Kredito linija

Tai atskiroje sąskaitoje suteikiamas kredito limitas. Vienerius metus juo naudotis galite bet kada prireikus, be to, panaudotą dalį grąžinus, galima ja vėl pasinaudoti, kai prireiks. Vėliau, prasidėjus kredito grąžinimo terminui (jei naudojimo terminas nėra atnaujinamas), suteiktas limitas kas mėnesį mažės sutarta suma, tačiau likusiu nepanaudotu kredito limitu galėsite naudotis iki sutarties pabaigos.

Patogiausias finansavimo sprendimas, jei planuojate pinigus naudoti dalimis arba nežinote tikslios galutinės išlaidų sumos:

 • Namų remontui ar įsirengimui;
 • Odontologijos paslaugoms;
 • Keletui stambesnių pirkinių ir pan.

Pateikite paraišką ir sutartį iki 10000 Eur pasirašykite „Swedbank“ interneto banke.

Pildyti paraišką


Pagrindinės savybės

Privalumai

 • Limitas suteikiamas metams, todėl per šį laiką bet kuriuo metu prireikus pasiskolinti nereikia kas kartą kreiptis į banką ir pateikti prašymo paskolai gauti. Bankas atskiroje sąskaitoje suteikia sutartą pinigų sumą klientui, kuria jis gali bet kada prireikus, bet kokia suma iki sutarto limito dydžio pasinaudoti.
 • Nepriklausomai nuo to, kokio dydžio limitas klientui yra suteiktas, sutartos palūkanos skaičiuojamos tik nuo tos sumos, kuri yra panaudota. Už nepanaudotą limito dalį klientas moka mažesnes palūkanas, vadinamas įsipareigojimo mokesčiu, kurio metinis dydis yra fiksuotas visam sutarties laikotarpiui (1,2% nuo nepanaudotos sumos);
 • Limito naudojimo terminu (12 mėn.), klientas pats sprendžia kada, kokiomis sumomis grąžinti panaudotą limitą (privalomai kas mėnesį bankas automatiškai nurašo palūkanas už panaudotą limitą ir įsipareigojimo mokestį už nepanaudotą limitą). Be to, sumą, kurią grąžinate, prireikus galite vėl panaudoti kitiems pirkiniams.
 • Likusiu negrąžintu kredito limitu, kuris bus mažinamas periodinėmis įmokomis, galite naudotis iki pat sutarties pabaigos, net ir kredito grąžinimo laikotarpiu.

Įspėjimai

 • Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali turėti neigiamos įtakos jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.
 • Prieš apsispręsdami dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40% pajamų per mėnesį. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas, tiksliau įvertinti asmeninę finansinę situaciją ar užduoti kitus klausimus, susijusius su jūsų norima gauti paskola, Jūs visada galite pasikonsultuoti su mūsų kvalifikuotais banko specialistais artimiausiame „Swedbank", AB klientų aptarnavimo centre arba telefonu 1884.

Kiek galiu gauti?

Tai lemia jūsų (šeimos) pajamos ir finansiniai įsipareigojimai

Priklausomai nuo jūsų (šeimos) gaunamų pajamų, kredito linija gali būti suteikta nuo 1 500 iki 20 000 Eur. Pajamos, atskaičius mokesčius, turėtų būti ne mažesnės nei 500 Eur/mėn. Pajamas turite reguliariai gauti ne trumpiau kaip 6 mėnesius iš eilės.

Kredito liniją galite gauti vienas (be bendraskolio), tačiau kai prašoma suma yra didesnė kaip 10 000 Eur, yra reikalingas jūsų sutuoktinio (jei esate vedęs/ištekėjusi) laidavimas visai paskolos sumai ir laikotarpiui. 

Galimos paskolos sumos skaičiuoklė »

Kaip grąžinama?

Įmokos kas mėnesį nurašomos automatiškai iš jūsų sąskaitos banke „Swedbank"

Pasibaigus kredito limito naudojimosi periodui (po 12 mėn.) ir jo nepratęsus, panaudotą dalį jūs turėsite grąžinti per iki 48 mėn. trunkantį laikotarpį. Grąžinimo terminas priklauso nuo to, kiek limito yra panaudota prasidėjus grąžinimui. Išnaudojus visą limitą - grąžinimo terminas yra 48 mėn., jei panaudotas limitas mažesnis - grąžinimo terminas proporcingai trumpesnis.

Grąžinimo metu sutarta suma (mėnesio įmokos dydžiu) yra mažinamas (grąžinamas) kredito limitas, o likusia kredito limito suma galite naudotis iki pat sutarties pabaigos. 

Jūs galite pasirinkti mėnesio dieną (3, 7, 12, 17, 22 arba 27), kurią kas mėnesį automatiškai nuo jūsų sąskaitos banke bus nurašomos paskolos įmokos, palūkanos ir įsipareigojimo mokestis.


Kokios palūkanos ir mokesčiai?

 • Fiksuotos palūkanos. Palūkanos nustatomos kiekvienam klientui individualiai ir priklauso nuo paskolos sumos dydžio, kliento kredito istorijos, lojalumo bankui.
 • Palūkanos mokamos nuo tos sumos, kuri yra panaudota ir negrąžinta. Už nepanaudotą limito dalį klientas kas mėnesį moka mažesnes palūkanas, vadinamas įsipareigojimo mokesčiu, kurio metinis dydis yra 1,2 % nuo nepanaudotos sumos;
 • Administravimo mokestis – pasirašius sutartį banko padalinyje – 1,5 % nuo sumos, min. 35 Eur, „Swedbank“ interneto banke – 1,5 % nuo sumos, min. 22 Eur. Šis mokestis mokamas sutarties pasirašymo dieną.

Tipinis bendros kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys

Jei imtumėte 4 800 Eur kredito liniją, kredito sutarties trukmė yra 60 mėn., kredito grąžinimo terminas 48 mėn., kurio metu mokama 100 Eur mėnesinė kredito limito grąžinimo įmoka, taikant fiksuotą 15 % metinę palūkanų normą, mokant 72 Eur sutarties administravimo mokestį, Banko nustatytą minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 17,4 %, o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 7 138 Eur.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad Bankas visą Kredito sumą Kredito gavėjui išmoka Kredito sutarties pasirašymo dieną ir ši suma nėra grąžinama iki Kredito limito galiojimo termino pabaigos, iš Kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus Kredito sutarties šalys vykdys pagal Kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir Kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki Kredito sutarties pabaigos.


Kaip gauti paskolą?

Pateikite paskolos paraišką pasirinktu būdu
Interneto banke
 1. Prisijunkite prie interneto banko.
 2. Paspauskite paraiškos pildymo mygtuką ir užpildykite paraišką.
Telefonu 1884 Telefonu paraišką galite pateikti, jei esate sudarę el. paslaugų teikimo sutartį ir gaunate pajamas į savo sąskaitą banke „Swedbank“.
 1. Paskambinkite tel. 1884.
 2. Banko darbuotojui praneškite savo interneto banko vartotojo vardą ir kitus reikiamus duomenis.
 3. Banko darbuotojas paraišką užpildys už jus.
Banko padalinyje
Atvykite į pasirinktą banko padalinį.

Bendraskoliui į banko padalinį vykti nebūtina, jis paraišką, po to, kai jūs pateikiate prašymą paskolai gauti banko padalinyje, gali atskirai pateikti „Swedbank“ interneto banke, pasirinkęs Bendraskolio / laiduotojo paraišką.

Paskolai gauti reikalingi dokumentai:

 • Pasas arba asmens tapatybės kortelė*
 • Jeigu numatomas paskolos grąžinimo šaltinis yra ne darbo užmokestis, reikalingi papildomi dokumentai, įrodantys šių pajamų gavimą.
* Jeigu jūsų pajamos pervedamos ne į banke „Swedbank“ esančią sąskaitą ir jūs nesutinkate, kad bankas tikrintų jūsų duomenis „Sodros“ duomenų bazėje, papildomai turite pateikti pažymą iš „Sodros“ apie dabartinę savo darbovietę, draudžiamąsias pajamas ir per paskutinius 6 mėnesius gautas išmokas.
Gavę teigiamą banko atsakymą, sudarykite paskolos sutartį pasirinktu būdu
Interneto banke (jei paskolos suma neviršija 10 000 Eur ir paskolą imate vienas)
 1. Prisijunkite prie interneto banko.
 2. Pasirinkite menu punktą Mano įsipareigojimai -> Sutartys laukiančios patviritnimo.
 3. Patvirtinkite atsivėrusiame lange pateiktą paskolos sutartį.
 4. Pinigai jums bus pervesti iš karto po šios sutarties patvirtinimo.
Banko padalinyje

 1. Atvykite į pageidaujamą banko padalinį.
 2. Pinigai jums bus pervesti iš karto po paskolos sutarties pasirašymo.
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.