Auksinė kredito kortelė

Mastercard Gold
Bekontaktė

„Mastercard Gold", „Visa Gold"

Visame pasaulyje pripažįstama prestižinė kortelė už patrauklią kainą. Auksine kortele patogu ir naudinga atsiskaityti tiek Lietuvoje, tiek dažnai keliaujant.

 • Platus kelionių draudimo paketas kortelės turėtojui ir kartu su juo vykstantiems šeimos nariams.
 • Pirkinių draudimas padės sumažinti nuostolius, jei prarasite ar sugadinsite apdraustą daiktą.
 • Palankios kredito sąlygos: 30 dienų atidedamas palūkanų skaičiavimas ir lankstus kredito grąžinimo būdas.

Atkreipiame dėmesį, jog nuo 2016 m. lapkričio 1 d. pasikeitė Auksinių kredito kortelių draudimo sąlygos bei įkainiai. Plačiau sužinoti galite čia.

Prisijunkite prie „Swedbank“ interneto banko ir pateikite paraišką kredito kortelei gauti neišeidami iš namų.
Pildyti paraišką

Pagrindiniai įkainiai ir sąlygos
Kortelės išdavimas  
    Kortelę atsiimant padalinyje
5 Eur
    Kortelę siunčiant paštu
3 Eur
Kortelės aptarnavimo mokestis 3,47 Eur per mėnesį
Kredito limitas Priklauso nuo gaunamų grynųjų pajamų ir turimų įsipareigojimų, bet ne daugiau kaip 4 mėnesių grynųjų pajamų
Nemokamo kredito laikotarpis 30 dienų
Minimalus kredito limitas 600 Eur

Galite išsamiau susipažinti su kortelei taikomais įkainiais ir jų taikymo sąlygomis.

Naudojantis šia kredito kortele, būtinai reikalinga papildoma banko sąskaita banke (nuo jos nurašomi mokesčiai), už naudojimąsi ja taikomas Banko nustatytas minimalus kasdienių paslaugų mokestis (0,70 Eur per mėnesį). Naudojantis šią papildoma banko sąskaita galioja ir kiti mokesčiai, su jais galite susipažinti čia.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys:

Jei imtumėte auksinę kredito kortelę, kuriai suteiktas 1 000 Eur kredito limitas, kai kredito sutarties trukmė yra 42 mėn., kredito grąžinimo terminas 4 mėn., kurio metu mokama 250 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant fiksuotą 19 % metinę palūkanų normą, sumokant vienkartinį kortelės išdavimo mokestį 5 Eur, mokant 3,47 Eur mėnesinį kortelės aptarnavimo mokestį, Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 27 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1 806 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, kredito limito lėšos bus panaudotos už pirkinius atsiskaitant mokėjimo kortele (dažniausiai pasitaikančiu kredito limito lėšų panaudojimo būdu), metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.

Papildytas kelionių draudimo paketas apsaugos nuo dažniausiai kelionėse patiriamų nuostolių: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, civilinės atsakomybės ir teisinių išlaidų, bagažo ir kelionės vėlavimo. Keliaukite ramiai ir saugiai.

Draudimo apsauga
Didžiausia suma vienam apdraustajam
Medicininės pagalbos (išlaidų) draudimas 500 000 Eur
Nelaimingų atsitikimų draudimas 10 000 Eur
 Draudimo apsauga Didžiausia suma vienai kortelei
Asmeninių daiktų draudimas 1 000 Eur

Kelionės sutrikimo draudimas

 • Maršruto / grafiko pasikeitimas
 • Lėktuvo bilieto keitimas
 • Skrydžio vėlavimo atidėjimas
  • Daugiau nei 4 val.
  • Daugiau nei 24 val.
 • Bagažo vėlavimas daugiau nei 4 val.

2 000 Eur

150 Eur

150 Eur

300 Eur

300 Eur

Civilinės atsakomybės ir teisinės pagalbos draudimas 10 000 Eur

Svarbu! Nuo 2017-01-01 Auksinės kredito kortelės kelionių draudimo apsauga įsigalios tada, kai savo „Swedbank" kortele arba iš bet kurios savo „Swedbank" sąskaitos sumokėsite bet kurias iš toliau nurodytų išlaidų:

 • kelionės į paskirties vietą bilietų kainą;
 • organizuotos turistinės kelionės išlaidas (anglų k. package travel expenses);
 • apgyvendinimo išlaidas, patirtas iki draudžiamojo įvykio;
 • kuro išlaidas, patirtas iki draudžiamojo įvykio.

Jei patirtų išlaidų nustatyti nėra galimybės, Jūs turėtumėte pateikti faktais pagrįstą informaciją, kad ne mažiau kaip 50 % visų kelionės išlaidų Jūs apmokėjote bet kuria turima „Swedbank" kortele arba iš bet kurios savo „Swedbank" sąskaitos.

Apie Kelionių draudimą sužinokite daugiau

Asmeninis kelionių planavimas. Jums tereikia žinoti, kur norite nukeliauti, ką pamatyti, o pasiruošimo darbus patikėkite profesionaliam asmeniniam kelionių planuotojui. Specialistas padės išgryninti kelionės idėją, sudarys ir su jumis suderins asmeninį kelionės planą, sutvarkys vizas, kitus kelionės dokumentus, užsakys skrydžius, viešbučius, suteiks informaciją, kurią turėtumėte žinoti apie lankomą šalį, nutikus nenumatytiems įvykiams užsienyje konsultuos jus ir teiks visapusišką pagalbą. Jūsų asmeninio kelionių planuotojo užduotis – padaryti viską, kad kelionė būtų verta sugaišto laiko ir išleistų pinigų. Sužinokite daugiau apie Asmeninį kelionių planavimą.

Išskirtiniai kelionių pasiūlymai. Tai kelionių idėjos ir pasiūlymai, kurie taikomi tik jums – „Swedbank“ kredito kortelės turėtojui. Pasiūlymai galioja ribotą laikotarpį ir nuolat keičiasi – galiojantį pasiūlymą visada rasite prisijungę prie „Swedbank“ interneto banko, skiltyje „Pasiūlymai jums“.

Pirkinių draudimas automatiškai apdraudžia daugelį jūsų asmeniniam naudojimui, šeimos ar namų poreikiams perkamų daiktų, jei mokėdami už juos atsiskaitote Auksine kredito kortele. Draudimas galioja 180 dienų nuo atsiskaitymo už pirkinį. Apie Pirkinių draudimą sužinokite daugiau.

Kelionių ir Pirkinių draudimo paslaugas teikia negyvybės draudimo bendrovė „Swedbank P&C Insurance AS", Lietuvos filialas. Plačiau

Didelis kreditas leidžia sklandžiai atsiskaityti už kasdienius ir stambesnius pirkinius. Kortele atsiskaičius, kredito lėšomis, 30 dienų nebus skaičiuojamos palūkanos. Kortelės galiojimo metu kreditą galėsite dengti jums patogiu metu - nėra jokių privalomų kredito įmokų. Reikės periodiškai mokėti tik sukauptas palūkanas, kurios bus automatiškai nurašomos iš jūsų nurodytos kitos sąskaitos banke.

mastercard

Sklandžiai atsiskaitykite visame pasaulyje „Mastercard" ar „Visa" ženklu pažymėtose vietose (atitinkamai pagal turimą kortelę). Užsiregistravę Saugaus atsiskaitymo internetu programoje, galėsite ramiai apsipirkti internetinėse parduotuvėse, internetu užsisakyti kelionės bilietus, viešbučius ir nuomotis automobilius.

Informaciją apie operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarką, atsiskaitant mokėjimo kortele užsienyje rasite čia.

Įspėjimas

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas. Kiti asmenys sužinoję kortelės duomenis ar PIN kodą gali pasinaudoti jūsų pinigais ar jums suteikto kredito lėšomis. Būkite apdairūs!

Kaip užsisakyti kortelę?

Interneto bankas privatiems

Naudinga žinoti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.