„Swedbank” būsto paskola – tai tvirta partnerystė

Patrauklios būsto paskolos sąlygos jums, perkant namus ir sudarant su „Swedbank“ būsto paskolos sutartį dėl šio turto įsigijimo finansavimo:

Suteiksime:

  • Specialią nuolaidą maržai pirmiems 6 mėnesiams po paskolos sutarties pasirašymo. Nuolaida netaikoma ilgalaikėms kintamoms palūkanoms;
  • Specialią nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.

Taip pat:

  • Kreditą anksčiau termino galėsite grąžinti nemokamai (netaikoma kreditams, kuriems galioja fiksuotos arba ilgalaikės kintamos palūkanos).

Kad pirmaisiais mėnesiais daugiau lėšų galėtumėte skirti būstui įrengti:

  • galime atidėti paskolos grąžinimo įmokų mokėjimus iki 6 mėn. nuo sutarties pasirašymo;
  • padovanosime mūsų partnerių ypatingų nuolaidų kortelę, su kuria galėsite sutaupyti dalį išlaidų būstui įsirengti.

Daugiau privalumų

  • Sprendimą dėl paskolos standartiniu atveju gausite per trumpą laiką – per 48 val. nuo visų reikalingų dokumentų pateikimo.

Įspėjimas:

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu. Naudodamiesi finansavimo paslaugomis Jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas arba jų nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, didinti skolinimosi kaštus, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą. 

Pasiūlymas galioja klientams, pateikusiems paraišką būsto kreditui gauti iki 2018 m. vasario 28 d.

Kviečiame kreiptis į kvalifikuotus mūsų banko specialistus ir sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas bei tiksliau įvertinti savo finansinę situaciją.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.