Operacijos kortele užsienio valiuta

„Swedbank“ mokėjimo kortelių valiuta yra eurai, todėl su kortele susietoje sąskaitoje būtinas pakankamas lėšų likutis eurais, nesvarbu, kokia valiuta būtų atliekamos operacijos Lietuvoje ar užsienyje. Jeigu lėšos sąskaitoje yra kita valiuta, jos gali būti konvertuojamos „Swedbank“ interneto banke arba artimiausiame „Swedbank“ padalinyje.

Operacijų skirtingomis valiutomis konvertavimo tvarka

Kai atsiskaitoma kita valiuta nei eurai (įskaitant ir grynųjų pinigų išėmimą kortele) bet kurio tipo „Visa Europe Services Inc“ sistemos mokėjimo kortele, konvertavimo kursas apskaičiuojamas taip:

  • operacijos suma konvertuojama į eurus, naudojant operacijos apdorojimo (kliringo) dieną galiojantį „Visa Europe Services Inc“ tą dieną* nustatytą euro ir atitinkamos valiutos keitimo kursą ir sumą didinant 2,45 proc.


Kai atsiskaitoma kita valiuta nei eurai (įskaitant ir grynųjų pinigų išėmimą kortele) bet kurio tipo „MasterCard International“ sistemos mokėjimo kortele konvertavimo kursas apskaičiuojamas taip:

  • operacijos suma konvertuojama į eurus, naudojant operacijos apdorojimo (kliringo) dieną galiojantį „MasterCard International“ tą dieną* nustatytą euro ir atitinkamos valiutos keitimo kursą ir sumą didinant 2,45 proc.

* Operacijos apdorojimo diena gali skirtis nuo operacijos inicijavimo dienos

Daugiau informacijos teiraukitės tel. 1884 arba parašykite mums.

Interneto bankas privatiems

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.