Naudoti automobiliai su 0% palūkanomis iš UAB Patikimi automobiliai

autopark.png

Pasinaudokite puikia proga įsigyti automobilį lizingu per „Swedbank lizingas“ be jokių palūkanų:

  • Palūkanos - 0%;
  • Sutarties mokestis - 115 Eur;
  • Avansas - nuo 20%;
  • Laikotarpis - iki 60 mėn.;
  • Likutinė vertė netaikoma;
  • Swedbank kasko draudimui - 20% nuolaida pasirinkus lizingo paslaugą su Kasko draudimo organizavimo paslauga.

Už automobilio kainą, jo specifikaciją, techninę charakteristiką, pristatymą sutartu laiku bei garantinius įsipareigojimus atsako automobilio pardavėjas.

Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį automobilį iki 2015-12-31 www.autopark.lt. Automobilių kiekis ribotas.

Informacija apie potencialią riziką

Atkreipiame dėmesį, kad naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, pabranginti skolinimąsi, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina - 15 000,00 Eur, sutarties terminas - 60 mėn., Kliento mokamas avansas - 20 proc., finansuojama suma - 12 000,00 Eur, palūkanų norma - 0 proc., sutarties mokestis - 115,00 Eur, (mėnesio įmokos dydis - 200,00 Eur).

Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank", AB, kurios administravimo mokestis yra 0,29 Eur/mėn. Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą). Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 0,44 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma - 12 132,39 Eur.

Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui