Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt yra taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Privatiems klientamsMieli Klientai,

Nuo 2015 m. sausio 1-osios euras tampa oficialia valiuta Lietuvoje. Ðiuo metu „Swedbank“ interneto bankas yra ruoðiamas perëjimui prie euro, todël yra laikinai nepasiekiamas. Atsipraðome dël galimø nepatogumø ir laukiame Jûsø sugráþtant vëliau!

Pagarbiai
„Swedbank“

 • Gyventojų turto draudimas

  Gyventojų turto draudimas

  Daug privalumų už mažą kainą! Įsigykite „Gyventojų turto draudimą“ nuo 7 € / mėn. už dviejų kambarių butą.
  Plačiau

 • Pajusk Berlyno šokių muzikos ritmą!

  Pajusk Berlyno šokių muzikos ritmą!

  04 01–05 31 kortele atsiskaityk už 100 € ar didesnę sumą arba padaryk 5 ar daugiau mokėjimų išmaniąja programėle, dalyvauk akcijoje ir susišluok nerealų prizą: kelionę dviem į Berlyną, 2 bilietus į šokių muzikos klubą ir net 1000 € dienpinigių!
  Plačiau

 • Atsiskaitykite kortele ir laimėkite!

  Atsiskaitykite kortele ir laimėkite!

  Šeimos mėnesio metu (gegužės 4–31 d.) parduotuvėse „Maxima“ atsiskaitykite „Swedbank“ mokėjimo kortele už 10 Eur ar didesnę sumą ir laimėkite galimybę nemokamai apsidrausti gyvybę metams! (Yra papildomų sąlygų).
  Plačiau

Naujienos

„Swedbank“ Asmeninių finansų institutas: Lietuviai maistui išleidžia mažiausiai Baltijos šalyse

2015-05-06
Lyginant Baltijos šalių namų ūkių išlaidas maistui, mažiausiai šiam poreikiui išlaidų skiria lietuviai. Keturių asmenų šeima, gyvenanti Vilniuje, rekomenduojamam maisto produktų krepšeliui išleidžia 291 eurą per mėnesį. Tuo tarpu [...]
Plačiau

Klaipėdiškiai – tarp geriausiai finansus išmanančių moksleivių

2015-05-05
Pasibaigus moksleivių finansinio raštingumo konkursui „Finansų laboratorija 2015“, paaiškėjo kūrybiškiausia ir geriausiai finansus išmananti moksleivių komanda – ja tapo Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos mokyklos dvyliktokai. [...]
Plačiau


kliento registracija

Mano finansai

Prisijungti

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui