Mūsų strategijos pagrindas – vertė klientams ir tvari veikla

Esame pelningai veikiantis, žemos rizikos bankas, siekiantis su klientais kurti tokius santykius, kurie patenkintų ir trumpalaikius, ir ilgalaikius mūsų klientų poreikius. Mūsų strategijos tikslas – kurti išliekamąją vertę klientams, akcininkams ir darbuotojams.

 

Prieinamas bankas, teikiantis visas bankines paslaugas

Namų ūkiams ir verslui teikiame visas bankines paslaugas – nuo kasdieninės bankininkystės operacijų iki aukščiausio lygio konsultavimo paslaugų. Mūsų tikslas – dirbti tvariai, kuriant vertę klientui.

Sprendimai arčiau klientų

Paslaugų pasiūlymus kuriame galvodami apie klientus. Todėl visi mūsų sprendimai priimami taip, kad būtų kuo artimesni klientams – ilgai nedelsiant ir padedant geriausiai vietinę rinką žinantiems banko specialistams. Vadovaudamiesi šiuo požiūriu sprendžiame ir tai, kokius produktus bei paslaugas klientams siūlome. Konsultantas prisiima atsakomybę už kainodarą, riziką, pelną ir nuostolius bei balansą. Tai skatina darbuotojų įsitraukimą, plečia jų asmeninio tobulėjimo galimybes, kartu padeda prisiderinti prie vietos poreikių ir pagerinti paslaugų prieinamumą. Visa tai didina klientams kuriamą vertę.

Maža rizika

„Swedbank“ teikiamas paskolas ir kitas skolinamas lėšas finansuoja kapitalo rinka. Stabilus mūsų veiklos pelningumas ir maža veiklos rizika yra labai svarbūs siekiant įgyti šios rinkos dalyvių pasitikėjimą. Tam, kad bėgant laikui išlaikytume stabilias pajamas, turime užtikrinti žemą rizikos lygį. Žemos mūsų rizikos profilis padeda siekiant mažesnių finansavimo kaštų, o tai naudinga visoms suinteresuotoms šalims. Žemo lygio riziką išlaikome teikdami ypatingą dėmesį savo paskolų portfelio kokybei, vertindami kiekvieno dėl finansavimo besikreipiančio kliento mokumą, patikimumą ir įkeičiamą turtą.

Didelis veiklos efektyvumas

Išorės veiksniai sustiprina poreikį efektyviai valdyti kapitalą ir veiklos kaštus. Kapitalo valdymo efektyvumą pasiekiame tuo atveju, kai mūsų darbuotojai įsigilina į klientų veiklą ir supranta procesus, susijusius su pagal rizikas įvertintu turtu ir susietu kapitalu. Veiklos efektyvumo siekiame ir kartu plėtodami mūsų produktus Grupės lygiu. Turėdami plačia klientų bazę galime pasiekti masto ekonomiją ir pasitelkiant naujas technologijas kurti ekonomiškai naudingus sprendimus . Tam, kad dirbtume dar geriau, paprasčiau ir efektyviau nuolat stebime ir išorės tendencijas.

Siekdami, kad mūsų veiklos efektyvumas rinkoje būtų aukščiausias, skatiname korporatyvinę kultūrą, kurioje visi darbuotojai ne tik žino apie banko patiriamas išlaidas, bet ir supranta, kaip prisidėti jas mažinant. Kuo efektyviau dirbame, tuo daugiau galime investuoti į vertės klientams didinimą.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.