Kodėl verta dirbti „Swedbank“?

Ateities „Swedbank“ matome, ne tik kaip naujausių technologijų bendrovę, kurioje savo finansinius klausimus sprendžiame paprastai ir greitai, bet ir kaip organizaciją, kurioje puoselėjamas žmogiškasis ryšys – profesionali asmeninė finansinė konsultacija, priimant svarbius sprendimus. Taigi kokia veikla šioje organizacijoje beužsiimtum, svarbu, kad jaustum, jog ji prasminga, ją atlikdamas (-a) tobulėji ir augi, o taip pat dirbi puikioje ir draugiškoje komandoje.


Prasminga veikla: prisidėk prie prasmingos veiklos – kartu kurkime ateities bankininkystę

Mes nuolat keičiamės ir esame kelyje į ateities bankininkystę – prisidėk kurdamas (-a) naujas technologijas, produktus ar teikdamas (-a) kokybiškas finansines konsultacijas.
Dalinkis savo žiniomis, patirtimi, dalyvaudamas (-a) mūsų socialinėse veiklose.
Veiklos tobulinimo pokalbiai ir grįžtamasis ryšis padės suvokti Tavo veiklos bei užduočių ryšį su organizacijos prioritetais ir suprasti savo darbo prasmę.

Visuomenės
augimas
Akcininko
teisės
Technologijų
evoliucija
Skirtingos
kultūros

Augimas: atrask įvairiausias ugdymosi, tobulėjimo erdves

Mes tobuliname savo profesinius įgūdžius dirbdami įvairiuos projektuose, dalyvaudami mokomuosiuose seminaruose.
Taip pat plečiame savo akiratį ir ugdome gebėjimus kitose srityse - „Pokalbiuose po ąžuolu“ susitinkame su įdomiais žmonėmis, įvairių klubų veikloje dalinamės patirtimi su kolegomis, augame padedami vidinių mentorių.

Lyderystės kultūra
Mokymasis ir
tobulėjimas
Karjeros kelias ir
pagalba jo ieškant

Bendravimas: patirk mūsų įtraukiančią organizacijos kultūrą

Su kolegomis laiką leidžiame ne tik darbe, bet ir mūsų vidiniuose renginiuose - „Kolegiadoje“, žiemos renginyje, kartu sportuojame, darome gerus darbus.
Būdami kartu, nepamirštame, kad šalia puikaus darbinio gyvenimo yra ir asmeninis, todėl kartu su Tavimi džiaugiamės Tau svarbiais gyvenimo įvykiais, tai atspindi ir mūsų teikiamos papildomos naudos.

Vertybėmis grįsta
kultūra
Šventės
darbuotojams
Papildomos naudos,
susijusios su šeima,
sveikata, sveiku
gyvenimo būdu
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.