minimalus darbo užmokestis, atskaičius mokesčius, turi būti ne mažesnis kaip 500 Eur).
 • Pirmoji įmoka – nuo 10 proc. įsigyjamos transporto priemonės vertės. Pirmosios įmokos dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio ir individualaus kliento vertinimo.
 • Transporto priemonė yra ne senesnė kaip 7 metų lizingo sandorio sudarymo metu ir ne senesnė kaip 11 metų pasibaigus lizingo sandoriui.
 • Privalomas kasko draudimas visu sutarties laikotarpiu.
 • Vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 1 proc. nuo sutartyje nurodytos turto vertės, mažiausiai 150 Eur.
 • Palūkanos nustatomos individualiai, atlikus kliento mokumo vertinimą.

Apskaičiuokite preliminarią lizingo įmoką: Skaičiuoklė.

Informacija apie potencialią riziką

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabranginti skolinimąsi, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Detaliau apie lizingą

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys (taikoma vartotojams – fiziniams asmenims, įsigijusiems lizinguojamą turtą asmeninėms, šeimos ar namų ūkio, bet ne verslo ar profesinėms reikmėms):

Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 15 000 Eur, sutarties terminas – 60 mėn., Kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 12 000 Eur, palūkanų norma – 3 proc., sutarties mokestis – 150 Eur (mėnesio įmokos dydis – 215,62 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, ir mokėti Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį). Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 3,7 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 13 098,49 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

 1. Suradę tinkamą transporto priemonę, susitarkite su pardavėju dėl visų sandorio sąlygų: kainos, papildomos įrangos, turto pristatymo ir mokėjimo terminų.
 2. Pateikite paskolos paraišką interneto banke arba atvykite į banko padalinį.
 3. „Swedbank lizingas“, UAB, pateiks finansavimo pasiūlymą.
 4. Jeigu jis jums tiks, „Swedbank lizingas“, UAB, supažindins jus su sutarties sąlygomis ir sudarys su jumis lizingo sutartį.
 5. Sumokėkite pirmąją įmoką, kaip numatyta lizingo sutartyje. Sveikiname jus su nauju pirkiniu!
 6. Mokėkite lizingo įmokas pagal sutartyje numatytą įmokų grafiką.
 7. Pasibaigus finansinio lizingo sutarčiai, paruošiamas pabaigos aktas, o turto nuosavybės teisė perleidžiama lizingo gavėjui.
 • finansavimo paraiška;
 • paso kopija;
 • pažyma apie pajamas (pagal reikalavimą);
 • komercinis pasiūlymas automobiliui įsigyti iš automobilio pardavėjo.
* Jeigu jūsų pajamos pervedamos ne į banke „Swedbank“ esančią sąskaitą ir jūs nesutinkate, kad bankas tikrintų jūsų duomenis „Sodros“ duomenų bazėje, papildomai turite pateikti pažymą iš „Sodros“ apie dabartinę savo darbovietę, draudžiamąsias pajamas ir per paskutinius 6 mėnesius gautas išmokas.

Paskolos automobiliui sąlygos

 • Paskolos automobiliui paskirtis – automobiliui, motociklui ar kitai transporto priemonei įsigyti.
 • Iki 10 000 Eur suteikiama neišėjus iš namų („Swedbank“ interneto banke).
 • Jūsų pajamos atskaičius mokesčius turi būti ne mažesnės nei 400 Eur per mėnesį.
 • Kai jūsų pajamų norimai paskolos sumai gauti nepakanka arba paskolos suma yra didesnė kaip 10 000 Eur, jūsų sutuoktinis (jei esate vedęs/ištekėjusi) privalo būti bendraskoliu/laiduotoju.
 • Vienkartinis sutarties administravimo mokestis – 1 % nuo paskolos sumos (minimalus mokestis – 50 Eur).
 • Fiksuotosios palūkanos nuo 8 %. Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos ir kt.
 • Transporto priemonė turi būti užregistruota paskolos gavėjo vardu Vį „Regitra“ transporto priemonių registre per 30 dienų po Sutarties pasirašymo.

Įspėjimas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Detaliau apie paskolą

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 4 000 Eur vartojimo kreditą, sutarties trukmė (ir Kredito grąžinimo terminas) – 5 metai, taikant 12 % metinę fiksuotų palūkanų normą, mokant Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), 50 Eur sutarties administravimo mokestį, mėnesio įmokas 88,45 Eur mokant anuiteto metodu, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 13,91 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5 397,58 Eur.

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Kredito sutartis galios terminą lygų Kredito sutarties trukmei, Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjams išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

 1. Pateikite paskolos paraišką interneto banke arba atvykite į banko padalinį.
 2. Dėl paskolos sprendimo gaukite patvirtinimą SMS žinute arba el. paštu.
 3. Patvirtinkite paskolos sutartį interneto banke arba pasirašykite sutartį atvykę į banko padalinį.
 4. Pinigai jums bus pervesti iškart po šios sutarties patvirtinimo ar pasirašymo.
 5. Sveikiname! Jūs jau galite tapti naujojo automobilio savininku.
 • pasas arba asmens tapatybės kortelė *;
 • jeigu numatomas paskolos grąžinimo šaltinis yra ne darbo užmokestis, reikalingi papildomi dokumentai (pdf), įrodantys šių pajamų gavimą.
* Jeigu jūsų pajamos pervedamos ne į banke „Swedbank“ esančią sąskaitą ir jūs nesutinkate, kad bankas tikrintų jūsų duomenis „Sodros“ duomenų bazėje, papildomai turite pateikti pažymą iš „Sodros“ apie dabartinę savo darbovietę, draudžiamąsias pajamas ir per paskutinius 6 mėnesius gautas išmokas.

Kviečiame pasikonsultuoti

Skaičiuoklės

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.