„Swedbank” būsto paskola – tai tvirta partnerystė

Patrauklios būsto paskolos sąlygos jums, perkant namus ir sudarant su „Swedbank“ būsto paskolos sutartį dėl šio turto įsigijimo finansavimo:

Suteiksime:

  • Specialią nuolaidą maržai pirmiems 5 mėnesiams po paskolos sutarties pasirašymo. Nuolaida netaikoma ilgalaikėms kintamoms palūkanoms;
  • Specialią nuolaidą būsto paskolos sutarties administravimo mokesčiui.

Taip pat:

  • Kreditą anksčiau termino galėsite grąžinti nemokamai (netaikoma kreditams, kuriems galioja fiksuotos arba ilgalaikės kintamos palūkanos).

Kad pirmaisiais mėnesiais daugiau lėšų galėtumėte skirti būstui įrengti:

  • galime atidėti paskolos grąžinimo įmokų mokėjimus iki 6 mėn. nuo sutarties pasirašymo;
  • padovanosime mūsų partnerių ypatingų nuolaidų kortelę, su kuria galėsite sutaupyti dalį išlaidų būstui įsirengti.

Daugiau privalumų

  • Sprendimą dėl paskolos standartiniu atveju gausite per trumpą laiką – per 48 val. nuo visų reikalingų dokumentų pateikimo.
Pasiūlymas galioja klientams, pateikusiems paraišką būsto kreditui gauti iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.

Kviečiame kreiptis į kvalifikuotus mūsų banko specialistus ir sužinoti daugiau apie paskolos suteikimo sąlygas bei tiksliau įvertinti savo finansinę situaciją.

Tipinis pavyzdys

Jei imamo su nekilnojamuoju turtu susijusio būsto kredito bendra suma būtų 60 000 Eur, kai kredito sutarties trukmė - 22 metų, taikant 2.09 proc. kintamą metinę palūkanų normą, mokant banko nustatytą vienkartinį 0,35 proc. kredito sumos sutarties administravimo mokestį (210 Eur), minimalų kasdienių paslaugų mokestį (0,70 Eur per mėnesį), hipotekos įregistravimo mokestį (31,28 Eur), būsto kredito įmokas mokant anuiteto metodu, bendros kredito kainos metinė norma būtų 2.2 proc., o bendra kredito gavėjo mokama suma būtų - 75 478 Eur. Bendras kredito įmokų skaičius - 264 ir įmokos suma - 284 Eur.

Bendros kredito kainos metinė norma, bendra kredito gavėjo mokama suma, bendras kredito įmokų skaičius ir įmokos suma apskaičiuoti laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, visa kredito suma išmokama sutarties pasirašymo dieną, šalys tinkamai vykdys visus savo įsipareigojimus, kintama palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos. Papildomai klientas patirs turto draudimo ir vertinimo išlaidas, kurios priklauso nuo įkeičiamo turto individualių savybių ir todėl nėra įskaičiuotos į bendrą kredito kainą aukščiau nurodytame pavyzdyje.

Paskola turi būti užtikrinta Bankui priimtino nekilnojamojo turto įkeitimu.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas arba jų nevykdymas gali daryti neigiamą įtaką jūsų kredito istorijai, pabranginti skolinimąsi, taip pat jūs rizikuosite netekti nuosavybės teisių į įkeistą nekilnojamąjį turtą.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.