Lietuvos studento pažymėjimas

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – svarbiausias dokumentas, įrodantis Tavo, studento, statusą

Turėdamas šį pažymėjimą, galėsi naudotis aukštųjų mokyklų bibliotekomis, kitu inventoriumi, laikyti egzaminus. Studento pažymėjimas suteiks Tau transporto lengvatas, nuolaidas interneto ryšiui, kopijavimo bei kitoms paslaugoms. Tai Tavo dokumentas studijoms ir laisvalaikiui.

Daugiau padalinių – daugiau patogumo

„Swedbank“, sudaręs bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos studentų sąjunga (LSS), yra vienas iš LSP platintojų. Banke visi Lietuvos studentai gali atsiimti ir prasitęsti savo LSP. Laukiame Tavęs net 39 banko padaliniuose, pasirink patogiausią čia.

Nuo ko pradėti?

Užsisakyti ar prasitęsti pažymėjimą labai paprasta – tereikia susipažinti su paruošta informacija ir atlikti nurodytus veiksmus.

Jei praradai ar sugadinai LSP

Jeigu praradai ar sugadinai savo Lietuvos studento pažymėjimą, kreipkis į savo aukštosios mokyklos atstovybę arba Lietuvos studentų sąjungą.

Jei turėsi papildomų klausimų ar negalėsi užsiregistruoti LSP sistemoje, kreipkis į savo mokslo įstaigos studentų atstovybę. Joje Tau atsakys į visus klausimus.
Be to, gali skambinti banko telefonu 1884 arba rašyti. Mielai padėsime.

 

parašykite mums

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.