Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt yra taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Asmeninė kredito linija

Tai atskiroje sąskaitoje suteikiamas kredito limitas. Vienerius metus juo naudotis galite bet kada prireikus, be to, šiuo laikotarpiu panaudotą dalį grąžinus, galima ja vėl pasinaudoti, kai prireiks.

Patogiausias finansavimo sprendimas, jei planuojate pinigus naudoti dalimis arba nežinote tikslios galutinės išlaidų sumos.


Pagrindinės savybės

Privalumai

 • Limitas suteikiamas metams, todėl per šį laiką bet kuriuo metu prireikus pasiskolinti nereikia kas kartą eiti į banką ir pateikti prašymo paskolai gauti. Bankas atskiroje sąskaitoje suteikia sutartą pinigų sumą klientui, kuria jis gali bet kada prireikus, bet kokia suma iki sutarto limito dydžio pasinaudoti.
 • Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio limitas klientui yra suteiktas, palūkanos skaičiuojamos tik nuo tos sumos, kuri yra panaudota. Už nepanaudotą limito dalį klientas kas mėnesį moka įsipareigojimo mokestį (įsipareigojimo mokesčio metinis dydis yra 1,2 % nuo nepanaudotos sumos);
 • Limito naudojimo terminu (12 mėn.), klientas pats sprendžia kada, kokiomis sumomis grąžinti panaudotą limitą (privalomai kas mėnesį bankas automatiškai nurašo tik palūkanas už panaudotą limitą ir įsipareigojimo mokestį už nepanaudotą limitą). Be to, sumą, kurią grąžinate, prireikus galite vėl panaudoti kitiems pirkiniams.

Įspėjimai

 • Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.
 • Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio jūs turėtumėte atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines perspektyvas bei galimybes. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas ar tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją, Jūs visada galite pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais banko specialistais artimiausiame „Swedbank", AB klientų aptarnavimo centre arba telefonu 1884.

Kiek galiu gauti?

Tai lemia jūsų pajamos ir finansiniai įsipareigojimai

Priklausomai nuo jūsų gaunamų pajamų, asmeninė kredito linija gali būti suteikta nuo 1 500 iki 20 000 Eur. Pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 550 Eur/mėn. Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau kaip 6 mėnesius iš eilės.

Galimos paskolos sumos skaičiuoklė »

Kaip grąžinama?

Įmokos kas mėnesį nurašomos automatiškai iš jūsų sąskaitos banke „Swedbank"

Pasibaigus kredito limito naudojimosi periodui (po 12 mėn.) ir jo nepratęsus, panaudotą dalį jūs turėsite grąžinti per 36 mėn. trunkantį laikotarpį. Grąžinimo terminas priklauso nuo to, kiek limito yra panaudota prasidėjus grąžinimui. Išnaudojus visą limitą - grąžinimo terminas yra 3 m., jei panaudotas limitas mažesnis - grąžinimo terminas proporcingai trumpesnis. Jūs galite pasirinkti mėnesio dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27), kurią kas mėnesį turi būti nurašomos paskolos įmokos.


Kokios palūkanos ir mokesčiai?

 • Kintamosios palūkanos. Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, valiutos, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui.
 • Palūkanos mokamos nuo tos sumos, kuri yra panaudota ir negrąžinta. Už nepanaudotą limito dalį klientas kas mėnesį moka įsipareigojimo mokestį (įsipareigojimo mokesčio metinis dydis yra 1,2 % nuo nepanaudotos sumos);
 • Sutarties administravimo mokestis – pateikus paraiška ir pasirašius sutartį banko padalinyje – 0,75 % nuo sumos, min. 100 Lt / 28,96 Eur, „Swedbank“ interneto banke – fiksuotas 50 Lt / 14,48 Eur mokestis. Šis mokestis mokamas sutarties pasirašymo dieną, taip pat yra taikomas sutarties naudojimosi termino pratęsimo atveju.

Standartinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei banko padalinyje imtumėte 16 000 Lt / 4633,92 Eur asmeninę kredito liniją, kredito sutarties trukmė yra 48 mėn., kredito grąžinimo terminas 36 mėn., kurio metu mokama 445 Lt / 128,88 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant kintamą 13 % metinę palūkanų normą, mokant 120 Lt / 34,75 Eur sutarties administravimo mokestį, Banko nustatytą ketvirtinį fizinių asmenų banko sąskaitos tvarkymo mokestį, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 14,5 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 21 545 Lt / 6239,86 Eur.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.


Kaip gauti paskolą?

Pateikite paskolos paraišką pasirinktu būdu
Interneto banke
 1. Prisijunkite prie interneto banko.
 2. Pasirinkite menu punktą Paskolos, lizingas, kredito kortelės –> Asmeninės kredito linijos paraiška.
 3. Paspauskite paraiškos pildymo mygtuką ir užpildykite paraišką.
Telefonu 1884 Telefonu paraišką galite pateikti, jei esate sudarę el. paslaugų teikimo sutartį ir gaunate pajamas į savo sąskaitą banke „Swedbank“.
 1. Paskambinkite tel. 1884.
 2. Banko darbuotojui praneškite savo interneto banko vartotojo vardą ir kitus reikiamus duomenis.
 3. Banko darbuotojas paraišką užpildys už jus.
Banko padalinyje
Atvykite į pasirinktą banko padalinį. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Pasirašykite paskolos sutartį banko padalinyje
Pateikus paraišką paskolai gauti internetu, sprendimą (paprastai per 1 darbo dieną) gausite be apsilankymo banko padalinyje. Beliks jums patogiu metu atvykti į pasirinktą banko padalinį pasirašyti sutarties.


Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui