Konferencija jaunimui
„Save atrasti ar sukurti?“

2017 m. gegužės 11 dieną, ketvirtadienį, „Swedbank“ ir Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ kviečia Tave, mielas(-a) studente, atvykti į nemokamą konferenciją, kurioje kalbėsime apie asmeninės lyderystės įtaką sėkmei

Registruotis

Studente, ar jautiesi save atradęs (-usi)? Tikime, kad savęs atradimas kartais gali tęstis visą gyvenimą :) Kai nežinai, kur keliauji, atsidurti vietoje, kur tikrai nori būti gali būti nelengva. Kartais gali pasirodyti, kad nebėra laiko savęs ieškoti ar atrasti, tyrinėti pasaulio galimybių, sprendimą dėl savo karjeros priimti reikėjo vakar, o Tau dar ir šiandien nėra iki galo aišku, ar Tau patinka dabartinės studijos ar darbas, kurį dirbi, ką su tuo veikti toliau ir galų gale, kaip būti laimingu savo veikloje. Atpažįsti save? Kviečiame šiuos klausimus aptarti drauge - ateiti išgirsti kitų karjeros keliautojų patirčių ir pasisemti įkvėpimo!

Konferencijoje kviečiame kartu pagalvoti, ką reiškia asmeninė lyderystė ieškant savęs ar siekiant karjeros. Diskusijos dalyviai ir pranešėjai dalinsis savo asmeninėmis istorijomis, neslėpdami savo karjeros „lūžių“ ir karjeros pamokų, ką suprato savo karjeros keliuose ir kokių klaidų nebekartotų. Kelsime klausimus, ar visa veikla turi būti tikslinga? Galbūt kartais nebūtina turėti aiškaus tikslo, kad visa darbinė ir nedarbinė veikla susidėtų į nuoseklią istoriją? Ką mano apie savęs ieškojimą ir nenuoseklias karjeros veiklas darbdaviai?

Kad ir ką nuspręstum: savęs ieškoti toliau ar imtis aiškių veiksmų, kviesime imtis atsakomybės už savo karjerą, kelsime svarbų klausimą: kaip būti lyderiu, nebūnant vadovu. Tapk pats (-i) asmeniniu lyderiu!

Ateik ir išgirsk nuoširdžias pranešėjų karjeros istorijas ir galbūt tai Tave padrąsins Tavo karjeros žingsniams!Data:

2017 m. gegužės 11 d. nuo 13.00 iki 17 val.

Vieta:

Konstitucijos pr. 20A, Vilnius


Renginio programa

13.00–13.10 Įžanginis žodis
13.10–14.10 Panelinė diskusija: ką gali asmeninė lyderystė?
  • Moderatorius: Živilė Kropaitė, LRT žurnalistė
  • Aistis Ramanauskas – Vilniaus miesto jaunimo reikalų tarybos narys
  • Karolis Buika – „Swedbank” pardavimų vadybininkas
  • Vaida Krilavičiūtė – „Swedbank” socialinių tinklų ekspertė
  • Gytis Dovydaitis – Multimedijų specialistas, profesionalus fotografas
  • Remigijus Jakštys – Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos moksleivis, kompanijos „Solid Education“ vykdantysis direktorius ir vienas iš jos akcininkų
  • Greta Lietuvninkaitė – Knygos „Slepynės. Kaip užmerktomis akimis žaidžiame gyvenimą“ autorė
14.10–14.40 Politika + Robotika = ?
Kristijonas Vasiliauskas, „Robotikos akademija“ bendraįkūrėjas
Kristijonas labai stipriai tiki, kad šiais laikais, specialybė neturi daug įtakos profesijai. Pats yra to pavyzdys, iškeitęs politikos mokslus į robotus.
14.40–15.00 Kavos pertrauka
15.00–15.30 Keliai ir klystkeliai
Justinas Piliponis, Kino prodiuseris
Justinas yra tas žmogus, kuris įrodo, kad net ir turėdamas betoninius pamatus IT inžinerijos srityje, statyti stogą gali iš kiek meniškesnių žaliavų, pavyzdžiui, prodiusavimo.
15.30–16.00 Ar 5 minutės gali būti lemtingos mano karjerai?
Milda Autukaitė, Personalo tarnybos vadovė, „Swedbank“
Milda įsitikinusi, kad asmeninė lyderystė yra vienas svarbiausių karjerą nulemiančių veiksnių. Ar karjera gali buti apspręsta per 5 minutes? Ar yra lemtingų viską nulemiančių pasirinkimų? O kas jei suklysiu? Į šiuos ir kitus klausimus Milda pabandys atsakyti savo pranešime.
16.00–17.00 VJOSAS organizacijų prisistatymas

 

Kaip dalyvauti?

Kviečiame registruotis!

Registracija į renginį iki gegužės 10 dienos.

Registruotis

Turite klausimų, rašykite adresu ruta.simanonyte@swedbank.lt.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.